Klientai:
Klientų aptarnavimo linija:
(8~5) 236 3365
Adresas laiškams:
P. D. 145, Gedimino pr. 7, LT-01003, Vilnius
Klientų aptarnavimo centro adresas:
Kalvarijų g. 135, Vilnius
Darbo laikas:
10.00 
– 19.00 val. (pirm.  penkt.)

Užsisakykite VIASAT:
Užsisakykite internetu
Užsakymų linija:
1609
9.00 – 19.00 val. (pirm. – penkt.)
 

TV programa

TV1000 East

05:00

Ponia Petigriu gyvena šia diena (Miss Pettigrew Lives For a Day)

Ponia Petigriu mano, kad iš savo darbovietės ji buvo atleista neteisingai. Ji bando įsidarbinti pas Delisą Lafos – garsią aktorę ir dainininkę. Ponia Petigriu sužino, kad Delisa bendrauja su trimis vyriškiais. Su neturtingu muzikantu, su pasiturinčiu klubo savininku ir su teatro impresarijumi. Petigriu gauna pasiūlymą sutvarkyti neištikimos madų žurnalo redaktorės ir jos sužadėtinio, apatinių dizainerio, santykius. Be viso to, padėdama kitiems ji turi atsižvelgti ir į savo jausmus.

06:55

Susipynę išgyvenimai (Personal Effects)

Sužinojęs apie žiaurų dvynės nužudymą, dvidešimt ketverių Volteris pasitraukia iš Ajovos valstijos imtynių komandos. Jis grįžta namo guosti motinos ir dukterėčios. Vesdamas motiną pas psichologę jis sutinka našlę, kurios alkoholiką vyrą bare nužudė draugas. Laukdami teismo verdikto jiedu užmezga romaną.

09:00

Muzika ir žodžiai (Music & Lyrics )

Užgesusi devintojo dešimtmečio pop žvaigždė Aleksas Flečeris (akt. Hugh Grant) priverstas tenkintis vos vienu kitu koncertu vietinės reikšmės mugėje ar atrakcionų parke. Kai Aleksui atrodo, kad prasčiau ir nebegali būti, jis sulaukia pasiūlymo iš jaunos atlikėjos Koros Korman įrašyti bendrą dainą. Deja, Kora nežino, kad Aleksas jau daugybę metų nekūrė dainų ir niekada gyvenime nėra kūręs dainos žodžių. Laimei, Aleksą išgelbėja jo gėles laistanti Sofija Fišer (akt. Drew Barrymore), kuri pasirodo, turi užslėptą talentą kurti hitus...

11:00

Lūžis (Fracture)

Inžinierius Tedas Krofordas (akt. Anthony Hopkins) kartu su žmona Dženifer gyvena prabangiame name Pietų Kalifornijoje. Sužinojęs apie sutuoktinės neištikimybę, Tedas kruopščiai suplanuoja žmogžudystę, ir ją įvykdęs, iškviečia policiją. Tarp atvykusių pareigūnų – Dženifer meilužis Robas Nunalis, kuriam vieninteliam Tedas prisipažįsta įvykdęs nusikaltimą. Dženifer stebuklingai išgyvena, tačiau ilgą laiką praleidžia komoje. Tedo bylos nenoriai imasi jaunas apygardos prokuroras Vilis Byčamas (akt. Ryan Gosling)...

13:10

Susipynę išgyvenimai (Personal Effects)

Sužinojęs apie žiaurų dvynės nužudymą, dvidešimt ketverių Volteris pasitraukia iš Ajovos valstijos imtynių komandos. Jis grįžta namo guosti motinos ir dukterėčios. Vesdamas motiną pas psichologę jis sutinka našlę, kurios alkoholiką vyrą bare nužudė draugas. Laukdami teismo verdikto jiedu užmezga romaną.

15:20

Skrebutis (Toast)

1967 m., Volverhemptonas. Devynmetis Nigelas Slateris myli savo motiną, nors ji ir beviltiška virėja: jos įspūdingiausias patiekalas - skrebutis, o jis turi rimtų siekių kulinarijoje. Motinai mirus nuo astmos, Nigelas lieka su savo santūriu tėvu. Tačiau viskas dar labiau pablogėja, kai Slaterių namų tvarkytoja tampa ponia Džoana Poter. Nigelas bijo, ir ne be pagrindo, kad jos tikslas yra tapti naująja ponia Slater, o netrukus jis jau turi pamotę. Džoana yra puiki virėja, bet tai tik paskatina jų konkurenciją, nes Nigelas, vienintelis berniukas mokyklos kulinarijos klasėje, varžosi su ja, kad rastų kelią į savo tėvo širdį.

