Klientai:
Klientų aptarnavimo linija:
(8~5) 236 3365
Adresas laiškams:
P. D. 145, Gedimino pr. 7, LT-01003, Vilnius
Klientų aptarnavimo centro adresas:
Kalvarijų g. 135, Vilnius
Darbo laikas:
10.00 
– 19.00 val. (pirm.  penkt.)

Užsisakykite VIASAT:
Užsisakykite internetu
Užsakymų linija:
1609
9.00 – 19.00 val. (pirm. – penkt.)
 
Viasat Sport Baltic 02.08|20:00
Lenkijos Bydgoščiaus mieste – svarbiausias...

Sporto naujienos

„Formulės-1“ pilotams – išbandymai Vengrijoje

Šį savaitgalį Budapešte vyks 11-asis „Formulės-1“ čempionato etapas – Vengrijos „Grand Prix“.  Treniruotes, kvalifikaciją ir lenktynes tiesiogiai rodys „Viasat Sport Baltic“ kanalas.
 

Turnyre už Atlanto – Europos futbolo galiūnai

„Viasat Sport Baltic“ kanalas šią ir kitą savaitę pamalonins futbolo gerbėjus. Tiesiogiai iš JAV ir Kanados bus transliuojamos „Guinness International Champions Cup“ turnyro kovos. Šiose varžybose jėgas išmėgins aštuoni garsūs Europos klubai.
 

„Formulės-1“ čempionate – pusiaukelė

Šį savaitgalį Hokenhaimo trasoje vyks dešimtasis „Formulės-1“ etapas. Treniruotes, kvalifikaciją ir lenktynes tiesiogiai rodys „Viasat Sport Baltic“ kanalas. Iš viso šį sezoną vyks devyniolika etapų.
 

„MotoGP“: misija – pagauti M. Marquezą

„Moto Grand Prix“ čempionatas jau įpusėjo, tačiau galingiausioje klasėje dar nebuvo kito etapo laimėtojo, išskyrus čempioną Marcą Marquezą. Ar ispanas savo įspūdingą seriją pratęs ir Vokietijoje? Sachsenringo trasoje vyks devintas sezono etapas, jo kvalifikacijas ir lenktynes tiesiogiai rodys „Viasat Sport Baltic“ kanalas.
 

Boksas: anglas kovos su brazilu, o meksikietis su kubiečiu

„Viasat Sport Baltic“ kanalas neleidžia nuobodžiauti bokso gerbėjams. Šeštadienio vakarą ir sekmadienio naktį bus parodytos dvi intriguojančios kovos.
 

Kova dėl pasaulio čempiono titulo – Čečėnijoje

„Viasat Sport Baltic“ kanalas sekmadienį 21.00 val. pradės tiesioginę transliaciją iš Čečėnijos sostinės Grozno. Šiame mieste vyks intriguojanti bokso dvikova. Dėl WBA (Pasaulio bokso asociacijos) laisvo pasaulio čempiono diržo grumsis sunkiasvoriai (per 90,7 kg) – Uzbekistano atstovas Ruslanas Čagajevas ir Aleksandras Petkovičius iš Vokietijos.
 

Silverstouno trasoje – devintasis „Formulės-1“ etapas

Šio sezono „Formulės-1“ lenktynių karavanas artėja prie pusiaukelės. Savaitgalį Silverstouno trasoje įvyks devintasis iš devyniolikos čempionato etapų – Didžiosios Britanijos „Grand Prix“. Treniruotes, kvalifikaciją ir lenktynes vėl tiesiogiai transliuos „Viasat Sport Baltic“ kanalas.
 

Ringe – panašaus meistriškumo boksininkų kovos

„Viasat Sport Baltic“ kanalas prie ekranų vėl kviečia bokso gerbėjus. Šį savaitgalį tiesiogiai bus transliuojamos dvi nenuspėjamos kovos.
 

„MotoGP“ žvaigždės melsis Katedroje

Motociklų sporto Katedra. Taip tituluojama Nyderlandų Aseno trasa, kurioje šį savaitgalį kunkuliuos „Moto Grand Prix“ čempionato aistros. Visas svarbiausias Nyderlandų „Grand Prix“ akimirkas tiesiogiai parodys „Viasat Sport Baltic“. Tiesa, kiek neįprasta tai, kad visas veiksmas vyks diena anksčiau: kvalifikacijos – penktadienį, o pačios lenktynės – šeštadienį.
 

Po 11 metų pertraukos – „Formulės-1“ lenktynės Austrijoje

Šį savaitgalį vyks aštuntasis „Formulės-1“ pasaulio čempionato etapas – Austrijos „Grand Prix“. Šioje šalyje pilotai lenktyniaus po 11 metų pertraukos. Treniruotes, kvalifikaciją ir lenktynes tiesiogiai rodys „Viasat Sport Baltic“ kanalas.
 

