Klientai:
Klientų aptarnavimo linija:
(8~5) 236 3365
Adresas laiškams:
P. D. 145, Gedimino pr. 7, LT-01003, Vilnius
Klientų aptarnavimo centro adresas:
Kalvarijų g. 135, Vilnius
Darbo laikas:
10.00 
– 19.00 val. (pirm.  penkt.)

Užsisakykite VIASAT:
Užsisakykite internetu
Užsakymų linija:
1609
9.00 – 19.00 val. (pirm. – penkt.)
 

TV programa

TV1000 Action

04:00

Šilkas (Silk)

Populiaraus Alessandro Baricco romano ekranizacija, kurioje pagrindinius vaidmenis sukūrė Michaelas Pittas ir Keira Knightley. XIX amžius. Hervas Žonkūras prekiauja šilkverpiais. Pastarieji Europoje dėl paslaptingos ligos baigia visai išnykti, todėl Žonkūras priverstas keliauti į tolimąją Japoniją. Nors namie prancūzo laukia gražuolė žmona, kelionės metu jis aistringai pamilsta gražuolę šilkverpių magnato meilužę.

06:20

Uždrausta karalystė (The Forbidden Kingdom)

Šioje juostoje netruks puikių Rytų kovos menų scenų, mat veiksmo, nuotykių ir ekstremalių situacijų kupinoje juostoje susitinka garsieji Jackie Chan‘as ir Jet Li! Tai pasakojimas apie Kung fu fanatiką Džeisoną, kuris vienoje sendaikčių krautuvėlėje randa stebuklingą ginklą. Šis radinys herojų nubloškia į senovės Kiniją, kur Džeisonas sutinka legendinių kung fu meistrų duetą ir gražuolę juodaplaukę. Vyrukas su naujų pažįstamų pagalba privalo grąžinti ginklą teisėtam jo savininkui ir nugalėti Kiniją siaubiančios armijos vadą.

08:20

Laisvės šalis (Freedomland)

Vieniša motina Brenda teigia, kad juodaodis pavogė jos mašiną, kurioje buvo jos sūnus. Tai paskatina visuomenės rasinę neapykantą. Tačiau netrukus paaiškėja, kad viskas daug sudėtingiau, nei atrodo iš pirmo žvilgsnio. Pasirodo, kad dėl berniuko dingimo kalta pati motina, kuri netyčia nužudė berniuką per didėle vaistų doze.

10:20

Bėgantis taikinys (Hard Target)

Europos karatė čempionas, studijavęs Rytų kovos menus nuo vienuolikos metų amžiaus, Amerikoje gavęs pravardę ”Raumenys iš Briuselio”, Žanas Klodas Van Damas vaidina buvusį karį, verbuojamą kruvinam turtuolių žaidimui - žmonių medžioklei. Kinų kilmės Honkongo režisieriaus Džono Vu debiutas Holivude.

12:10

Operacija Džeronimo”. Būrys, nukovęs Osamą bin Ladeną (Code Name: Geronimo)

Vyriausiems kariniams lyderiams susekus Osamą bin Ladeną didžiuliame pakistaniečių komplekse, amerikiečių Pentagonas supranta, jog tai gali būti vienintelė galimybė pagauti vyrą, kurio ieškoma daugiau nei dešimt metų. Gresiant rimtai tarprautinei įtampai, kurią galėtų įžiebti šis netikėtas amerikiečių karinis reidas Pakistane, SEAL ”Team Six” gauna įsakymą smogti ir pradeda vienai iš drąsiausių, svarbiausių ir pavojingiausių misijų šių laikų karinėje istorijoje.

14:00

Laisvės šalis (Freedomland)

Vieniša motina Brenda teigia, kad juodaodis pavogė jos mašiną, kurioje buvo jos sūnus. Tai paskatina visuomenės rasinę neapykantą. Tačiau netrukus paaiškėja, kad viskas daug sudėtingiau, nei atrodo iš pirmo žvilgsnio. Pasirodo, kad dėl berniuko dingimo kalta pati motina, kuri netyčia nužudė berniuką per didėle vaistų doze.

16:00

Įkaitas (Hostage)

Derybininkas Džefas Tolis (akt. Bruce Willis) po nesėkmingos operacijos atsistatydina iš Los Andželo policijos departamento. Užuovėją jis tikisi rasti mažame provincijos miestelyje. Tačiau trims nestabilios psichikos jaunuoliams įsibrovus į vietinio turtuolio vilą, Džefo laukia dar sunkesni išbandymai nei Los Andžele.

18:00

Raudonoji planeta (Red Planet)

2056-ieji. Žemėje dėl nuolatinės taršos tampa nesaugu ir kenksminga gyventi. Žmonėms kuo skubiau reikia rasti kitus namus Visatoje. Šeši įvairių sričių specialistai išskrenda į Marsą pataisyti iš jūros dumblių deguonį gaminančios sistemos, kad žmonės galėtų persikelti į Raudonąją planetą iš merdinčios Žemės ir kvėpuoti be skafandrų. Tačiau nusileidimo momentu kosminis laivas patiria avariją ir astronautų gyvybėms gresia nenumatytas pavojus.