17:10

Širdžių ėdikas (L´arnacoeur)

Aleksas (akt. Romainas Duris) yra patrauklus vyriškis, kuris žino, kaip patraukti moteris – ir iš to uždirbti pinigus. Vyrai, norintys išsiskirti su savo žmonomis ar draugėmis, tačiau neturintys tam pakankamai drąsos, gali nusamdyti Aleksą, kad šis įkalbintų jų partneres su jais išsiskirti. Tai jam nesunku, tačiau kartą jam tenka ypač sudėtinga užduotis. Džuljeta (akt. Vanessa Paradis) ir Džonatanas (akt. Andrew Lincolnas) yra turtingi, patrauklūs ir labai vienas kitą įsimylėję, tačiau kai kas nori nutraukti jų artėjančias vedybas ir nusamdo Aleksą, kad šis apsimestų Džuljetos asmens sargybiniu Monake, kur ji atvyksta prieš keletą dienų iki vedybų. Tačiau, kad ir ką bedarytų Aleksas, jo pastangos yra nesėkmingos ir atrodo, kad Džuljeta turi imunitetą jo kerams; dar blogiau – kuo labiau jis stengiasi, tuo labiau Džuljeta traukia jį patį. Ar jam pavyks įvykdyti šią sunkią misiją?

19:00

Didieji lūkesčiai (Great Expectations)

Mike Newell ( Haris Poteris ir ugnies taurė) vėl kuria pagal Marką Dikensą, chronologiškai nušviesdamas našlaičio (akt. Jeremy Irvine), sužinančio apie nežinomą geradarį ir išvykstančio į Londoną su dideliais lūkesčiais , istoriją.

21:20

Pabaisos iš laukinių Pietų (Beasts of the Southern Wild)

Hushpuppy, bebaimė šešerių metų mergaitė su tėčiu Winku gyvena Bathtub, pietinės Deltos bendruomenėje, pasaulio krašte. Winko ´žiauri meilė´ ruošia mergaitę visatos atradimui; kai tėtis jau nebegalės jos apsaugoti. Kai Winkas suserga paslaptinga liga, gamta pašėlsta, temperatūra pakyla ir ledo kepurės ištirpsta, paleisdamos priešistorinių padarų aurochų armiją. Vandeniui kylant, aurochams artinantis ir Winko sveikatai prastėjant, Hushpuppy iškeliauja ieškoti savo prarastos motinos.

23:10

Protingi žmonės (Smart People)

Koledžo profesorius Lorensas – nelaimingas mizantropas. Jis gedintis našlys, abejingas tėvas ir brolis netikėtai į svečius užgriuvusiam vėjavaikiui Čakui. Ištiktas širdies priepuolio Lorensas patenka į ligoninę ir sutinka čia gydytoja dirbančią buvusią savo studentę. Susitikimas baigiasi pasimatymu. Profesoriaus dukra ir brolis mėgina sugriauti naujus santykius, nors Lorensui tai puikiai sekasi ir be artimųjų pagalbos. Ar pavyks profesoriui ir gydytojai susitvarkyti gyvenimą? Ar galima surasti laimę dangstantis ironijos kauke?

01:00

Nuogas vyras (The Naked Man)

Dr. Edward Bliss Jaunesnysis (Michael Rapaport) dienomis dirba chiropraktiku, o naktimis - profesionaliu imtynininku. Jo imtynininko vardas - Nuogas vyras, kovose jis dėvi nuogo vyro kostiumą. Elvio Prestlio antrininkui ir Sticks Varona, neįgaliam vyrui, kurio ramentai pavirsta į kulkosvaidžius, nužudžius jo tėvus, vyras praranda sveiką protą. Netrukus jis perima savo imtynių personažo asmenybę ir iš keršto pradeda siautėti.

02:50

Broliai Grimai (The Brothers Grimm)

XIX a., prancūzų okupuota Vokietija. Du broliai – jauni ir neturtingi rašytojai Vilhelmas (akt. Matt Damon) ir Jakobas (akt. Heath Ledger) Grimai keliauja per šalį ir uždarbiauja išvarydami raganas, demonus ir kitas piktąsias dvasias. Broliams išties neblogai sekasi, tačiau tik tol, kol jie neatklysta į Marbadeno kaimą. Kaimelio gyventojai mano esą prakeikti, nes šalia esančiame miške dingsta merginos. O miškas tikrai grėsmingas – jis, regis, atgyja pasiglemždamas jaunas aukas. Tačiau netikėtai gudruolių brolių sukčiavimai iškeliami viešumon ir jie apkaltinami kenkimu kaimelio gyventojams. Sprukdami nuo teisėsaugos Vilhelmas ir Jakobas patenka į stebuklingąjį mišką, kuris, pasirodo, iš tiesų esąs užkeiktas...

Auksinis paketas

Kaina per mėnesį
(1-3 mėn.)
29.00 Lt
8.40 €
Kaina per mėnesį
(4-36 mėn.)
49.00 Lt
14.19 €

Viasat SUPERBOX

Kaina: 390.00 Lt
112.95 €
Norėdami pasirinkti produktą, iš pradžių pasirinkite kanalų paketą
Gaukite asmeninį pasiūlymą
Gaukite asmeninį pasiūlymą x
Planuojate įsigyti VIASAT? Registruokitės ir gaukite asmeninį VIASAT pasiūlymą.

Su Jumis susisieksime darbo dienomis per 24 val.
_
Gaukite asmeninį VIASAT pasiūlymą
Palikite savo kontaktus ir mes Jums paskambinsime darbo dienomis per 24 val.
Spausdami "Gauti pasiūlymą" sutinkate, kad jūsų suvesti duomenys bus naudojami informavimo apie "Viasat" paslaugas tikslais.

Pateikti asmens duomenys bus naudojami tik AS "Viasat" ir nebus platinami jokioms trečiosioms šalims.
Viasat Lietuva - Facebook