Klientai:
Klientų aptarnavimo linija:
(8~5) 236 3365
Adresas laiškams:
P. D. 145, Gedimino pr. 7, LT-01003, Vilnius
Klientų aptarnavimo centro adresas:
Kalvarijų g. 135, Vilnius
Darbo laikas:
10.00 
– 19.00 val. (pirm.  penkt.)

Užsisakykite VIASAT:
Užsisakykite internetu
Užsakymų linija:
1609
9.00 – 19.00 val. (pirm. – penkt.)
 

TV programa

TV1000 Action

04:00

Kaip apiplėšti banką? (How to Rob a Bank)

Užrakintas izoliuotoje banko saugykloje kartu su banko darbuotoja Džesika (akt. Erika Christensen), Džeisonas Džinksas Teiloras (akt. Nickas Stahlis) bando rasti būdą iš ten išeiti, o tuo tarpu ginkluotas plėšikas Saimonas (akt. Gavinas Rossdale´as) ir jo parankiniai ieško būdų pakliūti į vidų. Kai policijos pareigūnas De Gespas (akt. Terry´is Crewsas) ir jo vyrai apsupa banką, pasirodo, kad situacija yra labiau komplikuota, nei manė policininkai. Kai Saimonui nepavyksta įbauginti Džinkso, kad šis atidarytų saugyklą, situacija greitai pasikeičia. Greitai paaiškėja, kad tikrasis operacijos vadovas yra žmogus, iš kurio to niekas nesitikėjo. Kad galėtų susirinkti pinigus, jis turės įtikinti Džinksą ir Džesiką atskleisti slaptą PIN kodą. Tuo tarpu Džinksas, kad galėtų išsigelbėti ir pabėgti su visais pinigais, turės įtikinti tiek policininkus, tiek plėšikus, kad jis ir Džesika yra tiktai nekalti įkaitai.

05:30

Barbė (Barb Wire)

2017-ieji metai. Demokratija žlugo, o JAV valdžią užgrobė fašistinė milicija. Ji ketinanti nušluoti šalį nuo žemės paviršiaus, pasinaudodama laboratorijoje iš ŽIV viruso sukurtu virusu Red Ribbon . Jo bandymų metu buvo sunaikintas visas Topekos miestas. Paskutinė laisvoji zona šalyje – nedidelė Plieninio uosto tvirtovė, kurioje gyvena Barbė (akt. Pamela Anderson). Barbė, odiniais rūbais apsirengusi baikerė, savo DNR nešioja viruso antikūnius, todėl tampa valstybės prieše. Ji pasiryžta apginti laisvę ir nuversti blogio valdžią, suviliodama kvailus priešus vyrus. Reikalai komplikuojasi, kai ji susitinka savo buvusį meilužį, kovotoją už laisvę, ir jo žmoną.

07:10

Mirties kambarys (The Killing Room)

Papildomas uždarbis vilioja per daug stipriai, kad jo būtų galima atsisakyti, todėl 4 nepažįstamieji nusprendžia dalyvauti apmokamame tyrime. Pradėjus vykdyti tyrimą, tiriamųjų grupei užduodami klausimai ir per tam tikrą laiką kiekvienas iš jų turi pateikti atsakymą. Iš pradžių dalyviai mano, kad tiriamasis, pateikęs labiausiai akivaizdžiai neteisingą atsakymą, bus pašalintas iš eksperimento. Tačiau greitai grupė supranta, kad teisingas atsakymas ne visada yra tai, ko ieško mokslininkai. Kai niūrusis daktaras Filipsas (akt. Peteris Stormare) bando manipuliuoti tyrimu, siekdamas gauti tokius atsakymus, kokių nori, karo psichologė ponia Reili (akt. Chloë Sevigny) ima abejoti tokio velniško eksperimento etiškumu.

08:50

Įkaitas (Hostage)

Derybininkas Džefas Tolis (akt. Bruce Willis) po nesėkmingos operacijos atsistatydina iš Los Andželo policijos departamento. Užuovėją jis tikisi rasti mažame provincijos miestelyje. Tačiau trims nestabilios psichikos jaunuoliams įsibrovus į vietinio turtuolio vilą, Džefo laukia dar sunkesni išbandymai nei Los Andžele.