20:00

Dredas 3D (Dredd)

Ateitis. Didesnė Šiaurės Amerikos dalis virtusi apšvitinta dykyne. Nuo Bostono iki Vašingtono valstijos driekiasi džunglėmis virtęs Mega Miestas Vienas. Siekiant suvaldyti didėjantį kriminalinių nusikaltėlių siautėjimą, Teisėjais vadinamoms policijos pajėgoms suteikiama teisė teisti, vertinti ir vykdyti bausmes. Visi labiausiai bijo teisėjo Dredo, be atodairos skiriančio mirties bausmes, nes jis stengiasi gatves išvalyti nuo Slo-Mo ̶ naujo stipraus narkotiko, iškreipiančio jį naudojančiojo laiko suvokimą. Dredas treniruoja naujokę aiškiaregę Kasandrą Anderson, kai gauna pranešimą apie įvykį išsidriekusioje nusikaltėlių tvirtovėje, kurioje viešpatauja baisioji narkotikų karalienė Ma-Ma. Dredas ir Kasandra išvyksta atlikti tyrimo. Netrukus sužinojusi, kad vienas iš jos geriausių vyrų sučiuptas Dredo, įtūžusi Ma-Ma imasi kontroliuoti savo didžiulį 200 aukštų kompleksą, pradėdama totalinį karą prieš teisėjus. Dredas ir Kasandra pasijunta užspeisti nelabojo gniaužtuose.

22:00

Kulka į galvą (Bullet to the Head)

Naujajame Orleane daug nešvarių darbelių įvykdęs patyręs žudikas Džimis Bonomo (aktorius Sylvesteris Stallone) kartu su partneriu Luisu pašalina susikompromitavusį policininką Henką. Deja, juos kažkas išduoda ir, belaukiant užmokesčio, netikėtai pasirodęs smogikas nuduria Luisą. Džimis prisiekia už partnerį atkeršyti. Tirti policininko Henko žūties atvyksta detektyvas Teiloras Kvonas. Netrukus į detektyvą šaunama, bet Džimis ištraukia jį iš mirties nagų. Šie du skirtingi vyrai suformuoja neįtikinamiausią sąjungą, kad surastų Luiso žudiką.

00:00

Žinau, ką padarei aną vasarą (I Know What You Did Last Summer)

Apsvaigę jaunuoliai automobiliu partrenkia žveją. Jie prisiekia niekam apie tai nepasakoti ir įmeta kūną į jūrą. Netrukus kažkas ima juos persekioti ir gerokai įbaugina. Po kurio laiko prasideda žudynės. Žudikas palieka laiškelius, primenančius, kad jis žino, ką jaunuoliai padarė aną vasarą.

01:35

Aš vis dar žinau, ką veikei aną vasarą (I Still Know What You Did Last Summer)

Po pirmosios tragedijos praėjus metams, Julie James mokosi koledže ir bando atkurti savo gyvenimą. Kai jos kambariokė Karla laimi kelionę į tropinę salą keturiems, viskas atrodo puikiai. Kažkas įvyksta nekaltos karaokė sesijos metu, kai televizijos sufleryje vietoje dainos žodžių pasirodo grėsminga žinutė, kuri sugrąžina baimę į Julie gyvenimą. Netrukus pradeda atsirasti mirę kūnai ir ji supranta, kad ir vėl yra žudiko taikinys, tik šį kartą toli nuo namų.

04:00

Gimęs lenktyniauti (Born to Race)

Net po baisiausių avarijų, lenktynininkai svajoja sugrįžti į trasą. Šis, Greitų ir įsiutusių gerbėjams tikrai patiksiantis filmas pasakoja apie Denį Kriugerį – lenktynininką, nuolat patenkantį į bėdą. Po siaubingo įvykio trasoje, jis nutraukia savo karjerą ir atsiduria mažame miestelyje, kur gyvena jo tėvas, buvęs NASCAR lenktynininkas. Ar tėvas įkvėps sūnui troškimą sugrįžti į trasą?

Auksinis paketas

Kaina per mėnesį
(1-36 mėn.)
49.00 Lt
14.19 €

Viasat SUPERBOX

Kaina: 390.00 Lt
112.95 €
Norėdami pasirinkti produktą, iš pradžių pasirinkite kanalų paketą
Gaukite asmeninį pasiūlymą
Gaukite asmeninį pasiūlymą x
Planuojate įsigyti VIASAT? Registruokitės ir gaukite asmeninį VIASAT pasiūlymą.

Su Jumis susisieksime darbo dienomis per 24 val.
_
Gaukite asmeninį VIASAT pasiūlymą
Palikite savo kontaktus ir mes Jums paskambinsime darbo dienomis per 24 val.
Spausdami "Gauti pasiūlymą" sutinkate, kad jūsų suvesti duomenys bus naudojami informavimo apie "Viasat" paslaugas tikslais.

Pateikti asmens duomenys bus naudojami tik AS "Viasat" ir nebus platinami jokioms trečiosioms šalims.
Viasat Lietuva - Facebook