Klientai:
Klientų aptarnavimo linija:
(8~5) 236 3365
Adresas laiškams:
P. D. 145, Gedimino pr. 7, LT-01003, Vilnius
Klientų aptarnavimo centro adresas:
Kalvarijų g. 135, Vilnius
Darbo laikas:
10.00 
– 19.00 val. (pirm.  penkt.)

Užsisakykite VIASAT:
Užsisakykite internetu
Užsakymų linija:
1609
9.00 – 19.00 val. (pirm. – penkt.)
 

TV programa

TV1000 Action

04:00

Tikrasis nusikaltimas (True Crime)

Tyrimų korespondentas Steve Everett (Clint Eastwood), atleistas iš Niujorko ´Times´, persikėlė į vakarų pakrantę. Savo seno draugo Alan Mann, dirbančio Okland ´Tribune´ dėka, Everett dar vis turi darbą, tačiau tai neužkerta kelio jo problemoms. Steve - alkoholikas ir mergišius, yra blaivas jau du mėnesius, bet jo santuoka su Barbara atrodo taip pat prastai, kaip ir jo mašina. Vieną dieną, automobilio avarijoje žuvus dar vienai korespondentei, Findley paprašo perimti jos darbą - galutinį interviu su mirčiai pasmerktu Frank Beachum. Everett prieš interviu ištiria bylą ir supranta, jog Beachum yra apkaltintas dėl apiplėšimo ir žmogžudystės Oakland parduotuvėje. Tačiau korespondentas istorijoje atranda kelis prieštaringumus ir jo apsilankymas mirties suole tik patvirtina Everett įtarimus, jog Beachum nėra žudikas. Korespondentas pradeda skubią informacijos paiešką, kuri galėtų sulaikyti egzekuciją. Kamuojamam savo vidinių demonų korespondentui yra likę tik 12 valandų išsaugoti nekalto vyro gyvenimą.

06:20

Drakono širdis (DragonHeart)

Viduramžių riteris Bowen (Dennis Quaid) yra iškviečiamas prie jauno, mirtinai sužeisto princo Einon lovos. Berniuko širdžiai stojant, Bowen pakviečia Draco (įgarsintą Sean Connery) - galingiausią drakoną žemėje ir paprašo jo stipriosios širdies atplaišos, kuri gal būt padės berniukui išgyventi. Draco, prieš atiduodamas gabalėlį savo širdies, paprašo Bowen prižadėti, jog užaugęs ir tapęs karaliumi, Einon valdys su sąžiningumu bei gailestingumu. Einon sutinka su prašymu, tačiau po daugelio metų, suaugęs Einon (David Thewlis) tampa žiauriu despotu. Bowen, supykęs ant Einon už jo išdavystę, ir įsitikinęs, jog dėl to kažkokiu būdu kaltas drakonas, pašėlusiai karštligiškai žudo visus drakonus iš eilės. Tačiau Bowen dar kartą sutikus Draco, šis jį įtikina sudaryti verslo sutartį. Bėgant laikui, jie supranta, jog norėdami nugalėti piktavališko valdovo autoritetą, jie turės atidėti savo pelningą verslą į šalį.

08:10

Pragaro vaikis (Hellboy)

Paskutinėmis 2-ojo pasaulinio karo dienomis naciai pabandė pasinaudoti juodąja magija, kad išsigelbėtų nuo pralaimėjimo. Sąjungininkai puola karinę stovyklą, kurioje atliekama ceremonija, bet demonas – Pragaro vaikis – jau iškviestas. Pragaro vaikis prisijungia prie sąjungininkų pajėgų ir užaugęs tarnauja gėriui, o ne blogiui.

10:20

Prielipa (The Cable Guy)

Neseniai išsiskyręs su mergina, Stivenas Kovaksas persikelia gyventi į kitą butą. Kai jis išsikviečia kabelinės televizijos meistrą, atvyksta labai draugiškas Čipas Daglasas. Nuo tos akimirkos Čipas ima persekioti Stiveną ir nori tapti geriausiu jo draugu. Kai Stivenas pagaliau atvirai pasako, kad bičiuliautis nenori, Čipas ima jam keršyti.