10:50

Žaidimas (The Game)

Maiklo Daglaso herojus - įtakingas verslininkas, gyvenantis prabangiame name drauge su tarnaite. 48-ojo gimtadienio proga brolis Konradas (akt. Šonas Penas) įteikia ponui Nikui Van Ortonui neįprastą dovaną - pasiūlo žaidimą. Atvykęs į kortelėje nurodytą vietą Nikas turi atlikti daugybę užduočių, psichologinių testų ir pasitikrinti sveikatą. Niekas negali paaiškinti, koks tas žaidimas ir kokios jo taisyklės. Tačiau žadama, kad jis pranoks visus lūkesčius, o žaidėjas patirs tai, ko dar kaip gyvas nebuvo patyręs. Netrukus Niko namuose ir darbe pradeda dėtis keisti dalykai. Paaiškėja, kad ant kortos atsidūrė jo gyvybė...

13:05

Greito reagavimo būrys (S.W.A.T.)

Aukštas policijos pareigūnas Denas paskiriamas suburti specialų greitojo reagavimo būrį. Vyriškis išsirenka keturis geriausius policijos pareigūnus ir pradeda juos treniruoti. Netrukus specialaus būrio pagalbos prireikia sutrukdyti narkotikų magnato pabėgimui iš kalėjimo. Mat šis magnatas paskelbia duosiąs 100 milijonų dolerių tam, kuris padės jam pabėgti. Kai komandos nariai bando išvežti nusikaltėlį iš Los Andželo, juos ima persekioti negailestinga gerai ginkluota gauja.

15:05

Londono bulvaras (London Boulevard)

Buvęs kalinys Mičelas bando susitvarkyti gyvenimą. Jis įsimyli jauną, patrauklią aktorę Šarlotę. Jie susiduria su žiauriais Londono nusikaltėlių vadeivomis.

16:50

Užburtas ratas (Catch .44)

Tesai (akt. Malina Akerman) ir jos dvejoms bendrininkėms Karai ir Tarai darbas pasirodė gana lengvas: nuošalioje užkandinėje perimti narkotikų krovinį savo nusikaltėlių bosui Melui (akt. Bruce´as Willisas). Bet kai prasideda nesustabdoma įvykių grandinė, visi greitai supranta, kad nei vienas nėra tas, kuo apsimeta esąs, o darbas susijęs ne vien su konkurentų pašalinimu. Tai, kas iš pradžių buvo tik lengva užduotėlė, virsta mirtinu katės ir pelės žaidimu, kai į kiekvieno dalyvio pusę nukreiptas ginklas.

18:25

Tranzitas (Transit)

Atlikęs bausmę kalėjime už vengimą mokėti mokesčius, Neitas Sidvelas (akt. Jimas Caviezelas) prarado savo žmonos ir vaikų pagarbą. Sidvelų šeima nutaria surengti iškylą, kad šeima vėl suartėtų. Bet viskas vyksta ne pagal planą. Įtardamas, kad jų automobilį seka, jis agresyviai vairuoja, todėl yra areštuojamas ir praleidžia naktį kalėjime. Kai atrodo, kad kelionė jau negali būti labiau nenusisekus, Sidvelai savo bagažinėje aptinka 4 milijonus dolerių. Tuomet jie supranta, kad juos persekioja 4-i negailestingi žudikai, pasiryžę viskam, kad tik atsiimtų savo milijonus.

20:00

Dredas 3D (Dredd)

Ateitis. Didesnė Šiaurės Amerikos dalis virtusi apšvitinta dykyne. Nuo Bostono iki Vašingtono valstijos driekiasi džunglėmis virtęs Mega Miestas Vienas. Siekiant suvaldyti didėjantį kriminalinių nusikaltėlių siautėjimą, Teisėjais vadinamoms policijos pajėgoms suteikiama teisė teisti, vertinti ir vykdyti bausmes. Visi labiausiai bijo teisėjo Dredo, be atodairos skiriančio mirties bausmes, nes jis stengiasi gatves išvalyti nuo Slo-Mo ̶ naujo stipraus narkotiko, iškreipiančio jį naudojančiojo laiko suvokimą. Dredas treniruoja naujokę aiškiaregę Kasandrą Anderson, kai gauna pranešimą apie įvykį išsidriekusioje nusikaltėlių tvirtovėje, kurioje viešpatauja baisioji narkotikų karalienė Ma-Ma. Dredas ir Kasandra išvyksta atlikti tyrimo. Netrukus sužinojusi, kad vienas iš jos geriausių vyrų sučiuptas Dredo, įtūžusi Ma-Ma imasi kontroliuoti savo didžiulį 200 aukštų kompleksą, pradėdama totalinį karą prieš teisėjus. Dredas ir Kasandra pasijunta užspeisti nelabojo gniaužtuose.

