Klientai:
Klientų aptarnavimo linija:
(8~5) 236 3365
Adresas laiškams:
P. D. 145, Gedimino pr. 7, LT-01003, Vilnius
Klientų aptarnavimo centro adresas:
Kalvarijų g. 135, Vilnius
Darbo laikas:
10.00 
– 19.00 val. (pirm.  penkt.)

Užsisakykite VIASAT:
Užsisakykite internetu
Užsakymų linija:
1609
9.00 – 19.00 val. (pirm. – penkt.)
 

TV programa

TV1000 Action

04:00

Londono bulvaras (London Boulevard)

Buvęs kalinys Mičelas bando susitvarkyti gyvenimą. Jis įsimyli jauną, patrauklią aktorę Šarlotę. Jie susiduria su žiauriais Londono nusikaltėlių vadeivomis.

06:10

Velnio sėkla (The Devil´s Own)

1993 m., kai Airijos respublikonų armija paskelbė apie derybas dėl taikos su britais, Niujorko policininkas Tomas O´Meara (akt. Harrisonas Fordas) priima į savo namus mielą jauną emigrantą iš Airijos (akt. Bradas Pittas), kuris tampa šeimos dalimi. Tačiau pabėgėlis turi tamsią praeitį, o jo atvykimo į Ameriką tikslai nėra taikūs. Atskleidęs tikrąją savo nuomininko tapatybę, Tomas įsitraukia į mirtinai pavojingą medžioklę, kurios tikslas – ne tik pagauti airių sukilėlį, bet ir išgelbėti jo gyvybę.

08:20

Piko valanda 3 (Rush Hour 3)

Ambasadorius Hanas randa įkalčių prieš didžiausią ir pavojingiausią gaują – kinų mafiją. Po pasikėsinimo į ambasadorių, jo asmens sargybinis Li ir detektyvas Karteris nusprendžia išvalyti Paryžiaus gatves nuo nusikaltėlių. Jie – paskutinė miestiečių viltis. Bebaimiai vyrukai pasiryžę nenuleisti rankų tol, kol visi gaujos nariai atsidurs už grotų.

10:10

Praeitis (El Pasado)

Riminis su Sofia išsiskiria po dvylikos metų santuokos. Jis greit randa kitą mylimąją, tačiau buvusi žmona jo nepamiršta. Ji žlugdo buvusio vyro santykius su kitomis moterimis ir kelia jam įvairiausių sunkumų. Kai Riminis aptinka savo merginą su kitu ir iš įsiūčio puola muštis, jis atsiduria už grotų. Vienintelė moteris, galinti jam padėti – buvusi žmona.

12:10

Eksperimentas (The Experiment)

Šis filmas pagrįstas 1971 m. atliktu psichologiniu eksperimentu. Grupė mokslininkų atlieka tyrimą, kuriame dalyvauja 20 tiriamųjų. Taisyklės paprastos: viena tiriamųjų grupė atliks sargybinių vaidmenis, o kiti – kalinių. Nors sargybiniams aiškiai nurodyta palaikyti tvarką nenaudojant prievartos, niekas nėra pasiruošęs tam, kas atsitinka, kai kyla maištas ir žmogiškumas išnyksta.

14:00

Šilkas (Silk)

Populiaraus Alessandro Baricco romano ekranizacija, kurioje pagrindinius vaidmenis sukūrė Michaelas Pittas ir Keira Knightley. XIX amžius. Hervas Žonkūras prekiauja šilkverpiais. Pastarieji Europoje dėl paslaptingos ligos baigia visai išnykti, todėl Žonkūras priverstas keliauti į tolimąją Japoniją. Nors namie prancūzo laukia gražuolė žmona, kelionės metu jis aistringai pamilsta gražuolę šilkverpių magnato meilužę.

16:10

Kolibrio efektas (Redemption )

Benamis, besislapstantis nuo karinio teismo, žlugęs buvusių specialiųjų pajėgų kareivis (Jason Statham) naviguoja kriminaliniame Londono nusikaltėlių pasaulyje. Kovodamas dėl teisybės pasaulyje, jis pasinaudoja kito žmogaus tapatybe ir tame procese transformuojasi į kerštingą angelą.

18:10

13-asis skyrius (Diamant 13)

Matas (akt. Gérard´as Depardieu) naktimis patruliuoja mieste, o jo geriausias draugas Frenkas (akt. Olivier Marchalas) užsidirba pragyvenimui, dirbdamas kovos prieš narkotikus skyriuje. Tačiau pajamų jis gauna ne vien iš darbo policijoje - areštavęs vietinius narkotikų prekeivius, Frenkas su nuolaida pardavinėja jų produktus. Kai Frenkas patenka į bėdą, Metui tenka spręsti, ar padėti senam draugui perimant reikalus į savo rankas ir rizikuojant savo darbu.