Katalonijoje – dar viena „MotoGP“ fiesta

„Moto Gran Prix“ pasaulio čempionate – pats sezono įkarštis. Prieš liepą laukiančią pertrauką visi lenktynininkai ir komandos siekia įgyvendinti savo tiklus, o naujos žūtbūtinės kovos arena – Katalonijos trasa.
 

JAV boksininkas mes iššūkį pasaulio čempionui iš Rusijos

„Viasat Sport Baltic“ kanalas toliau siūlo mėgautis aukščiausio lygio boksu. Naktį iš šeštadienio į sekmadienį, 4.00 val., prasidės tiesioginė transliacija iš Niujorko, Bruklino „Barclays Center“ arenos. Čia pirštines surems rusas Ruslanas Provodnikovas ir amerikietis Chrisas Algieri.
 

Per „Viasat Sport Baltic“ – dar viena bokso naktis

„Viasat Sport Baltic“ kanalas šį savaitgalį parodys intriguojančią ir nenuspėjamą bokso dvikovą. Niujorke santykius aiškinsis šios sporto šakos asai – puertorikietis Miguelis Cotto bei argentinietis Sergio Martinezas.
 

Ar „Mercedes“ pilotai Kanadoje pratęs pergalių seriją?

„Formulės-1“ varžybose ir toliau karaliauja „Mercedes“ pilotai. Šį savaitgalį jie bandys pratęsti pergalių seriją. Monrealyje vyks septintasis čempionato etapas – Kanados GP.  Treniruotes, kvalifikaciją ir lenktynes tiesiogiai transliuos „Viasat Sport Baltic“ kanalas.
 

Baltijos šalių futbolo gerbėjai tradiciškai išrinko UEFA Čempionų lygos sezono simbolinę rinktinę

„Viasat Sport Baltic“ žiūrovai išrinko simbolinę 2013−2014 m. UEFA Čempionų lygos simbolinę rinktinę. Oficialaus turnyro transliuotojo Lietuvoje „Viasat Sport Baltic“ komentatoriai iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos sudarė kandidatų sąrašą, iš kurio ir galėjo rinktis futbolo gerbėjai iš trijų šalių socialiniame tinkle „Facebook“.
 

Pasaulio čempionato dalyviams – baigiamasis pasirengimo etapas

Futbolo rinktinės ruošia ginklus pasaulio čempionatui. „Viasat Sport Baltic“ kanalas šią savaitę parodys penkerias kontrolines rungtynes. Jose žais septynios pasaulio pirmenybių, kurios prasidės birželio 12 dieną Brazilijoje, dalyvės. 
 

Naujos „MotoGP“ batalijos – Italijoje

„MotoGP“ pasaulio čempionatas artėja prie trečdalio atžymos. Visose klasėse išryškėjo lyderiai, bet atsiliekantys įnirtingai bando tobulinti motociklus ir vytis varžovus. Viena iš tokių galimybių – šį savaitgalį Mudželo trasoje. Italijos „Grand Prix“ bus šeštas pasaulio čempionato etapas. „Viasat Sport Baltic“ tiesiogiai rodys ir etapo kvalifikacijas, ir visų trijų klasių lenktynes.
 

Bokso ringe – garsių atletų mūšiai

„Viasat Sport Baltic“ kanalas šį savaitgalį vėl pamalonins bokso gerbėjus – bus parodytos dvi intriguojančios kovos.
 

Prieš pasaulio futbolo čempionatą – kontrolinės dvikovos

Futbolo rinktinės intensyviai rengiasi birželio 12 dieną Brazilijoje prasidėsiančiam pasaulio čempionatui. „Viasat Sport Baltic“ kanalas šią savaitę parodys trejas kontrolines rungtynes. Jose žais keturios pasaulio pirmenybių dalyvės.
 

Ar pasaulio ledo ritulio čempionate bus įveikti rusai?

Tik Europos šalių rinktinės kovos Minske vykstančio pasaulio ledo ritulio čempionato pusfinalyje. Šiame etape šeštadienį  rusai kovos su švedais, o čekai – su suomiais. Sekmadienį vyks dvikova dėl trečios vietos ir finalas.
 
Gaukite asmeninį pasiūlymą
Gaukite asmeninį pasiūlymą x
Planuojate įsigyti VIASAT? Registruokitės ir gaukite asmeninį VIASAT pasiūlymą.

Su Jumis susisieksime darbo dienomis per 24 val.
_
Gaukite asmeninį VIASAT pasiūlymą
Palikite savo kontaktus ir mes Jums paskambinsime darbo dienomis per 24 val.
Spausdami "Gauti pasiūlymą" sutinkate, kad jūsų suvesti duomenys bus naudojami informavimo apie "Viasat" paslaugas tikslais.

Pateikti asmens duomenys bus naudojami tik AS "Viasat" ir nebus platinami jokioms trečiosioms šalims.

TV programa

Šiandien Rytoj
12:30 Golfas. Inside the PGA Tour žurnalas
13:00 FIRST FAST NOW
13:45 V8 Supercars lenktynės
14:00 Golfo naujienos
Viasat Lietuva - Facebook