12:10

Merkurijaus kodas (Mercury Rising)

Devynmetis autistas Saimonas iššifruoja slaptą vyriausybės kodą, esantį galvosūkių knygelėje. Pareikalavęs prizo Saimonas sukelia aliarmą Nacionalinėje Saugumo Agentūroje. NSA vadovas Nikolas Kudrou (Alec Baldwin), pasak kurio kodas svarbus visiems amerikiečių agentams visame pasaulyje, įsako nužudyti berniuką. Saimono tėvai žūsta, bet vaikui pavyksta pasislėpti slaptavietėje, kur jį suranda FTB agentas Artas Džefris (Bruce Willis), kuriam pavesta ginti berniuką nuo NSA ir žudikų.

14:10

Londono bulvaras (London Boulevard)

Buvęs kalinys Mičelas bando susitvarkyti gyvenimą. Jis įsimyli jauną, patrauklią aktorę Šarlotę. Jie susiduria su žiauriais Londono nusikaltėlių vadeivomis.

16:00

Legenda: Drakono imperatoriaus kapas (Legendary: Tomb of the Dragon)

Kriptozoologas Travis (Scott Adkins) trokšta įrodyti, jog priešistorinis, statybų darbuotojus žudantis žvėris yra nepramanytas. Tačiau tuo tarpu jo negailestingas konkurentas Harker (Dolph Lundgren) norėtų įrodyti, jog yra geriausias ir gali bet kokiu būdu nugalėti Travis. Harker klestint ir šaudant, kad nužudytų, Travis lenktyniauja su laiku, kad išsaugotų šį retą, bet mirtiną sutvėrimą.

17:50

Pragaro vaikis (Hellboy)

Paskutinėmis 2-ojo pasaulinio karo dienomis naciai pabandė pasinaudoti juodąja magija, kad išsigelbėtų nuo pralaimėjimo. Sąjungininkai puola karinę stovyklą, kurioje atliekama ceremonija, bet demonas – Pragaro vaikis – jau iškviestas. Pragaro vaikis prisijungia prie sąjungininkų pajėgų ir užaugęs tarnauja gėriui, o ne blogiui.

20:00

Dredas 3D (Dredd)

Ateitis. Didesnė Šiaurės Amerikos dalis virtusi apšvitinta dykyne. Nuo Bostono iki Vašingtono valstijos driekiasi džunglėmis virtęs Mega Miestas Vienas. Siekiant suvaldyti didėjantį kriminalinių nusikaltėlių siautėjimą, Teisėjais vadinamoms policijos pajėgoms suteikiama teisė teisti, vertinti ir vykdyti bausmes. Visi labiausiai bijo teisėjo Dredo, be atodairos skiriančio mirties bausmes, nes jis stengiasi gatves išvalyti nuo Slo-Mo ̶ naujo stipraus narkotiko, iškreipiančio jį naudojančiojo laiko suvokimą. Dredas treniruoja naujokę aiškiaregę Kasandrą Anderson, kai gauna pranešimą apie įvykį išsidriekusioje nusikaltėlių tvirtovėje, kurioje viešpatauja baisioji narkotikų karalienė Ma-Ma. Dredas ir Kasandra išvyksta atlikti tyrimo. Netrukus sužinojusi, kad vienas iš jos geriausių vyrų sučiuptas Dredo, įtūžusi Ma-Ma imasi kontroliuoti savo didžiulį 200 aukštų kompleksą, pradėdama totalinį karą prieš teisėjus. Dredas ir Kasandra pasijunta užspeisti nelabojo gniaužtuose.

