Klientai:
Klientų aptarnavimo linija:
(8~5) 236 3365
Adresas laiškams:
P. D. 145, Gedimino pr. 7, LT-01003, Vilnius
Klientų aptarnavimo centro adresas:
Kalvarijų g. 135, Vilnius
Darbo laikas:
10.00 
– 19.00 val. (pirm.  penkt.)

Užsisakykite VIASAT:
Užsisakykite internetu
Užsakymų linija:
1609
9.00 – 19.00 val. (pirm. – penkt.)
 

TV programa

LNK (LT)

00:50

Ties riba

Anna Torv, Lance Reddick, Joshua Jackson, John Noble.

01:45

Sveikatos ABC

Laida apie sveikatą. Vedėja Rima Balanaškienė.

02:50

Programos pabaiga

06:30

Dienos programa

06:35

Smalsutė Dora

07:00

Linksmieji Tomas ir Džeris

07:25

Kaladėlės ir Tobiukas

07:40

Košės katilėlis

07:50

Volkeris, Teksaso reindžeris

Sheree J. Wilson, Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr..

08:50

Vestuvių dainininkas

Robis Hartas (akt. Adam Sandler) – dainininkas, vestuvėse atliekantis devintojo dešimtmečio šlagerius. Džiulija Salivan (akt. Drew Barrymore) – padavėja, patarnaujanti vestuvių svečiams. Artimiau pažinęs Džiuliją Robis supranta, kad ji – jo gyvenimo moteris...

10:45

Andrė

Miestelis vandenyno pakrantėje. Gyvūnus mylinti šeima prisijaukina mažą ruoniuką, kuriuo ypač rūpinasi mažoji Toni. Suaugęs ruonis tarsi atsidėkodamas už rūpesčius tampa labai prieraišus. Nesitraukdamas iš pakrantės jis prikrečia įvairiausių išdaigų vietos žvejams. Tačiau susikirtus gyvūno ir žvejų interesams, dauguma miestelio gyventojų palaiko simpatiškojo ruoniuko pusę. O tiems, kurie ruonio nemėgo, teko netgi keisti gyvenamą vietą.

12:30

Linksmieji Tomas ir Džeris

12:55

Kempiniukas Plačiakelnis

13:20

Ogis ir tarakonai

13:30

Grybukas namukas

13:45

Katinas žvejys

13:55

Audra

Ximena Navarette, Ivan Sanchez, William Levy.

15:00

Meilė ir bausmė

Murat Yildirim, Nurgul Yesilcay , Tomris Incer.

17:00

Labas vakaras, Lietuva

Aktualių pokalbių laida. Vedėjai Indrė Kuodytė ir Paulius Skučas.

17:50

Patrulis

Gatvių realybė. Vedėjas Jonas Kalėda.

18:30

Žinios. Kriminalai

19:25

Sportas

19:28

Orai

19:30

KK2 penktadienis

Vedėjai: U.Skonsmanaitė, I.Puzaraitė, T.Ališauskas, Ž.Stakėnas.

21:00

Mano vyras gali

TV žaidimas. Vedėjas R. Vilkončius ir Radži.

22:15

Seni vilkai

Čarlis – užkietėjęs senbernis, besinaudojantis visais tokio gyvenimo būdo teikiamais privalumais. Denas buvo vedęs, tačiau veikiai žmona jį paliko. Šie vyrukai yra geriausi draugai, kurių gyvenimai, nepaisant skirtingų požiūrių, norų ir istorijų, galų gale tampa gana panašūs. Vieną gražią dieną bičiuliams ant galvų beveik tiesiogine to žodžio prasme nukrenta septynmečiai dvyniai. Čarlis su Denu privalo jais pasirūpinti. Tik, deja, patirties tokioje srityje nė vienas iš jų nė kruopelytės neturi! Įklimpę draugužiai noromis nenoromis pradeda įsijausti į tėčio ir mamytės vaidmenis. Per vargus ir kančias jiedu nelauktai pradės suprasti, kas iš tikrųjų svarbu gyvenime.

00:05

Lėktuvo užgrobimas

Specialaus agento viltys susigrąžinti savo merginą žlunga, kai ji įsėda į lėktuvą, kuris užgrobiamas.

