Klientai:
Klientų aptarnavimo linija:
(8~5) 236 3365
Adresas laiškams:
P. D. 145, Gedimino pr. 7, LT-01003, Vilnius
Klientų aptarnavimo centro adresas:
Kalvarijų g. 135, Vilnius
Darbo laikas:
10.00 
– 19.00 val. (pirm.  penkt.)

Užsisakykite VIASAT:
Užsisakykite internetu
Užsakymų linija:
1609
9.00 – 19.00 val. (pirm. – penkt.)
 

TV programa

TV1000 Action

04:00

28 dienos (28 Days)

Gven (Sandra Bullock ) gyvena pašėlusį gyvenimą su savo draugu Džaspersu. Porelė neišgyventų nė dienos be alkoholio ir naktinio siautulio… Nelaimei, savo įpročių nebegalinti įveikti Gven prisigeria sesers vestuvėse, pavagia limuziną ir trenkiasi į namą… Teismas merginai leidžia pasirinkti – 28 dienos kalėjime ar 28 dienos reabilitacijos centre. Gven pasirenka gydymą ir atvyksta į visiškai kitokį pasaulį: be narkotikų, be alkoholio, be vaistų… Čia ji sutinka įvairių problemų kamuojamų klinikos pacientų. Jie diena iš dienos jai vis mielesni. Po ilgų dvejonių Gven pagaliau susitaiko su centro tvarka ir po 28 dienų grįžusi į savo namus pasibaisi viskuo, kas ją supo… Ji nutaria amžiams atsisveikinti su praeitimi…

06:10

Vagis - policininkas (Blue Streak)

Patyręs vagišius Milesas Loganas senokai svajojo pavogti didžiulį deimantą. Pagaliau jam pavyksta, bet pačiame vogimo įkarštyje į įvykio vietą atvyksta policija. Milesas suimamas, nors ir spėjęs paslėpti savo grobį. Atsėdėjęs dvejus metus kalėjime, vagišius grįžta paiimti deimanto. O toje vietoje dabar įsikūrusi nauja Los Andželo policijos būstinė. Vargšeliui Milesui belieka vienintelis šansas – tapti policininku.

08:05

Užburtas ratas (Catch .44)

Tesai (akt. Malina Akerman) ir jos dvejoms bendrininkėms Karai ir Tarai darbas pasirodė gana lengvas: nuošalioje užkandinėje perimti narkotikų krovinį savo nusikaltėlių bosui Melui (akt. Bruce´as Willisas). Bet kai prasideda nesustabdoma įvykių grandinė, visi greitai supranta, kad nei vienas nėra tas, kuo apsimeta esąs, o darbas susijęs ne vien su konkurentų pašalinimu. Tai, kas iš pradžių buvo tik lengva užduotėlė, virsta mirtinu katės ir pelės žaidimu, kai į kiekvieno dalyvio pusę nukreiptas ginklas.

09:50

28 dienos (28 Days)

Gven (Sandra Bullock ) gyvena pašėlusį gyvenimą su savo draugu Džaspersu. Porelė neišgyventų nė dienos be alkoholio ir naktinio siautulio… Nelaimei, savo įpročių nebegalinti įveikti Gven prisigeria sesers vestuvėse, pavagia limuziną ir trenkiasi į namą… Teismas merginai leidžia pasirinkti – 28 dienos kalėjime ar 28 dienos reabilitacijos centre. Gven pasirenka gydymą ir atvyksta į visiškai kitokį pasaulį: be narkotikų, be alkoholio, be vaistų… Čia ji sutinka įvairių problemų kamuojamų klinikos pacientų. Jie diena iš dienos jai vis mielesni. Po ilgų dvejonių Gven pagaliau susitaiko su centro tvarka ir po 28 dienų grįžusi į savo namus pasibaisi viskuo, kas ją supo… Ji nutaria amžiams atsisveikinti su praeitimi…

11:50

Galutinis tikslas 2 (Queen of the Damned)

