Klientai:
Klientų aptarnavimo linija:
(8~5) 236 3365
Adresas laiškams:
P. D. 145, Gedimino pr. 7, LT-01003, Vilnius
Klientų aptarnavimo centro adresas:
Kalvarijų g. 135, Vilnius
Darbo laikas:
10.00 
– 19.00 val. (pirm.  penkt.)

Užsisakykite VIASAT:
Užsisakykite internetu
Užsakymų linija:
1609
9.00 – 19.00 val. (pirm. – penkt.)
 

TV programa

TV1000 Action

04:00

Devintukai (The Nines)

Kai neramiam aktoriui paskiriamas namų areštas, jis ima eiti iš proto – jis apsėstas skaičiaus devyni, kurį mato visur aplinkui. Visai kitoje vietoje, kuriant TV šou apie situacijų komedijos filmavimą, režisierius pasiklysta TV pasaulyje, kuris yra ir tikras, ir išgalvotas. Trečioje dalyje pasakojama apie sėkmės sulaukusį kompiuterinių žaidimų kūrėją ir jo šeimą, kurie įstringa alternatyvioje realybėje. Šios trys susipynusios istorijos, kurias sieja skaičius devyni, atskleidžia įvairius mūsų realybės lygmenis ir iškelia klausimą, ar žmogus iš tikrųjų gali kontroliuoti savo likimą.

06:00

Patarnautojai (Acolytes)

Nedrąsiems paaugliams Markui (akt. Sebastianas Gregory´is) ir Džeimsui (akt. Joshua Payne´as) mokykla – tikras pragaras. Atrodo, kad klasės chuligano Gerio Parkerio gyvenimo tikslas – užtikrinti, kad jie kentėtų iki tol, kol baigs mokyklą. Artėjant mokyklos baigimo dienai, Markas ir Džeimsas imasi kurti planus, kaip atkeršyti Geriui. Pradingus mokyklos mokinei, Markas miške aptinka neseniai atsiradusį kapą. Supratę, kad kape palaidoti keliautojo iš Kanados palaikai, draugai nutaria susekti žudiką ir šantažuoti jį, kad šis žiauriai atkeršytų jų senam priešui Geriui. Tačiau žudikas nežaidžia pagal taisykles ir greitai imasi persekioti juos pačius.

08:00

Mechanikas (The Mechanic)

Arturas Bišopas – mechanikas. Geriausias žudikas, besilaikantis griežtų taisyklių ir turintis gabumą pašalinti auką nepaliekant pėdsakų. Tokioje srityje klysti negalima, o Bišopas tą sugeba puikiai. Tačiau po artimo draugo Hario nužudymo jis nusprendžia viską išsiaiškinti. Kita jo užduotis – nudėti draugo žudikus.

10:00

Paskutinis veiksmo filmo herojus (Last Action Hero)

Jaunasis Denis yra ypatingas veiksmo filmų gerbėjas. O labiausiai jam patinka – Džekas Sleteris, šauniausias veiksmo filmų herojus. Draugo padedamas Denis patenka į naują filmuojamą filmą: jis atsiduria Sleterio pasaulyje, kuriame geriečiai visada laimi. Sleterio priešas Benediktas, filmuose amžinai turįs gėdingai pralaimėti, nusprendžia susidoroti su Sleterį vaidinančiu aktoriumi (Arnoldu Schwarzeneggeriu), nes tuomet ir jo herojus Sleteris pranyks iš ekrano. Denis privalo padėti Sleteriui sutramdyti jau realiame pasaulyje siautėjantį Benediktą.

12:20

Nobelio testamentas (Nobels Testamente)

Aprašinėdama kasmet Nobelio premijos laureatų garbei organizuojamą šventinę vakarienę, bulvarinio laikraščio nusikaltimų reporterė Anika Bengtson (akt. Malina Crépin) tampa prieš jos akis įvykdytos neįtikėtinos žmogžudystės liudininke. Nušauti du žmonės, vienas iš jų yra prieštaringai vertinamas premijos laureatas medicinos srityje Aronas Vizelis. Anika yra pagrindinė liudininkė ir įsipareigojo policijai niekam neatskleisti to, ką matė. Už žmogžudystę atsakomybę greitai prisiima teroristų grupuotė iš Vidurio Rytų. Tarptautinė spauda plačiai nušviečia šią istoriją, kaip ir policija. Tačiau Anika vis labiau įsitikinusi, kad tikrasis atakos taikinys buvo Nobelio komiteto pirmininkė Karolina fon Bering. Anikos žurnalistinis tyrimas atskleidžia, kaip vyksta slaptas Nobelio komiteto darbas, o jos pačios padėtis darosi vis pavojingesnė.