01:55

Atodrėkis

Daktaras Deividas Krapjenas (akt. Val Kilmer) tiria tirpstantį Arkties ledyną. Jis iškasa priešistorinį objektą, kokio dar nėra matęs. Nudžiugęs dėl nepaprasto radinio daktaras Krapjenas skubiai pasikviečia keturis gabiausius studentus kasinėjimams. Iš ledo išskobus didžiulį priešistorinį padarą, studentus užpuola neaiškūs vabzdžiai. Jie įsigraužia giliai po oda ir deda kiaušinėlius.

03:35

Programos pabaiga

06:25

Dienos programa

06:30

Žaibo smūgis

06:55

Beprotiškos linksmybės

07:20

Įspūdingasis Žmogus-voras

07:45

Teisingumo lyga

08:10

Benas Tenas. Supervisata

08:35

Katino Leopoldo kerštas

08:50

Katino Leopoldo pasivaikščiojimas

09:00

Ponas Bynas

09:30

Padėkime augti

Laida apie vaikų auginimą ir ugdymą. Vedėja Laura Imbrasienė.

10:00

KINO PUSRYČIAI Šuo vampyras

11:55

Šnipas ne savo noru

13:45

Mano puikioji auklė

(Moya prekrasnaya nyanya (I-V))

14:20

Didingasis amžius

Halit Ergenc, Meryem Uzerli, Nebahat Cehre.

16:25

Staiga trisdešimties

Likus 5 dienoms iki 13-ojo gimtadienio mergaitė vardu Džena atsiduria sandėliuke, į kurį uždarė pavydūs klasiokai. Ten ji sugalvoja norą būti gražia ir populiaria. Ištrūkusi iš spąstų, Džena persikelia 17 metų į ateitį ir tampa seksualia reklamos agentūros darbuotoja, kurios grožiui negali atsispirti vadovai, kolegos ir klientai. Iki 30-ojo jos gimtadienio lieka vos 5 dienos...

18:30

Žinios

18:55

Sportas

18:58

Orai

19:00

SUPERKINAS Keistas penktadienis

Keisti dalykai nutinka penktadieniais! Intensyviai dirbanti daktarė Tesa ir jos penkiolikametė pramuštgalvė dukra Ana smarkiai nesutaria. Jos ginčijasi absoliučiai dėl visko, kol galiausiai pasijaučia esančios ne savo kailyje tiesiogine to žodžio prasme. Sveiku protu sunkiai suvokiamu būdu jos apsikeičia kūnais. Mama būdama dukros, o dukra - mamos kailyje” pradeda viena kitą geriau pažinti, tačiau abi priartėja prie ribos, kurios nevalia peržengti...

20:55

Aš - šnipas

Kai iš JAV karo pajėgų pavagiamas ypatingas technikos laimėjimas - nematomas radarams žvalgybinis lėktuvas Svičbleidas , Valstijų vyriausybė kviečiasi ypatingai užduočiai atlikti unikalųjį šnipą Aleksą Skotą. Vogtąjį technikos šedevrą ketinama parduoti daugiausia pasiūliusiam už jį teroristui. O šis turi slaptą tikslą - paversti lėktuvą masinio sunaikinimo įrankiu.

22:50

Neperšaunamas

Du bičiuliai drauge padarė ne vieną smulkų nusikaltimą. O kai įsipainiojo į narkotikų kontrabandą, tuomet ir paaiškėjo, kad vienas iš bičiulių... policininkas. Bet veltui jis bando suimti buvusį draugą. Šis pasprunka. O paskui šiam tenka patalkinti policijai... Ir jis sutinka,.. jei jį į teismą lydės nusikaltimų draugas. Tik va, niekšai numuša lėktuvą ir buvę draugai atsiduria negyvenamoje saloje… persekiojami tų niekšų…

00:30

Nuo sutemų iki aušros. Budelio duktė

02:15

Vienveidis

Policininkas Gabrielius susiduria su savo tamsiąja puse, su atklydusiu iš kitos visatos, iš paralelinio pasaulio – kosminiu dvyniu, kuris siekia Gabrielių sunaikinti.

03:50

Programos pabaiga

06:20

Dienos programa

06:25

Pinkis, Elmira ir Makaulė

06:50

Beprotiškos linksmybės

07:15

Įspūdingasis Žmogus-voras

07:40

Pokemonai didvyriai

09:00

Sveikatos ABC

Laida apie sveikatą. Vedėja Rima Balanaškienė.

