Klientai:
Klientų aptarnavimo linija:
(8~5) 236 3365
Adresas laiškams:
P. D. 145, Gedimino pr. 7, LT-01003, Vilnius
Klientų aptarnavimo centro adresas:
Kalvarijų g. 135, Vilnius
Darbo laikas:
10.00 
– 19.00 val. (pirm.  penkt.)

Užsisakykite VIASAT:
Užsisakykite internetu
Užsakymų linija:
1609
9.00 – 19.00 val. (pirm. – penkt.)
 

TV programa

TV1000 Action

04:00

Mirties kambarys (The Killing Room)

Papildomas uždarbis vilioja per daug stipriai, kad jo būtų galima atsisakyti, todėl 4 nepažįstamieji nusprendžia dalyvauti apmokamame tyrime. Pradėjus vykdyti tyrimą, tiriamųjų grupei užduodami klausimai ir per tam tikrą laiką kiekvienas iš jų turi pateikti atsakymą. Iš pradžių dalyviai mano, kad tiriamasis, pateikęs labiausiai akivaizdžiai neteisingą atsakymą, bus pašalintas iš eksperimento. Tačiau greitai grupė supranta, kad teisingas atsakymas ne visada yra tai, ko ieško mokslininkai. Kai niūrusis daktaras Filipsas (akt. Peteris Stormare) bando manipuliuoti tyrimu, siekdamas gauti tokius atsakymus, kokių nori, karo psichologė ponia Reili (akt. Chloë Sevigny) ima abejoti tokio velniško eksperimento etiškumu.

05:45

Eksperimentas (The Experiment)

Šis filmas pagrįstas 1971 m. atliktu psichologiniu eksperimentu. Grupė mokslininkų atlieka tyrimą, kuriame dalyvauja 20 tiriamųjų. Taisyklės paprastos: viena tiriamųjų grupė atliks sargybinių vaidmenis, o kiti – kalinių. Nors sargybiniams aiškiai nurodyta palaikyti tvarką nenaudojant prievartos, niekas nėra pasiruošęs tam, kas atsitinka, kai kyla maištas ir žmogiškumas išnyksta.

07:30

Tapatybė (Identity)

Limuzino vairuotojas, praėjusio amžiaus televizijos žvaigždė, policininkas, pervežantis žudiką, mergaitė pagal iškvietimą, porelė jaunavedžių ir krizę išgyvenanti šeima pasislepia nuo audros tuščiame motelyje, kuriam vadovauja nervingas naktinis prižiūrėtojas. Palengvėjimą suradus pastogę greitai pakeičia baimė, kai keliautojai vienas po kito pradedami žudyti. Jie greitai supranta, kad norėdami išgyventi turės atskleisti paslaptį, dėl kurios jie visi čia atsidūrė.

09:10

Duobė (The Hole)

Neseniai su savo išsiskyrusia mama atvykę iš Niujorko į ramų Bensonvilio miestelį, du broliai, septyniolikmetis Deinas (akt. Chrisas Massoglia) ir jo dešimtmetis brolis Lukas (akt. Nathanas Gamble´as), savo namo rūsio grindyse aptinka užrakintas nuleidžiamąsias duris. Kartu su savo naująja kaimyne Džiule (akt. Haley Bennett) du smalsūs berniukai atlieka kelis eksperimentus, tikėdamiesi sužinoti, kokio gylio yra jų surasta duobė ir kas yra jos dugne. Vėliau, kai šie trys jaunuoliai ima įtarti, kad duobė neturi dugno, keli keisti įvykiai juos įtikina, kad kažkas, tūnantis tamsoje, laukia galimybės ištrūkti, o tam, kad jį nugalėtų, jie turės susidurti su savo didžiausiomis baimėmis.

10:50

King Kongas (King Kong)

1930-aisiais grupelė tyrinėtojų ir dokumentinių filmų kūrėjų keliauja į paslaptingąją Kaukolių salą tyrinėti legendos apie milžinišką gorilą vardu Kongas. Atvykę į salą jie pamato, kad King Kongas – ne legenda, o gyvas padaras, gyvenantis neįžengiamose džiunglėse, kurios milijonus metų slėpė ir saugojo priešistorinius gyvūnus. Ieškodami gorilos jie susiduria ne tik su King Kongu, bet ir jo priešais dinozaurais. Ir tik gražios merginos dėmesys kuriam laikui nukreipia King Kongo dėmesį ir jis leidžiasi sugaunamas ir išgabenamas į Niujorką, kur jo laukia niūri ateitis narve.

14:00

Eksperimentas (The Experiment)

Šis filmas pagrįstas 1971 m. atliktu psichologiniu eksperimentu. Grupė mokslininkų atlieka tyrimą, kuriame dalyvauja 20 tiriamųjų. Taisyklės paprastos: viena tiriamųjų grupė atliks sargybinių vaidmenis, o kiti – kalinių. Nors sargybiniams aiškiai nurodyta palaikyti tvarką nenaudojant prievartos, niekas nėra pasiruošęs tam, kas atsitinka, kai kyla maištas ir žmogiškumas išnyksta.

