Klientai:
Klientų aptarnavimo linija:
(8~5) 236 3365
Adresas laiškams:
P. D. 145, Gedimino pr. 7, LT-01003, Vilnius
Klientų aptarnavimo centro adresas:
Kalvarijų g. 135, Vilnius
Darbo laikas:
10.00 
– 19.00 val. (pirm.  penkt.)

Užsisakykite VIASAT:
Užsisakykite internetu
Užsakymų linija:
1609
9.00 – 19.00 val. (pirm. – penkt.)
 

TV programa

LNK (LT)

06:15

Dienos programa

06:20

Smalsutė Dora

06:45

Linksmieji Tomas ir Džeris

07:10

Skūbis-Dū. Abrakadabra

08:35

Bethovenas 2

Vaikų numylėtinis senbernaras tėčio akyse iš bjauraus ir įkyraus padaro jau yra virtęs truputį gal ir nieko šuneliu. Todėl netrukus namuose įsikuria visa Betoveno šeimynėlė - senbernarė Misi ir keturi mažyčiai nuostabūs senbernariukai...

10:15

Nenaudėlė beždžionėlė

Gimus broliui Eva jautėsi labai vieniša ir niekam nereikalinga. Mergaitės nuotaika pasitaisė, kai ji susidraugavo su beždžionėle Dodžeriu. Kasdien jie neįtikėtinai linksmai leisdavo laiką - smagiausi nuotykiai ir aplinkinių dėmesys buvo jų nuolatiniai palydovai. Pamažėl nuotykiai darėsi ne tik linksmi, bet ir pavojingi, nes Dodžeris pasirodė besąs profesionalus kišenvagis.

12:05

Brangioji, aš sumažinau vaikus

13:55

Riterio žvaigždė

Nekilmingasis Viljamas, vargšo amatininko sūnus, netiki, kad kada nors galėtų išsipildyti naivi jo vaikystės svajonė - tapti riteriu. Juk iš vargšų luomo patekti į kilmingųjų luomą - absoliučiai neįmanoma. Bet vieną gražią dieną jaunasis Viljamas išgirsta apie riterių turnyrą, kur vyrai rungtyniaudami išbando savo jėgą, drąsą, užsispyrimą. Kliudo vienintelis dalykas - norint dalyvauti turnyre reikia būti kilmingam. Vaikino laimei, pakeliui į turnyrą jis sutinka tikrą riterį, skubantį ten pat. Nelaimingasis pakeleivis netenka žirgo ir drabužių. Viljamas su draugais, puikiai apsirūpinę, drožia į riterių turnyrą siekti pergalės. Viljamas tampa kilminguoju Ulrichu fon Lichtenštainu ir pradeda riterišką gyvenimą.

16:30

Mano super buvusioji

Kai jaunas niujorkietis Metas susipažįsta su nuostabiąja Džene Džonson, atrodo, jog pagaliau jis rado tiesiog tobulą merginą. Ji žavi, seksuali, turi idealią figūrą ir puikų humoro jausmą. Tačiau laikui bėgant paaiškėja, jog tai, kas taip ryškiai spindėjo, visai nėra auksas. Kuo ilgiau Metas bendrauja su Džene, tuo daugiau neigiamų svajonių merginos” savybių išryškėja. Ji pernelyg reikli, valdinga, pavydi ir siekianti kontroliuoti savo vaikino gyvenimą. Vieną gražią dieną Meto kantrybės taurė persipildo ir jis ryžtasi nutraukti santykius su diktatoriaus įpročių negalinčia atsikratyti drauge. Tačiau tai padaryti, pasirodo, ne taip paprasta. Paaiškėja, kad Dženė – ne paprasta, o… supermergina. Tiksliau tariant, – superherojė, apdovanota nepaprastomis galiomis. Ir ji nedvejodama pradeda jomis naudotis, siekdama žūtbūt susigrąžinti savo buvusį vaikiną. Dženės įtūžis dar labiau sustiprėja sužinojus, kad Metas užmezgė romaną su savo kolege Hana.

18:30

Žinios. Kriminalai

18:55

Sportas

18:58

Orai

19:00

Smagios Velykos su Studentėmis

Vedėjai: Ugnė Skonsmanaitė, Tomas Ališauskas, Žygimantas Stakėnas. Dalyvauja: ”Studentės”, K.Nemycko, K.Krysko, ”Džentelmenai”, ”Čilinam”, ”Rebelheart”, ”El Fuego”, V.Genytė, E.Jakštytė, E.Seilius, P.Sinkevičius, ”Electronic I”.

21:15

Kaukė

23:20

Išdavikas

Amerikos specialiosios tarnybos paskelbia Samirą Horną (akt. Don Cheadle) vienu labiausiai ieškomų teroristų pasaulyje. Kadaise tarnavęs kariuomenėje, vėliau prekiavęs ginklais, o galiausiai prie islamo radikalų prisidėjęs Hornas dalyvavo išpuolyje prieš JAV konsulatą Nicoje ir ruošia panašią teroristinę ataką Valstijose. Nors Horno pėdsakų ieško tiek CŽV, tiek FTB, jį susekti darosi vis sunkiau ir sunkiau...

01:35

Čakas

Adam Baldwin, Zachary Levi, Yvonne Strahovski.

02:30

Programos pabaiga

Auksinis paketas

Kaina per mėnesį
(1-36 mėn.)
49.00 Lt

Viasat SUPERBOX

Kaina: 390.00 Lt
Norėdami pasirinkti produktą, iš pradžių pasirinkite kanalų paketą
Viasat Lietuva - Facebook