10:00

Bethovenas

Visiems - dideliems ir mažiems, šunų mylėtojams ir jų nekenčiantiems - apie nepaprastąjį šunį, kurį savo nelaimei priglaudė tvarkingas šeimos galva, įkalbėtas įkyruolių savo vaikų. Ir paaiškėjo, kad senbernaras, apsigyvenęs tipiškoje šiuolaikinėje šeimoje, yra ne tik puikus draugas, bet dargi - muzikalus!

11:40

Džiumandži

Vaikai pradėję žaisti senovinį magišką žaidimą, aptinka jame vyrą, kuris jau 25 metus klaidžioja žaidimo labirintais.

13:45

Nepaprasta komanda

Galaktikos superherojų ištinka nesėkmė: kovoje sudūžta jo erdvėlaivis ir jis priverstas nusileisti Žemėje. Deja, su savimi jis neturi galią suteikiančios aprangos ir į Kalifornijos priemiesčio gyventojų rankas patenka visiškai bejėgis. Kaip eilinis žemės gyventojas jis išsinuomoja kambarėlį, tačiau ramybę sutrikdo amžini jo persekiotojai.

15:30

Didingasis amžius

Halit Ergenc, Meryem Uzerli, Nebahat Cehre.

17:30

Teleloto

TV žaidimas. Vedėjai: Jonas Radzevičius ir Jurgita Ragutskaitė.

18:30

Žinios

18:55

Sportas

18:58

Orai

19:00

Šokiai ant ledo

Vedėjai: I. Jankauskaitė ir A. Butkus. Tiesioginė transliacija.

22:30

Burleska

Burlesque Lounge klubo šlovės dienos jau praeityje. Tesa (akt. Cher) – buvusi šokėja ir klubo savininkė – kovoja, kad išsaugotų klubą. Tačiau tai nelengva: klubą nusižiūrėjo turtuolis, o trupės nariai pasinėrę į asmenines problemas ir jiems menkai rūpi pasirodymai. Kaip tik tuo metu klube pasirodo Elė (akt. Christina Aguilera) – mergina iš mažo Ajovos miestelio. Tesa pasamdo ją padavėja, bet mergina akimirksniu įsimyli burleskos meną. Dabar Elė turi svajonę užlipti ant scenos ir pašvęsti gyvenimą burleskai. Deja, Tesa apie Elės svajones nė girdėti nenori. Tačiau užsispyrusi mergina, padedama naujų draugų trupėje, atsiduria rampų šviesoje ir nustebina ne tik Tesą, bet ir publiką. Situacija dramatiškai pasikeičia, kai galingas Elės balsas tampa pagrindiniu Burlesque Lounge pasirodymų akcentu. Įspūdingame miuzikle Burleska dvi scenos megažvaigždės, Cher ir Christina Aguilera, papasakos sėkmės istoriją. Spalvingi ir prabangūs kostiumai, nepaprasta scenografija ir nepakartojamas balsas – tai užburiantis reginys ir pasigardžiavimas akims.

00:50

Šnipas ne savo noru

02:30

Lėktuvo užgrobimas

Specialaus agento viltys susigrąžinti savo merginą žlunga, kai ji įsėda į lėktuvą, kuris užgrobiamas.

04:10

Programos pabaiga

06:15

Dienos programa

06:20

Smalsutė Dora

06:45

Linksmieji Tomas ir Džeris

07:10

Skūbis-Dū. Abrakadabra

08:35

Bethovenas 2

Vaikų numylėtinis senbernaras tėčio akyse iš bjauraus ir įkyraus padaro jau yra virtęs truputį gal ir nieko šuneliu. Todėl netrukus namuose įsikuria visa Betoveno šeimynėlė - senbernarė Misi ir keturi mažyčiai nuostabūs senbernariukai...

10:15

Nenaudėlė beždžionėlė

Gimus broliui Eva jautėsi labai vieniša ir niekam nereikalinga. Mergaitės nuotaika pasitaisė, kai ji susidraugavo su beždžionėle Dodžeriu. Kasdien jie neįtikėtinai linksmai leisdavo laiką - smagiausi nuotykiai ir aplinkinių dėmesys buvo jų nuolatiniai palydovai. Pamažėl nuotykiai darėsi ne tik linksmi, bet ir pavojingi, nes Dodžeris pasirodė besąs profesionalus kišenvagis.