20:00

Tik niekam nesakyk (Ne le Dis à Personne)

Alex Beck (François Cluzet) - daktaras, kuris iš lėto tvarkosi savo gyvenimą po to, kai jo žmoną Margot (Marie-Josée Croze) nužudo serijinis žudikas. Praėjus aštuoneriems metams Alex gyvena ramiai, kai sužino jog yra įpainiotas į dviejų žmonių žmogžudystę su pakankamai įkalčių, įrodančių kad jis yra žudikas, nors jis nieko apie šiuos nusikaltimus nežino. Tą pačią dieną Alex gauna elektroninį laišką iš Margot, iš kurio paaiškėja, jog jo žmona yra sveika ir gyva. Margot žinutė perspėja Alex, jog jie abu yra stebimi. Smurtinei gaujai grasinant jo draugams Alex sunku paisyti įstatymų. Jis slapstosi, kol jo advokatas kovoja už tiesą dėl žmogžudysčių ir Margot atsiradimo.

22:15

Operacija Džeronimo”. Būrys, nukovęs Osamą bin Ladeną (Code Name: Geronimo)

Vyriausiems kariniams lyderiams susekus Osamą bin Ladeną didžiuliame pakistaniečių komplekse, amerikiečių Pentagonas supranta, jog tai gali būti vienintelė galimybė pagauti vyrą, kurio ieškoma daugiau nei dešimt metų. Gresiant rimtai tarprautinei įtampai, kurią galėtų įžiebti šis netikėtas amerikiečių karinis reidas Pakistane, SEAL ”Team Six” gauna įsakymą smogti ir pradeda vienai iš drąsiausių, svarbiausių ir pavojingiausių misijų šių laikų karinėje istorijoje.

00:05

Gotika (Gothika)

Miranda – psichologė, su savo vyru Dagu dirbanti griežto režimo kalėjimo psichiatriniame skyriuje. Kartą, pakeliui namo, Miranda vos išvengia avarijos. Išlipusi iš automobilio ji netenka sąmonės. Atsikvošėjusi sužino, kad Dagas buvo žiauriai nužudytas, o ji – pagrindinė įtariamoji.

02:00

15 šlovės minučių (Fifteen Minutes)

Naujienų reporteris (akt. Kelsey´is Grammeris) siekia išgauti sensacingos informacijos apie paskutinį Edžio Flemingo (akt. Robertas De Niro) tyrimą. Pora nusikaltėlių iš rytų Europos (akt. Karelas Rodenas ir Olegas Taktarovas) suranda būdą manipuliuoti žiniasklaida – jie filmuoja savo nusikaltimus, tikėdamiesi parduoti savo filmus kraujo ištroškusiems žurnalistams ir taip praturtėti. Po dvigubos žmogžudystės Flemingas sutaria bendradarbiauti su Džordiu Vorso (akt. Edwardas Burnsas), aršiu tyrėju, paskirtu padėti surasti nusikaltėlių porelę. Flemingas ir Džordis įsivelia į virtinę šiurpių įvykių, keliančių pavojų jų pačių saugumui.

04:00

Valytojas (Cleaner)

Vienišas tėvas ir buvęs policininkas Tomas Katleris dirba neįprastą darbą – tvarko nusikaltimo vietas. Kartą jis sutvarko nusikaltimo vietą, kurioje, kaip paaiškėja vėliau, buvo įvykdyta užmaskuota žmogžudystė. Tiriant bylą Tomas įsipainioja į melo voratinklį, o į dienos šviesą iškyla jo paties šeimos seniai pamirštos skaudžios paslaptys.

Auksinis paketas

Kaina per mėnesį
(1-3 mėn.)
29.00 Lt
Kaina per mėnesį
(4-36 mėn.)
49.00 Lt

Viasat SUPERBOX

Kaina: 390.00 Lt
Norėdami pasirinkti produktą, iš pradžių pasirinkite kanalų paketą
Gaukite asmeninį pasiūlymą
Gaukite asmeninį pasiūlymą x
Planuojate įsigyti VIASAT? Registruokitės ir gaukite asmeninį VIASAT pasiūlymą.

Su Jumis susisieksime darbo dienomis per 24 val.
_
Gaukite asmeninį VIASAT pasiūlymą
Palikite savo kontaktus ir mes Jums paskambinsime darbo dienomis per 24 val.
Spausdami "Gauti pasiūlymą" sutinkate, kad jūsų suvesti duomenys bus naudojami informavimo apie "Viasat" paslaugas tikslais.

Pateikti asmens duomenys bus naudojami tik AS "Viasat" ir nebus platinami jokioms trečiosioms šalims.
Viasat Lietuva - Facebook