Kler Rivers (akt. Ali Larter) – vienintelė gyva likusi nelemto 180-ojo skrydžio keleivė. Užsidariusi psichiatrinėje ligoninėje ji laukia, kol Mirtis neišvengiamai pasiglemš jos gyvybę. Tuo tarpu Kim (akt. A.J. Cook), kuria kankina kraupi nuojauta, pamato šiurpią viziją. Važiuodama šalia greitkelio, ji pamato siaubingą autokatastrofą, kurios metu keli automobiliai susiduria su rąstus vežančiu miškovežiu. Po kelių akimirkų kraupi vizija pranyksta, bet Kim įsitikinusi, kad pamatė autokatastrofą, kuri turėjo įvykti, bet neįvyko... ir dabar Mirtis persekios iš jos gniaužtų pasprukusias sielas, kurias turėjo pasiglemžti tą dieną. Policijos pareigūnas Tomas Burkė (akt. Michaelas Landesas) patiki Kim istorija ir supažindina ją su Kler, tikėdamasis, kad kartu jiems pavyks išgelbėti tų, kurie išvengė autokatastrofos, gyvybes iš Mirties nagų.

13:50

Velniški žaidimai (Before the Devil Knows You’re Dead)

Endis (akt. Philipas Seymouras Hoffmanas) yra persidirbęs brokeris, kuriam būtinai reikia pinigų. Jo broliui Henkui (akt. Ethanas Hawke´as) sekasi ne ką geriau, todėl, kai Endis sukuria planą apiplėšti savo tėvų juvelyrinių dirbinių parduotuvę, tai atrodo kaip nepavojingas būdas greitai užsidirbti pinigų. Tačiau apiplėšimas baigiasi katastrofiškai, o Endžio ir Henko tėvas pasiryžęs priversti nenustatytus plėšikus atsakyti už jų nusikaltimą. Ką jis darys, kai sužinos, kad tie, kuriuos myli, tapo jo pikčiausiais priešais?

15:50

Brėkštanti aušra. 1 dalis (The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1)

Ši pasaulinio bestselerio ekranizacija nepaliko abejingų, nes joje – ilgai lauktas įvykis – Edvardo su Bela vestuvės. Nuostabi ceremonija ir Džeikobo tramdomas pavydas. Po vestuvių jaunavedžiai medaus mėnesį švęs egzotiškoje Brazilijos gamtoje. Čia jų laukia pirmasis suartėjimas, kuris gali būti labai neprognozuojamas. Ar itin stiprių galių turintis Edvardas nenuskriaus Belos? Kai ši ims lauktis – nerimas dėl jos sveikatos sustiprės. Ar nepakenks mirtingajai jos įsčiose neįprastai greitai auganti nežemiška būtybė?

18:00

Brėkštanti aušra. 2 dalis (The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2)

Tapusi vampyre, Bela pradeda naują gyvenimą ir su Edvardu augina dukrelę Renesmę. Kai dėl nepagrįsto kaltinimo Renesmė tampa Volturių taikiniu, Kalenai keliauja aplink pasaulį ir renka sąjungininkus, būsiančius liudininkais jų gynyboje. Besistengdamos išnaudoti visas savo galimybes, armijos renkasi kiekvienoje pusėje ir rengiasi galutinei kovai.

20:00

Bemiegių naktų istorijos (Sleepless Night)

Vincent (Tomer Sisley) - policininkas iš Paryžiaus yra gal būt toks pat įtartinas, kaip ir jo visą karjerą persekiojami nusikaltėliai. Netrukus po to, kai jis su kitu detektyvu apiplėšė porą narkotikų pasiuntinių, Vincent sužinojo, jog jo turimas kokainas priklauso Jose Marciano (Serge Riaboukine). Jose yra žinomo naktinio klubo savininkas ir narkotikų prekeivis, kuris susigrąžins savo siuntą bet kokia kaina, netgi jei turės pagrobti Vincent sūnų. Vienintelis būdas Vincent susigrąžinti sūnų yra grąžinti prekes, todėl sukrėstas policininkas sugrįžta į klubą pasiruošęs mainams. Prieš pat susitarimą kyla nenumatytų komplikacijų ir kokainas dingsta be pėdsako. Laiko lieka vis mažiau, o sūnui esant mirtiname pavojuje, Vincent fanatiškai ieško berniuko ir bando išvengti į jį nutaikytų kulkų krušos.

