Klientai:
Klientų aptarnavimo linija:
(8~5) 236 3365
Adresas laiškams:
P. D. 145, Gedimino pr. 7, LT-01003, Vilnius
Klientų aptarnavimo centro adresas:
Kalvarijų g. 135, Vilnius
Darbo laikas:
10.00 
– 19.00 val. (pirm.  penkt.)

Užsisakykite VIASAT:
Užsisakykite internetu
Užsakymų linija:
1609
9.00 – 19.00 val. (pirm. – penkt.)
 

TV programa

TV1000 East

05:00

Pirmūnai (Straight A´s)

Scott (Ryan Phillippe) - vyras, kuris jau 10 metų yra reabilitacijoje ir kurį lanko jo mirusios motinos dvasia, spausdama jį grįžti namo pas šeimą, nuo kurios jis nusisuko prieš 10 metų. Jis grįžta į Teksasą su maišeliu vaistų ir marihuanos, kad susidurtų su savo brolio žmona Katherine, kuri vis dar siekia savo pirmosios meilės - jo.

06:30

Labanakt ir sėkmės (Good Night and Good Luck)

XX a. šeštasis dešimtmetis. Tarp Rusijos ir JAV – šaltasis karas, todėl abi valstybės skęsta propagandos bei dezinformacijos jūroje. Tokiu metu JAV politikos arenoje iškyla Viskonsino senatorius Džozefas Makartis, besinaudojantis antikomunistinėmis nuotaikomis ir paranojiškai puolantis visas kairiosios pakraipos organizacijas. Aršiausiu Makarčio kritiku tampa CBS žurnalistas Edvardas Merou, pastebintis, jog prisidengdamas kova dėl žmogaus teisės į laisvę, senatorius iš tikrųjų kėsinasi ją atimti iš milijonų paprastų amerikiečių. Padedamas CBS vadovo Viljamo Polio bei prodiuserio Fredo Frendlio, žurnalistas imasi demaskuoti kontraversiškąjį politiką.

08:10

Susiliejimas (Slipstream)

Scenarijaus autorius Feliksas Bonhoferis gyvena dvejopą gyvenimą. Tikrąjį ir savo sukurtame pasaulėlyje. Jis nesuvokia, kad šie pasauliai pamažu susilieja į vieną, o jo sąmonė gali to neatlaikyti. Vienas po kito, tikrąjame pasaulyje pasirodo Felikso pramanyti veikėjai.

09:50

Populiari mergina (Populaire)

Veiksmas vyksta ankstyvajame 5 dešimtmetyje, kur Rose Pamphyle (Déborah François) užaugo su savo tėvu, valdingu parduotuvės savininku. Kai jai sukako 21, Rose nujautė savęs laukiančią ateitį ir nusprendė ieškoti kažko daugiau. Nieko nesibaimindama, ji iškeliauja į Lisieux Normandijoje, kur dalyvauja konkurse dėl sekretorės darbo įžymioje reklamos agentūroje, kuriai vadovauja Louis Echard (Romain Duris). Nesėkmingame pokalbyje Rose nepadaro įspūdžio savo potencialiam direktoriui, kol ji neatskleidžia, jog yra puiki mašininkė. Maloniai nustebintas, Louis praneša, jog darbas - jos, tačiau tik tuo atveju, jei ji laimės geriausią vietą artėjančiame rašymo mašinėle konkurse. Pasiryžusi laimėti, Rose pradeda dirbti su treneriu Louis. Staiga ji rašo mašinėle greičiau nei bet kada, bet kai jos gyvenime pasirodo meilė, Rose supranta, jog rizikuoja ne tik paprastu darbeliu.

11:50

Žalvarinis arbatinukas (The Brass Teapot)

”Žalvarinis Arbatinukas” yra filmas apie jauną porą - John ir Alice, kurie suranda paslaptingą žalvarinį arbatinuką gatvėje prie antikinės parduotuvės. Netrukus jie supranta, kad tai nėra paprastas arbatinukas ir kad jis gali pagaminti jiems pinigų, tačiau už neįprastą kainą. Kai geras gyvenimas taip arti, John ir Alice privalo nuspręsti, kaip toli jie gali nueiti, kad išsipildytų jų svajonės.

13:35

Pirmūnai (Straight A´s)

Scott (Ryan Phillippe) - vyras, kuris jau 10 metų yra reabilitacijoje ir kurį lanko jo mirusios motinos dvasia, spausdama jį grįžti namo pas šeimą, nuo kurios jis nusisuko prieš 10 metų. Jis grįžta į Teksasą su maišeliu vaistų ir marihuanos, kad susidurtų su savo brolio žmona Katherine, kuri vis dar siekia savo pirmosios meilės - jo.

15:10

Džounsų šeimynėlė (The Joneses)

Steve ir Kate Jones turi viską, ko tik norėtų laimingai susituokusi pora: protingus ir simpatiškus vaikus Jenn ir Mick, gyvena turtingoje apylinkėje, o jų didžiulis namas užmiestyje yra pilnas naujausių prietaisų, kuriuos galima įsigyti už pinigus. Netrukus Jones susidraugauja su savo kaimynais Larry ir Summer ir tampa svarbiais savo bendruomenės nariais. Bet pažiūrėjus į situaciją iš arčiau pastebėsime kažką grėsmingo. Tik kai pamato netikėtą nelaimę, Jones supranta, kas slepiasi po patogaus vartotojiškumo paviršiumi.