12:05

Brangioji, aš sumažinau vaikus

13:55

Riterio žvaigždė

Nekilmingasis Viljamas, vargšo amatininko sūnus, netiki, kad kada nors galėtų išsipildyti naivi jo vaikystės svajonė - tapti riteriu. Juk iš vargšų luomo patekti į kilmingųjų luomą - absoliučiai neįmanoma. Bet vieną gražią dieną jaunasis Viljamas išgirsta apie riterių turnyrą, kur vyrai rungtyniaudami išbando savo jėgą, drąsą, užsispyrimą. Kliudo vienintelis dalykas - norint dalyvauti turnyre reikia būti kilmingam. Vaikino laimei, pakeliui į turnyrą jis sutinka tikrą riterį, skubantį ten pat. Nelaimingasis pakeleivis netenka žirgo ir drabužių. Viljamas su draugais, puikiai apsirūpinę, drožia į riterių turnyrą siekti pergalės. Viljamas tampa kilminguoju Ulrichu fon Lichtenštainu ir pradeda riterišką gyvenimą.

16:30

Mano super buvusioji

Kai jaunas niujorkietis Metas susipažįsta su nuostabiąja Džene Džonson, atrodo, jog pagaliau jis rado tiesiog tobulą merginą. Ji žavi, seksuali, turi idealią figūrą ir puikų humoro jausmą. Tačiau laikui bėgant paaiškėja, jog tai, kas taip ryškiai spindėjo, visai nėra auksas. Kuo ilgiau Metas bendrauja su Džene, tuo daugiau neigiamų svajonių merginos” savybių išryškėja. Ji pernelyg reikli, valdinga, pavydi ir siekianti kontroliuoti savo vaikino gyvenimą. Vieną gražią dieną Meto kantrybės taurė persipildo ir jis ryžtasi nutraukti santykius su diktatoriaus įpročių negalinčia atsikratyti drauge. Tačiau tai padaryti, pasirodo, ne taip paprasta. Paaiškėja, kad Dženė – ne paprasta, o… supermergina. Tiksliau tariant, – superherojė, apdovanota nepaprastomis galiomis. Ir ji nedvejodama pradeda jomis naudotis, siekdama žūtbūt susigrąžinti savo buvusį vaikiną. Dženės įtūžis dar labiau sustiprėja sužinojus, kad Metas užmezgė romaną su savo kolege Hana.

18:30

Žinios. Kriminalai

18:55

Sportas

18:58

Orai

19:00

Smagios Velykos su Studentėmis

Vedėjai: Ugnė Skonsmanaitė, Tomas Ališauskas, Žygimantas Stakėnas. Dalyvauja: ”Studentės”, K.Nemycko, K.Krysko, ”Džentelmenai”, ”Čilinam”, ”Rebelheart”, ”El Fuego”, V.Genytė, E.Jakštytė, E.Seilius, P.Sinkevičius, ”Electronic I”.

21:15

Kaukė

23:20

Išdavikas

Amerikos specialiosios tarnybos paskelbia Samirą Horną (akt. Don Cheadle) vienu labiausiai ieškomų teroristų pasaulyje. Kadaise tarnavęs kariuomenėje, vėliau prekiavęs ginklais, o galiausiai prie islamo radikalų prisidėjęs Hornas dalyvavo išpuolyje prieš JAV konsulatą Nicoje ir ruošia panašią teroristinę ataką Valstijose. Nors Horno pėdsakų ieško tiek CŽV, tiek FTB, jį susekti darosi vis sunkiau ir sunkiau...

01:35

Čakas

Adam Baldwin, Zachary Levi, Yvonne Strahovski.

02:30

Programos pabaiga

06:30

Dienos programa

06:35

Smalsutė Dora

07:00

Linksmieji Tomas ir Džeris

07:25

Grybukas namukas

07:40

Katinas žvejys

07:50

Volkeris, Teksaso reindžeris

Sheree J. Wilson, Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr..

08:50

Mano super buvusioji (kart.)

Kai jaunas niujorkietis Metas susipažįsta su nuostabiąja Džene Džonson, atrodo, jog pagaliau jis rado tiesiog tobulą merginą. Ji žavi, seksuali, turi idealią figūrą ir puikų humoro jausmą. Tačiau laikui bėgant paaiškėja, jog tai, kas taip ryškiai spindėjo, visai nėra auksas. Kuo ilgiau Metas bendrauja su Džene, tuo daugiau neigiamų svajonių merginos” savybių išryškėja. Ji pernelyg reikli, valdinga, pavydi ir siekianti kontroliuoti savo vaikino gyvenimą. Vieną gražią dieną Meto kantrybės taurė persipildo ir jis ryžtasi nutraukti santykius su diktatoriaus įpročių negalinčia atsikratyti drauge. Tačiau tai padaryti, pasirodo, ne taip paprasta. Paaiškėja, kad Dženė – ne paprasta, o… supermergina. Tiksliau tariant, – superherojė, apdovanota nepaprastomis galiomis. Ir ji nedvejodama pradeda jomis naudotis, siekdama žūtbūt susigrąžinti savo buvusį vaikiną. Dženės įtūžis dar labiau sustiprėja sužinojus, kad Metas užmezgė romaną su savo kolege Hana.