15:45

Meilės riba (The Edge of Love)

Filmas pagrįstas tikrais ryšiais tarp Velso poeto Dilano Tomaso (akt. Matthew Rhysas), jo žmonos Ketlinos (akt. Sienna Miller), jo gyvenimo draugės Veros Filips (akt. Keira Knightley) ir jos vyro Viljamo Kiliko (akt. Cillianas Murphy´is). Praėjus 10 metų nuo Veros ir Dilano paaugliško meilės romano, jie vėl susitinka Londone, kur Vera dirba dainininke, o Dilanas štampuoja siužetus propagandiniams vyriausybės filmams. Du buvę įsimylėjėliai dar kartą pajunta aistrą vienas kitam, bet Dilanas yra vedęs nuotykius mėgstančią Ketliną. Nepaisant konkurencijos meilės fronte, tarp abiejų moterų užsimezga keista draugystė. Ketlina taip pat mėgaujasi meilės romanais ir pripažįsta tokią pačią nuotykių ieškančią savo vyro dvasią. Bet ji žino, kad jo ryšis su Vera yra kitoks, pavojingas. Veros gyvenime tebesitęsia romantiška suirutė. Ji išteka už savo atsidavusio gerbėjo Viljamo Kiliko, tačiau negali nugalėti tarp jos ir Dilano tebevyraujančios traukos.

17:50

Kerštas (Bunraku)

Gresiant pasauliniam karui, ginklai buvo uždrausti. Tačiau prievarta vis dar tebėra daugumos žmonių problemų sprendimo būdas, tik dabar jie kovoja peiliais arba savo kumščiais. Nikola (akt. Ronas Perlmanas), kurį pravardžiuoja Medkirčiu, yra galingiausias ir labiausiai bauginantis kovotojas Rytų pakrantėje. Vieną vakarą Bastūnas (akt. Joshas Hartnettas) įžengia į barą Nikolos kaime ir pareiškia, kad turi suvesti sąskaitas su lyderiu ir nori žinoti, kas norėtų jam padėti jį nužudyti. Drąsų Bastūno kvietimą išgirsta ne vienas žudikas - visi jie turi puikius įgūdžius ir yra pasiryžę imtis keršto.

20:00

Aistros kaina (The Ledge)

Sužinojęs kad yra nevaisingas ir kad jo vaikas iš tikrųjų yra ne jo, krikščionis fundamentalistas Džo Haris (akt. Patrickas Wilsonas) supranta, kad jo žmona Šana (akt. Liv Tyler) turi ilgalaikį romaną. Jos meilužis Geivinas (akt. Charlie´is Hunnamas) yra ateistas ir nekenčia Džo pažiūrų. Keistai susiklosčius aplinkybėms, Džo privilioja Geiviną ant aukšto pastato stogo atbrailos, kur jis turi vieną valandą priimti svarbiausią gyvenime sprendimą – pasirinkti savo gyvybę arba kito žmogaus gyvybę.

21:45

Grėsmingas (Sinister)

Tikrais nusikaltimais paremtų detektyvų rašytojas Elisonas Osvaltas (akt. Ethanas Hawke´as) su šeima persikelia į namą, kuriame buvo įvykdytas siaubingas nusikaltimas. Tačiau jo šeima to nežino. Jis bando daugiau sužinoti apie čia įvykdytus nusikaltimus, kad parašytų naują knygą, atgaivinsiančią jo žlungančią karjerą. Vykdydamas tyrimą, Elisonas peržiūri name atrastą namų vaizdo įrašų kolekciją ir visuose įrašuose pastebi tą pačią kraupią figūrą. Nuo tada jo šeimos gyvenimas virsta tikru pragaru.

00:00

Erotika 1 (Eurotico 1)

00:50

Erotika 2 (Eurotico 2)

04:00

Merkurijaus kodas (Mercury Rising)

Devynmetis autistas Saimonas iššifruoja slaptą vyriausybės kodą, esantį galvosūkių knygelėje. Pareikalavęs prizo Saimonas sukelia aliarmą Nacionalinėje Saugumo Agentūroje. NSA vadovas Nikolas Kudrou (Alec Baldwin), pasak kurio kodas svarbus visiems amerikiečių agentams visame pasaulyje, įsako nužudyti berniuką. Saimono tėvai žūsta, bet vaikui pavyksta pasislėpti slaptavietėje, kur jį suranda FTB agentas Artas Džefris (Bruce Willis), kuriam pavesta ginti berniuką nuo NSA ir žudikų.

Auksinis paketas

Kaina per mėnesį
(1-36 mėn.)
49.00 Lt

Viasat SUPERBOX

Kaina: 390.00 Lt
Norėdami pasirinkti produktą, iš pradžių pasirinkite kanalų paketą
Viasat Lietuva - Facebook