Klientai:
Klientų aptarnavimo linija:
(8~5) 236 3365
Adresas laiškams:
P. D. 145, Gedimino pr. 7, LT-01003, Vilnius
Klientų aptarnavimo centro adresas:
Kalvarijų g. 135, Vilnius
Darbo laikas:
10.00 
– 19.00 val. (pirm.  penkt.)

Užsisakykite VIASAT:
Užsisakykite internetu
Užsakymų linija:
1609
9.00 – 19.00 val. (pirm. – penkt.)
 

TV programa

TV1000 East

05:00

Vaikinams tai patinka (The House Bunny)

Shelley Darlington yra Pleibojaus Zuikutis, gyvenantis patogų gyvenimą Pleibojaus Rūmuose. Sekančią dieną po savo dvidešimt septinto gimtadienio, ji atsikelia ir suranda raštelį iš Hugho Hefnerio, kuriame jis prašo ją susikrauti daiktus ir išeiti. Atsitiktinai ji sutinka kelias merginas iš universiteto merginų klubo. Jose ji pamato save tokią, kokia norėtų būti ir nusprendžia apsigyventi klube. Tačiau, ar jos priims ją, nes ji nėra studentė?

06:50

Per pasaulį (Across the Universe)

Šiame Beatles muzikos įkvėptame miuzikle uosto krovikas Džiudas (akt. Jimas Sturgessas) praėjusio amžiaus 7-ame dešimtmetyje keliauja į Ameriką ieškoti savo tėvo. Ten jis įsimyli be rūpesčių gyvenančią amerikietę paauglę Liusę (akt. Evan Rachel Wood). Kai jos brolį Maksą (akt. Joe Andersonas) paima į kariuomenę ir išsiunčia kariauti į Vietnamą, jie įsitraukia į kovą už taiką.

09:15

Holivudo žmogžudysčių skyrius (Hollywood Homicide)

Patyręs detektyvas Gevilanas dirba su nauju porininku Koldenu. Jiems tenka muzikos grupės narių nužudymo byla. Tyrimo metu paaiškėja, kad muzikantai buvo nužudyti, nes norėjo nutraukti sutartį su įrašų kompanija.

11:25

Meilė ant lagaminų (Jusqu´à toi)

Amerikietis Džekas (akt. Justinas Bartha) netikėtai laimi romantišką kelionę į Paryžių, tačiau prieš pat kelionę jį meta jo draugė. Jis nusprendžia vykti vienas, tačiau jo bagažas netyčia sukeičiamas su prancūzės Chlojos (akt. Mélanie Laurent) bagažu. Tuo metu, kai Džekas tūno savo kambaryje be drabužių ar pinigų, Chloja ima peržiūrinėti jo lagamine esančius daiktus ir nejučiomis jį įsimyli. Nusprendusi, kad jie yra skirti vienas kitam, ji išsiruošia į meilės misiją – surasti Džeką.

13:00

Vaikinams tai patinka (The House Bunny)

Shelley Darlington yra Pleibojaus Zuikutis, gyvenantis patogų gyvenimą Pleibojaus Rūmuose. Sekančią dieną po savo dvidešimt septinto gimtadienio, ji atsikelia ir suranda raštelį iš Hugho Hefnerio, kuriame jis prašo ją susikrauti daiktus ir išeiti. Atsitiktinai ji sutinka kelias merginas iš universiteto merginų klubo. Jose ji pamato save tokią, kokia norėtų būti ir nusprendžia apsigyventi klube. Tačiau, ar jos priims ją, nes ji nėra studentė?

14:55

Ponas ir ponia Gangsteriai (Killers)

Spenserį Eimsą valstybė samdo skubioms šalinimo operacijoms. Jis greitas, tvarkingas, patikimas. Ieškodamas taikinio, agentas nepamiršta pasimėgauti ir gyvenimo teikiamais malonumais. Spenseriui netrūksta greitų automobilių, jis nuolat apsuptas gražių moterų, bet vieną dieną jis įsimyli Dženą Kornfeld – neapdairią kompiuterių specialistę, bandančią atsigauti po skausmingų skyrybų. Trejus metus Spenseris ir Džena gyvena laimingai susituokę. Tačiau per trisdešimtąjį Spenserio gimtadienį jiedu sužino, kad laimingas gyvenimas gali pasibaigti bet kurią akimirką. Už Spenserio galvą paskirta didžiulė premija. Žudiku gali tapti bet kas – tiek pardavėja, tiek irzlus kaimynas.