10:45

Kaukė (kart.)

12:55

Kempiniukas Plačiakelnis

13:20

Ogis ir tarakonai

13:30

Kačiukas vardu Au (1, 2)

13:55

Audra

Ximena Navarette, Ivan Sanchez, William Levy.

15:00

Meilė ir bausmė

Murat Yildirim, Nurgul Yesilcay , Tomris Incer.

17:00

Labas vakaras, Lietuva

Aktualių pokalbių laida. Vedėjai Indrė Kuodytė ir Paulius Skučas.

17:50

24 valandos

Socialinė aktualijų laida. Vedėjas Giedrius Leškevičius.

18:30

Žinios. Kriminalai

19:25

Sportas

19:28

Orai

19:30

KK2

KK2

Infošou. Vedėjai: Tomas Ališauskas ir Ugnė Skonsmanaitė.

20:25

Pagalbos skambutis

Realybės drama.

21:30

Žinios. Verslas

22:04

Sportas

22:08

Orai

22:10

VAKARO SEANSAS Snaiperis 3

Vyresnysis seržantas Tomas Beketas taikliausias JAV jūrų laivyno korpuso snaiperis. Nuo jo šūvių yra žuvę ir karo vadai, ir narkotikų prekeiviai, ir tarptautiniai teroristai. Dabar Beketui tenka tiesiogiai susikauti su paskutiniu priešu, kuris, kaip vėliau išaiškėja, yra geriausias jo draugas Polas Fineganas. Šis, laikomas žuvusiu, rengia slaptas karines operacijas, keldamas grėsmę ne tik Jungtinėms Valstijoms, bet ir visam likusiam pasauliui. Slaptasis agentas, dirbantis Vietname, išvilioja Fineganą iš slaptavietės. Šis pasirodo besąs kur kas didesnis nusikaltėlis, nei iki šiol jūrų laivynui buvo žinoma. Jį pašalinti suteikiama tik viena galimybė ir tas vienintelis šūvis priklauso Beketui.

00:00

Specialioji Los Andželo policija

Chris O´Donnell, Daniela Ruah, Linda Hunt, LL Cool J.

00:55

Nikita

Maggie Q, Shane West, Lyndsy Fonseca, Aaron Stanford.

01:50

Čakas

Adam Baldwin, Zachary Levi, Yvonne Strahovski.

02:45

Programos pabaiga

05:55

Dienos programa

06:00

Labas vakaras, Lietuva (k. )

06:35

Smalsutė Dora. Į pagalbą su šokiu

07:25

Kačiukas vardu Au (1, 2)

07:50

Volkeris, Teksaso reindžeris

Sheree J. Wilson, Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr..

08:50

Brangioji, aš sumažinau vaikus (kart.)

10:45

Nenaudėlė beždžionėlė (kart.)

Gimus broliui Eva jautėsi labai vieniša ir niekam nereikalinga. Mergaitės nuotaika pasitaisė, kai ji susidraugavo su beždžionėle Dodžeriu. Kasdien jie neįtikėtinai linksmai leisdavo laiką - smagiausi nuotykiai ir aplinkinių dėmesys buvo jų nuolatiniai palydovai. Pamažėl nuotykiai darėsi ne tik linksmi, bet ir pavojingi, nes Dodžeris pasirodė besąs profesionalus kišenvagis.

12:55

Kempiniukas Plačiakelnis

13:20

Ogis ir tarakonai

13:30

Kačiukas vardu Au (3, 4)

13:55

Audra

Ximena Navarette, Ivan Sanchez, William Levy.

15:00

Meilė ir bausmė

Murat Yildirim, Nurgul Yesilcay , Tomris Incer.

17:00

Labas vakaras, Lietuva

Aktualių pokalbių laida. Vedėjai Indrė Kuodytė ir Paulius Skučas.

17:50

24 valandos

Socialinė aktualijų laida. Vedėjas Giedrius Leškevičius.