21:40

Piranijos (Piranha)

Kai 50000 jaunų triukšmadarių įsikuria prie Viktorijos ežero, kur turi vykti jų kasmetinis pavasario vakarėlis, niekas dar nežino, kad linksmybės greitai virs nevaldoma priešistorinių plėšrūnų puota. Įvykus požeminiams smūgiams, iš miego pabunda ir į ežero paviršių išplaukia tūkstančiai žvėriško apetito kankinamų ir aštriais kaip skustuvai dantimis ginkluotų mėsėdžių piranijų. Margaspalvei nepažįstamųjų grupei teks apsaugoti ežero pakrantes, kad būtų išvengta didžiausios žmonijos – ir piranijų – istorijoje žmogienos valgymo puotos.

00:00

Galutinis tikslas 2 (Queen of the Damned)

Kler Rivers (akt. Ali Larter) – vienintelė gyva likusi nelemto 180-ojo skrydžio keleivė. Užsidariusi psichiatrinėje ligoninėje ji laukia, kol Mirtis neišvengiamai pasiglemš jos gyvybę. Tuo tarpu Kim (akt. A.J. Cook), kuria kankina kraupi nuojauta, pamato šiurpią viziją. Važiuodama šalia greitkelio, ji pamato siaubingą autokatastrofą, kurios metu keli automobiliai susiduria su rąstus vežančiu miškovežiu. Po kelių akimirkų kraupi vizija pranyksta, bet Kim įsitikinusi, kad pamatė autokatastrofą, kuri turėjo įvykti, bet neįvyko... ir dabar Mirtis persekios iš jos gniaužtų pasprukusias sielas, kurias turėjo pasiglemžti tą dieną. Policijos pareigūnas Tomas Burkė (akt. Michaelas Landesas) patiki Kim istorija ir supažindina ją su Kler, tikėdamasis, kad kartu jiems pavyks išgelbėti tų, kurie išvengė autokatastrofos, gyvybes iš Mirties nagų.

01:35

Ledo žmogus (The Iceman)

1960-aisiais Richard Kuklinski dirba pornografinių filmų gamybos specialistu, kol jo mafijos bosas neįtikina Richard pakeisti savo karjeros į samdomo žudiko. Per daug metų, netgi augindamas šeimą, nieko neįtariančią apie jo tikrąją karjerą, Kuklinski įgyja šaltakraujiško profesionalo reputaciją. Deja, galų gale mafijos politika priverčia jį slapčia dirbti nepriklausomai su psichopatu Robert ´Mr. Freezy´ Pronge. Kad ir kaip Kuklinski bando išlaikyti atskirus gyvenimus, aplinkybės ir jo paties silpnybės grasina baisiu susidūrimu, o jo pasirinkimų padariniai galiausiai jį pasiveja.

04:00

Prielipa (The Cable Guy)

Neseniai išsiskyręs su mergina, Stivenas Kovaksas persikelia gyventi į kitą butą. Kai jis išsikviečia kabelinės televizijos meistrą, atvyksta labai draugiškas Čipas Daglasas. Nuo tos akimirkos Čipas ima persekioti Stiveną ir nori tapti geriausiu jo draugu. Kai Stivenas pagaliau atvirai pasako, kad bičiuliautis nenori, Čipas ima jam keršyti.

Auksinis paketas

Kaina per mėnesį
(1-36 mėn.)
49.00 Lt
14.19 €

Viasat SUPERBOX

Kaina: 390.00 Lt
112.95 €
Norėdami pasirinkti produktą, iš pradžių pasirinkite kanalų paketą
Gaukite asmeninį pasiūlymą
Gaukite asmeninį pasiūlymą x
Planuojate įsigyti VIASAT? Registruokitės ir gaukite asmeninį VIASAT pasiūlymą.

Su Jumis susisieksime darbo dienomis per 24 val.
_
Gaukite asmeninį VIASAT pasiūlymą
Palikite savo kontaktus ir mes Jums paskambinsime darbo dienomis per 24 val.
Spausdami "Gauti pasiūlymą" sutinkate, kad jūsų suvesti duomenys bus naudojami informavimo apie "Viasat" paslaugas tikslais.

Pateikti asmens duomenys bus naudojami tik AS "Viasat" ir nebus platinami jokioms trečiosioms šalims.
Viasat Lietuva - Facebook