16:45

Meilė (Amour)

Šioje režisieriaus Michaelo Haneke´ės dramoje pasakojama apie aštuoniasdešimtmečių porelę, kurių meilė patiria didelius išbandymus, kai vieną jų ištinka širdies smūgis, o kitas turi prisiimti slaugytojo vaidmenį. Išėję į pensiją, klasikinės muzikos mokytojai Džordžas (akt. Jean-Louis Trintignant) ir Ana (akt. Emmanuelle Riva) mėgaujasi ramia senatve komfortabiliuose apartamentuose, tačiau Aną ištinka širdies smūgis, po kurio ji lieka dalinai paralyžuota. Jos atsidavęs vyras Džordžas bando susidoroti su sunkiai įveikiama užduotimi tapti visapusišku Anos slaugytoju. Kai juos aplanko jų suaugusi dukra Eva (akt. Isabelle Huppert), paaiškėja, kokie atsiskyrę nuo visuomenės šie išsilavinę žmonės tapo, išėję į pensiją.

19:00

Laiškas (The Letter)

Savo naujausią pjesę scenai rengianti dramaturgė (akt. Winona Ryder) ima eiti iš proto. Ją persekioja sapnai ir vizijos, ji jaučiasi stebima, o tuo pačiu metu ją vis labiau pakeri charizmatiškas jos pjesėje pagrindinį vaidmenį vaidinantis aktorius (akt. Jamesas Franco). Artėjant premjerai, jai darosi vis sunkiau atskirti, ar prieš ją rezgamas sąmokslas, ar paprasčiausiai ji po truputį praranda ryšį su realybe.

20:35

Medžiotojas (The Hunter)

Patyręs ir negailestingas samdinys Martinas keliauja į Tasmanijos tyrus medžioti tigro, kuris, kaip manoma, jau išnykęs. Martiną nusamdė nežinoma bendrovė, kuriai reikia tigro genetinės medžiagos. Atvykęs į Tasmaniją jis apsimeta mokslininku ir įsikuria ūkininko name su šeima, kurios tėvas yra dingęs. Vienišius Martinas vis labiau suartėja su šeima. Tačiau jo prisirišimui didėjant, Martinas susiduria su nenumatytais pavojais, kurie sukomplikuoja jo misiją.

22:20

Jėzus Henris Kristus (Jesus Henry Christ)

Henris Džeimsas Herminas (akt. Jasonas Spevackas) – paauglystės amžiaus dar nepasiekęs bet jau koledže besimokantis genijus. Bet augdamas Henris vis dažniau susimąsto, kodėl neturi tėvo. Išmestas iš mokyklos už tai, kad parašė prieštaringą rašinį, kairiųjų pažiūrų feministės Patricijos (akt. Toni Collette) sūnus Henris imasi ieškoti savo šaknų. Jo senelis Stenas (akt. Frankas Moore´as) padaro šokiruojantį atradimą: Henris yra kūdikis iš mėgintuvėlio . Sužinojęs, kad turi pusseserę Odrę (akt. Samantha Weinstein) ir kad ji buvo pradėta tam, kad jos tėvas daktaras Slavkinas O´Hara (akt. Michaelas Sheenas) galėtų parašyti savo bestselerį, anksti subrendęs berniukas nusprendžia surasti savo giminaitę. Henris ir Odrė bando atkurti savo šeimos medį, tačiau atrasti savo šaknis – sunki užduotis.

00:05

Namas girios glūdumoj (The Cabin in the Woods)

Penki bičiuliai atvyksta į nuošalią miško trobelę. Jie nežino, kad kažkas stebi kiekvieną jų žingsnį ir ruošiasi siaubingoms apeigoms. Rūsyje draugai aptinka mergaitės dienoraštį, išlikusį nuo dvidešimto amžiaus pradžios. Jame minimi siaubingi įvykiai, nutikę toje pačioje trobelėje. Netrukus viskas ima kartotis, bet įvyksta nedidelis nesklandumas...

01:45

Svynis Todas: Demoniškas Flyto gatvės kirpėjas (Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street)

Londonietis kirpėjas Bendžaminas Barkeris (akt. Johnny Depp) neteisingai nuteisiamas ir išsiunčiamas sunkiųjų darbų į Australiją. Po penkiolikos metų tremties jis grįžta į Londoną ir sužino apie mylimos žmonos mirtį. Trokšdamas keršto jis atidaro kirpyklą ir pasivadina Svynio Todo slapyvardžiu. Nė vienas, pravėręs šios kirpyklos duris, nebegrįš namo. Svynio Todo kaimynė Nelė Lovet (akt. Helena Bonham Carter) pasirūpins, kad neliktų kruvinų skerdynių pėdsakų ir iškeps miestelėnų mėgstamų pyragaičių su mėsa.

Auksinis paketas

Kaina per mėnesį
(1-36 mėn.)
49.00 Lt

Viasat SUPERBOX

Kaina: 390.00 Lt
Norėdami pasirinkti produktą, iš pradžių pasirinkite kanalų paketą
Viasat Lietuva - Facebook