14:20

Aistros kaina (The Ledge)

Sužinojęs kad yra nevaisingas ir kad jo vaikas iš tikrųjų yra ne jo, krikščionis fundamentalistas Džo Haris (akt. Patrickas Wilsonas) supranta, kad jo žmona Šana (akt. Liv Tyler) turi ilgalaikį romaną. Jos meilužis Geivinas (akt. Charlie´is Hunnamas) yra ateistas ir nekenčia Džo pažiūrų. Keistai susiklosčius aplinkybėms, Džo privilioja Geiviną ant aukšto pastato stogo atbrailos, kur jis turi vieną valandą priimti svarbiausią gyvenime sprendimą – pasirinkti savo gyvybę arba kito žmogaus gyvybę.

16:30

Atsarginių suolelis (The Benchwarmers)

Gasas, Ričis ir Klarkas mokykloje kentėdavo nuo stipresnių vaikų. Kartą jie sučiupo kaimynų vaikus, besikabinėjančius prie silpnesnių. Trys draugai nusprendė įsteigti beisbolo komandą ir atkeršyti visiems peštukams aikštėje. Rungtynėse šią komandą palaiko visi miesto moksliukai.

18:05

Hazardo ketvertukas (The Dukes of Hazzard)

Hazardo apygardoje gyvenantys linksmuoliai pusbroliai Bo ir Liukas Djukai verčiasi naminės degtinės gamyba. Jų dėdė Džesis garsėja kaip vienas geriausių aludarių apylinkėje. Bo ir Liuko pusseserė Deizė dirba padavėja populiariausiame Hazardo bare Šerno užeiga . Vieną dieną paaiškėja, jog į Djukų šeimos žemes kėsinasi piktasis Hazardo apygardos įgaliotinis Bosas Hogas. Bo, Liukas, Deizė ir Džesis nusprendžia pamokyti nedorėlį.

20:00

Emilės Rouz egzorcizmas (The Exorcism of Emily Rose)

Emilė Rouz – devyniolikmetė studentė. Netrukus ji pradeda keistai elgtis, šnekėti nesuprantama kalba. Emilės tėvai mano, kad jų dukrą apsėdo šėtonas. Katalikų bažnyčia duoda leidimą atlikti jaunuolei egzorcizmą. Kai jį atlieka tėvas Moras, mergina miršta ir kunigas apkaltinamas nužudymu. Jį teisme ginanti teisininkė ketina įrodyti keisto Emilės elgesio ir mirties priežastį.

22:10

Tranzitas (Transit)

Atlikęs bausmę kalėjime už vengimą mokėti mokesčius, Neitas Sidvelas (akt. Jimas Caviezelas) prarado savo žmonos ir vaikų pagarbą. Sidvelų šeima nutaria surengti iškylą, kad šeima vėl suartėtų. Bet viskas vyksta ne pagal planą. Įtardamas, kad jų automobilį seka, jis agresyviai vairuoja, todėl yra areštuojamas ir praleidžia naktį kalėjime. Kai atrodo, kad kelionė jau negali būti labiau nenusisekus, Sidvelai savo bagažinėje aptinka 4 milijonus dolerių. Tuomet jie supranta, kad juos persekioja 4-i negailestingi žudikai, pasiryžę viskam, kad tik atsiimtų savo milijonus.

00:00

Geriausi draugai amžiams (Bff´s)

01:10

Karštos policininkės (Busty Cops)

04:00

Paskutinis veiksmo filmo herojus (Last Action Hero)

Jaunasis Denis yra ypatingas veiksmo filmų gerbėjas. O labiausiai jam patinka – Džekas Sleteris, šauniausias veiksmo filmų herojus. Draugo padedamas Denis patenka į naują filmuojamą filmą: jis atsiduria Sleterio pasaulyje, kuriame geriečiai visada laimi. Sleterio priešas Benediktas, filmuose amžinai turįs gėdingai pralaimėti, nusprendžia susidoroti su Sleterį vaidinančiu aktoriumi (Arnoldu Schwarzeneggeriu), nes tuomet ir jo herojus Sleteris pranyks iš ekrano. Denis privalo padėti Sleteriui sutramdyti jau realiame pasaulyje siautėjantį Benediktą.

Auksinis paketas

Kaina per mėnesį
(1-36 mėn.)
49.00 Lt

Viasat SUPERBOX

Kaina: 390.00 Lt
Norėdami pasirinkti produktą, iš pradžių pasirinkite kanalų paketą
Viasat Lietuva - Facebook