22:00

Slėptuvė (Stash House)

Deivas Nešas norėjo padovanoti savo žmonai Emai tobulą gimtadienio dovaną. Suradęs nuostabų namą saugiame rajone, Deivas iš karto supranta, kad tai jų svajonių namas. Bet greitai po įsikėlimo Deivas ir Ema padaro šokiruojantį atradimą. Jų namų sienose paslėpta gausybė heroino, o negailestingų narkotikų prekeivių grupuotė, juos ten paslėpusi, sugrįžta narkotikų pasiimti. Nors priešų daugiau ir jie geriau ginkluoti, Deividas pasiryžęs kovoti už savo namus visomis turimomis priemonėmis.

00:00

Ledo žmogus (The Iceman)

1960-aisiais Richard Kuklinski dirba pornografinių filmų gamybos specialistu, kol jo mafijos bosas neįtikina Richard pakeisti savo karjeros į samdomo žudiko. Per daug metų, netgi augindamas šeimą, nieko neįtariančią apie jo tikrąją karjerą, Kuklinski įgyja šaltakraujiško profesionalo reputaciją. Deja, galų gale mafijos politika priverčia jį slapčia dirbti nepriklausomai su psichopatu Robert ´Mr. Freezy´ Pronge. Kad ir kaip Kuklinski bando išlaikyti atskirus gyvenimus, aplinkybės ir jo paties silpnybės grasina baisiu susidūrimu, o jo pasirinkimų padariniai galiausiai jį pasiveja.

01:40

Patarnautojai (Acolytes)

Nedrąsiems paaugliams Markui (akt. Sebastianas Gregory´is) ir Džeimsui (akt. Joshua Payne´as) mokykla – tikras pragaras. Atrodo, kad klasės chuligano Gerio Parkerio gyvenimo tikslas – užtikrinti, kad jie kentėtų iki tol, kol baigs mokyklą. Artėjant mokyklos baigimo dienai, Markas ir Džeimsas imasi kurti planus, kaip atkeršyti Geriui. Pradingus mokyklos mokinei, Markas miške aptinka neseniai atsiradusį kapą. Supratę, kad kape palaidoti keliautojo iš Kanados palaikai, draugai nutaria susekti žudiką ir šantažuoti jį, kad šis žiauriai atkeršytų jų senam priešui Geriui. Tačiau žudikas nežaidžia pagal taisykles ir greitai imasi persekioti juos pačius.

Auksinis paketas

Kaina per mėnesį
(1-36 mėn.)
49.00 Lt
14.19 €

Viasat SUPERBOX

Kaina: 390.00 Lt
112.95 €
Norėdami pasirinkti produktą, iš pradžių pasirinkite kanalų paketą
Gaukite asmeninį pasiūlymą
Gaukite asmeninį pasiūlymą x
Planuojate įsigyti VIASAT? Registruokitės ir gaukite asmeninį VIASAT pasiūlymą.

Su Jumis susisieksime darbo dienomis per 24 val.
_
Gaukite asmeninį VIASAT pasiūlymą
Palikite savo kontaktus ir mes Jums paskambinsime darbo dienomis per 24 val.
Spausdami "Gauti pasiūlymą" sutinkate, kad jūsų suvesti duomenys bus naudojami informavimo apie "Viasat" paslaugas tikslais.

Pateikti asmens duomenys bus naudojami tik AS "Viasat" ir nebus platinami jokioms trečiosioms šalims.
Viasat Lietuva - Facebook