17:00

Ieškokit Gudručio! (Get Smart)

Amerikietis Maxwell Smart dirba vyriausybės šnipų agentūros administracijoje. Po to, kai buvo atakuotas pagrindinis agentūros biuras, vadovas nusprendė padaryti Maxwell šnipu ir paskyrė jam partnerę - seksualiąją agentę 99, dėl ko ji labai nustebo. Nepaisant viso to, duetas iškeliauja nugalėti savo užpuolėjų pradėdami šuoliu su parašiutais iš lėktuvo ir nusileisdami Rusijos teritorijoje, kur juos persekioja 400 svarų tipas, vardu Dalip. Šis duetas, nuolat trukdomas Maxwell darkymosi, su kompromituotomis tapatybėmis ir pavojuje būti ´nuskintiems´, bėga nuo viso to. Tuo tarpu jų persekiotojai Amerikoje jau paruošė bombą, kuri turėtų susprogti koncerto metu.

19:00

Prieš pakratant kojas (The Bucket List)

Milijonierius Edvardas Koulas ir mechanikas Karteris Čambersas paskutines gyvenimo dienas leidžia myriop pasmerktų ligonių palatoje. Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad šių vyrų niekas nesieja, tačiau paaiškėja, kad jie abu trokšta likusį laiką praleisti taip, kaip visą gyvenimą svajojo. Edvardas ir Karteris pasprunka iš ligoninės ir leidžiasi į nuotykių kupiną kelionę. Į savo programą jiedu įtraukia pokerio žaidimą Monte Karle, gigantiškų ikrų porcijų valgymą bei dalyvavimą kraują kaitinančiose automobilių lenktynėse. Kiekvienas dviejų nepažįstamų vyrų patirtas nuotykis dar labiau sustiprina jų draugystę.

20:45

Neliečiamieji (The Intouchables)

Nominuotas Auksiniam gaubliui , į geriausių visų laikų pasaulio filmų šimtuką įtrauktas pasakojimas sujaudins kiekvieno žiūrovo širdį. Abejingų šiai nuostabiai draugystės istorijai tiesiog nelieka. Milijonierius Filipas susižeidžia skraidydamas parasparniu. Nuo tos akimirkos jo gyvenimas pasikeičia: jis prikaustomas prie invalido vežimėlio ir tampa priklausomas nuo kitų. Polėkio nestokojantis jaunas imigrantas Drisas, už smulkias vagystes ką tik bausmę atlikęs kalėjime, ieško naujų nuotykių ir darbo. Dviejų skirtingų vyrų likimai netikėtai susipins visam gyvenimui, kurį kiekvienas iš jų supranta labai savotiškai...

22:45

Riterio žvaigždė (A Knight´s Tale)

Šiame filme pasakojama apie Viljamą (akt. Heathas Ledgeris), jauną skvairą ir talentingą riterių kovų dalyvį. Netikėtai mirus mokytojui, skvairas išvyksta kartu su savo draugais Rolandu (akt. Markas Addy´is) ir Vatu (akt. Alanas Tudykas). Pakeliui jie susitinka nežinomą rašytoją Čoserį (akt. Paulas Bettany´is). Nepakankamai kilmingas Viljamas įtikina Čoserį padirbti genealogijos dokumentus, kurie leis jam apsimesti riteriu. Naujai sukūręs savo istoriją, jis išsiruošia į šalies riterių turnyrą įrodyti, kad yra vertas pagarbos riteris, ir pakeliui sutinka savo meilę.

01:05

Svynis Todas: Demoniškas Flyto gatvės kirpėjas (Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street)

Londonietis kirpėjas Bendžaminas Barkeris (akt. Johnny Depp) neteisingai nuteisiamas ir išsiunčiamas sunkiųjų darbų į Australiją. Po penkiolikos metų tremties jis grįžta į Londoną ir sužino apie mylimos žmonos mirtį. Trokšdamas keršto jis atidaro kirpyklą ir pasivadina Svynio Todo slapyvardžiu. Nė vienas, pravėręs šios kirpyklos duris, nebegrįš namo. Svynio Todo kaimynė Nelė Lovet (akt. Helena Bonham Carter) pasirūpins, kad neliktų kruvinų skerdynių pėdsakų ir iškeps miestelėnų mėgstamų pyragaičių su mėsa.

03:05

Laukinė upė (The River Wild)

Žavi moteris su šeima nutaria leistis į įspūdingą kelionę šėlstančia upe Kanados pasienyje. Paskutinę akimirką pasirodo jos vyras, pasiryžęs keliauti drauge ir užglaistyti tarpusavio nesutarimus. Šeima nė nenumano, kas jos laukia - ne tik laukinės upės šėlsmas, bet ir paslaptingi banko plėšikai. Taigi teks grumtis už savo gyvybę.

Auksinis paketas

Kaina per mėnesį
(1-36 mėn.)
49.00 Lt
14.19 €

Viasat SUPERBOX

Kaina: 390.00 Lt
112.95 €
Norėdami pasirinkti produktą, iš pradžių pasirinkite kanalų paketą
Gaukite asmeninį pasiūlymą
Gaukite asmeninį pasiūlymą x
Planuojate įsigyti VIASAT? Registruokitės ir gaukite asmeninį VIASAT pasiūlymą.

Su Jumis susisieksime darbo dienomis per 24 val.
_
Gaukite asmeninį VIASAT pasiūlymą
Palikite savo kontaktus ir mes Jums paskambinsime darbo dienomis per 24 val.
Spausdami "Gauti pasiūlymą" sutinkate, kad jūsų suvesti duomenys bus naudojami informavimo apie "Viasat" paslaugas tikslais.

Pateikti asmens duomenys bus naudojami tik AS "Viasat" ir nebus platinami jokioms trečiosioms šalims.
Viasat Lietuva - Facebook