18:30

Žinios. Kriminalai

19:25

Sportas

19:28

Orai

19:30

KK2

KK2

Infošou. Vedėjai: Tomas Ališauskas ir Ugnė Skonsmanaitė.

20:25

Diagnozė: valdžia

Diskusijų laida. Vedėja Rasa Tapinienė.

21:30

Žinios. Verslas

21:45

Renkamės Europą

22:04

Sportas

22:08

Orai

22:10

VAKARO SEANSAS Paskutinė kulka

00:00

Specialioji Los Andželo policija

Chris O´Donnell, Daniela Ruah, Linda Hunt, LL Cool J.

00:55

Nikita

Maggie Q, Shane West, Lyndsy Fonseca, Aaron Stanford.

01:50

Čakas

Adam Baldwin, Zachary Levi, Yvonne Strahovski.

02:45

Programos pabaiga

06:30

Dienos programa

06:35

Smalsutė Dora. Nuotykiai keliaujant po pasaulį

07:25

Kačiukas vardu Au (3, 4)

07:50

Volkeris, Teksaso reindžeris

Sheree J. Wilson, Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr..

08:50

Praktinė magija

Selė ir Džilian – seserys. Jos visada žinojo, kad yra kitokios. Po tėvų mirties, jas augino tetos, kurios stengėsi, kad mergaitėms nieko netruktų – nei namų šilumos, nei dėmesio. Šokoladinis pyragas pusryčiams ir pokalbiai apie magiją. Kai jos suaugo, mokėjo pasinaudoti magija santykiuose su vyrais. Ir tai neliko aplinkinių nepastebėta.

10:55

Šarvai

Džonas Aironsas Amerikos armijai kuria ginklus. Paskutiniam jo išradimui – sukurti ginklus nekenksmingai neutralizuojančius taikinį – nebuvo pritarta. Džonas pasipiktina ir palieka tarnybą. Tačiau netrukus jis pastebi, kad jo sukurtais ginklais naudojasi gatvių gaujos. Ir kas geriau už jį patį žino, kaip sukurti pasipriešinimą savo išrastiems ginklams.

12:55

Kempiniukas Plačiakelnis

13:20

Ogis ir tarakonai

13:30

Kačiukas vardu Au 5

13:45

Kačiukas iš Liziukovo gatvės

13:55

Audra

Ximena Navarette, Ivan Sanchez, William Levy.

15:00

Meilė ir bausmė

Murat Yildirim, Nurgul Yesilcay , Tomris Incer.

17:00

Labas vakaras, Lietuva

Aktualių pokalbių laida. Vedėjai Indrė Kuodytė ir Paulius Skučas.

17:50

24 valandos

Socialinė aktualijų laida. Vedėjas Giedrius Leškevičius.

18:30

Žinios. Kriminalai

19:25

Sportas

19:28

Orai

19:30

Valanda su Rūta

Pokalbių laida. Vedėja Rūta Mikelkevičiūtė.

21:30

Žinios. Verslas

22:04

Sportas

22:08

Orai

22:10

VAKARO SEANSAS Išminuotojų būrys

JAV kariuomenėje yra elitinis karių būrys. Tai kariai, dirbantys patį pavojingiausią darbą pasaulyje: jie mūšio įkarštyje nukenksmina sprogmenis. Toks darbas ne eiliniam kariui - į šį būrį patenka tik geriausieji ir stipriausieji. Irako konfliktas pačiame įkarštyje. Elitinės išminuotojų komandos vadas žūva mūšio lauke. Jį pakeičia naujas komandos vadas – seržantas Viljamas Džeimsas. Atrodo, jog jis nebijo nieko: nei kulkų krušos, nei aplink sproginėjančių užtaisų. Seržantas beatodairiškai veržiasi į priekines mūšio linijas, rizikuodamas tiek savo, tiek jam pavaldžių karių gyvybėmis. Tačiau jo pavaldiniai Senbornas ir Eldridžas dar neatsisveikino su sveiku protu, ir juos vado pramuštgalviškumas gąsdina. Išminuotojų komandos kariams tenka kautis dviem frontais: su priešu, besislapstančiu miesto gatvėse, ir su laukiniu pašėlusiu saviškiu – seržantu Džeimsu...

Auksinis paketas

Kaina per mėnesį
(1-36 mėn.)
49.00 Lt

Viasat SUPERBOX

Kaina: 390.00 Lt
Norėdami pasirinkti produktą, iš pradžių pasirinkite kanalų paketą
Viasat Lietuva - Facebook