21:50

Pandorum (Pandorum)

Du astronautai - leitenantas Peitonas ir kapralas Baueris pabunda miego kameroje. Iš pirmo žvilgsnio atrodo, jog kosminis laivas apleistas, ir jie vieninteliai, likę jame. Nei Baueris, nei Peitonas nepamena nieko: nei kaip atsidūrė kosminiame laive, nei jiems paskirtos užduoties. Jie net nepamena, kas jie tokie. Astronautai nusprendžia, kad gulėdami ir mąstydami nieko nepasieks, todėl nusprendžia imtis veiklos. Peitonas lieka miego kameroje, o Baueris išsiruošia į ekspediciją po kosminio laivo tamsybes. Tačiau netrukus jis ima abejoti, ar sprendimas palikti miego kamerą buvo išties protingas. Kuo toliau kapralas eina, tuo stipriau jam šiurpsta oda: nors laivas atrodo visiškai apleistas, tačiau jo neapleidžia jausmas, kad jis yra stebimas...

00:00

Kruvinos gatvės (Streets of Blood)

Po Katrinos uragano, kurio metu žuvo detektyvo Endžio Devero (akt. Valas Kilmeris) partneris, praėjo 6 mėnesiai. Endis dirba su nauju partneriu (akt. 50 Cent ), kad išvalytų miesto gatves nuo nusikaltėlių. Bet mieste karaliaujant nusikaltėliams, korupcija vietinės policijos gretose neišvengiama. Įžvalgi policijos psichiatrė (akt. Sharon Stone) įtaria, kad pareigūnų moralei kelia pavojų mieste vyraujantis chaosas. Ar tarp policijos pareigūnų atsiras kas nors, kas būtų pakankamai stiprus kovoti su šiuo chaosu?

01:30

Greito reagavimo būrys (S.W.A.T.)

Aukštas policijos pareigūnas Denas paskiriamas suburti specialų greitojo reagavimo būrį. Vyriškis išsirenka keturis geriausius policijos pareigūnus ir pradeda juos treniruoti. Netrukus specialaus būrio pagalbos prireikia sutrukdyti narkotikų magnato pabėgimui iš kalėjimo. Mat šis magnatas paskelbia duosiąs 100 milijonų dolerių tam, kuris padės jam pabėgti. Kai komandos nariai bando išvežti nusikaltėlį iš Los Andželo, juos ima persekioti negailestinga gerai ginkluota gauja.

04:00

Ieškomas didvyris (Hero Wanted)

Lajamas Keisas (akt. Cuba Goodingas Jaunesnysis), tragišką praeitį turintis šiukšlininkas, pajunta šlovės skonį, kai įvykus avarijai išgelbėja mergaitę. Garbė jį apsvaigina, todėl, susižavėjęs jauna ir gražia banko kasininke, jis nusprendžia vėl vaidinti didvyrį banko apiplėšimo metu. Tačiau jo planas netikėtai baigiasi tragiškai.

Auksinis paketas

Kaina per mėnesį
(1-36 mėn.)
49.00 Lt
14.19 €

Viasat SUPERBOX

Kaina: 390.00 Lt
112.95 €
Norėdami pasirinkti produktą, iš pradžių pasirinkite kanalų paketą
Gaukite asmeninį pasiūlymą
Gaukite asmeninį pasiūlymą x
Planuojate įsigyti VIASAT? Registruokitės ir gaukite asmeninį VIASAT pasiūlymą.

Su Jumis susisieksime darbo dienomis per 24 val.
_
Gaukite asmeninį VIASAT pasiūlymą
Palikite savo kontaktus ir mes Jums paskambinsime darbo dienomis per 24 val.
Spausdami "Gauti pasiūlymą" sutinkate, kad jūsų suvesti duomenys bus naudojami informavimo apie "Viasat" paslaugas tikslais.

Pateikti asmens duomenys bus naudojami tik AS "Viasat" ir nebus platinami jokioms trečiosioms šalims.
Viasat Lietuva - Facebook