Klientai:
Klientų aptarnavimo linija:
(8~5) 236 3365
Adresas laiškams:
P. D. 145, Gedimino pr. 7, LT-01003, Vilnius
Klientų aptarnavimo centro adresas:
Kalvarijų g. 135, Vilnius
Darbo laikas:
10.00 
– 19.00 val. (pirm.  penkt.)

Užsisakykite VIASAT:
Užsisakykite internetu
Užsakymų linija:
1609
9.00 – 19.00 val. (pirm. – penkt.)
 

TV programa

Viasat Nature

05:00

Gyvūnų gelbėjimo būrys

Vankuveryje į priemiesčio namo kiemą atklydo lokė su dviem lokiukais. Gamtosaugininkai surengia gelbėjimo operaciją ir perkelia šeimyną į jos gyvenamąją aplinką. Tą padaryti jiems padeda Mattas Bakeris. Niukaslyje veterinaras Jasonas Athertonas gydo triušiukę Gabrielę, susižeidusią ant batuto.

05:30

Gyvūnų gelbėjimo būrys

Saut Leiko zoologijos sode didi diena. Į bandą atvedama raganosiukė Nijala. Darbuotojai tikisi, kad vyresni raganosiai ją sutiks draugiškai. Kalifornijoje Michaela ir roplių gelbėtojas Alas Woolfas iškviečiami dėl nuodingos gyvatės, patekusios į gyvenamąjį namą.

06:00

Gyvūnų viltis

Mobiliuoju telefonu nufilmuojamas narsus elnio išgelbėjimas, ir neįtikėtinas savanoris pakartoja šį poelgį.

07:00

Zoologijos sodas

Tigrų teritorija yra naujausias keturių milijonų svarų vertės Londono zoologijos sodo centras, ruošiamas dviem naujoms žvaigždėms – bebaigiantiems išnykti Sumatros tigrams Džei Džei ir Melati.

07:50

Zoologijos sodas

Pavasaris atneša gausybę jauniklių; prižiūrėtojas Jo dirbtinai maitina tris laukinius šerniukus, o paukščių prižiūrėtojas Jamie auklėja du Afrikos juodakojų pingvinų jauniklius.

08:40

Zoologijos sodas

Reptilijų skyriuje kyla dramatiškos, kai prižiūrėtojas pabando suporuoti retus ir gražius Boleno rombapitonius, kurių pavojinguose piršimosi ritualuose vyksta ir kartais mirtina dviejų patinų kova.

09:30

Šunys patruliai

Maikas ir Tajus iš Rotoruos delta kinologų komandos seka įtariamus plėšikus, Taurangos uosto muitinė kviečiasi į pagalbą šunis, ieškančius sprogmenų ir narkotikų, mat reikia patikrinti krovinį.

09:55

Šunys patruliai

Policijoje dirbanti vokiečių aviganė Hera ir jos šeimininkas Vorenas vejasi blogiukus Taupo gatvėmis. Vaikerijos kalėjimo darbuotojai atlieka atsitiktinę lankytojo apžiūrą.

10:20

Šunys patruliai

Deltos kinologų komanda kviečiama padėti nuraminti įsismarkavusius žmones, o kalėjime pagaunama lankytoja, bandžiusi įnešti nelegalių narkotikų.

10:45

Šunys patruliai

Kristčurčo delta kinologai rizikuoja savo gyvybėmis bandydami išvaikyti jaunuolius iš žemės drebėjimo apgriauto pastato, o apsvaigęs kalėjimo lankytojas negali susitaikyti su neigiamu atsakymu.

11:10

Nepaprasti Afrikos laukiniai gyvūnai

Ar tikrai liūtas – gyvūnų karalius? Šioje serijoje dėmsys skiriamas kitų rūšių gyvūnams, turintiems nepaprastą gebėjimą prisitaikyti ir begalinę ištvermę, kad pasirodytų tikraisiais savanos valdovais.

12:05

Didžiosios katės dienoraštis

Saba stebi leopardę Belą. Nuo jos pasitraukė jauniklis ir ją vėl supa patinai. Vienišos mamos liūtė Tamu ir gepardė Honė nuolat kovoja dėl išlikimo. Honei reikia išmaitinti keturis jauniklius, todėl ji dažnai rizikuoja gyvybe. O Tamu turi saugot savo šeimą nuo buivolų, sprukti nuo šėlstančių jaunų liūtų ir gelbėtis nuo suaugusio patino puldinėjimo.

13:00

Sparnuotieji pabaisos

Kai dinozaurai vaikščiojo žemėje, jie taip pat valdė ir dangų. Šiame David´o Attenborough´o pristatomame, BAFTA apdovanojimą pelniusiame filme mėginama atskleisti tiesą apie paslaptingus sparnuotus pabaisas , dar vadinamus mįslingaisiais pterozaurais. Šių nepaprastų gyvūnų sparnų ilgis siekė iki 12 metrų – kaip šiuolaikiško reaktyvinio lėktuvo. Pagrindinis klausimas, ir viena didžiausių paleontologijos paslapčių, – kaip ir kodėl pterozaurai skraidė? Kaip žirafos dydžio driežai nepakluso traukos jėgai ir pakilo skraidyti mūsų priešistorinėje padangėje? Attenborough´as bando išnarplioti vieną iš ilgiausiai neišaiškintų mokslo paslapčių, atskleisdamas, kad pterozauro skrydžio stebuklas turi net ir šiandien skambantį evoliucinį atgarsį.

13:45

Mažieji pabaisos

Konfliktas ir užgrobimas. Maisto medžioklėje kyla vabzdžių konfliktas. Nuo rūgštį purškiančio vabalo iki mirtinos sparnuotosios skruzdės smėliaduobės: vabzdžiai išvystė gudrius kitų užpuolimo ir savo gynybos būdus.

14:40

Mažieji pabaisos

Piršlybos ir giminės pratęsimas. Gyvenimas skirtas tam, kad atsirastų nauja karta. Stebėkite, kaip gyvybiškai svarbu mažiems padarams išmanyti geriausius viliojimo būdus: nuo šokančių skorpionų iki mirtino maldininko glėbio.

15:35

Mažieji pabaisos

Šeima ir kolonija. Kai kurie nariuotakojai rado nepaprastą būdą klestėti pasaulyje: užuot kovęsi, jie bendradarbiauja. Stebėkite vabzdžių kolonijas, kurios tokios milžiniškos, kad konkuruoja su žmonių megapoliais.

16:30

Mažieji pabaisos

Mažųjų pabaisų užkulisiai. Pasižvalgykite po šių nuostabių serijų filmavimo užkulisius.

17:30

Paulas O’Grady´s. Už šunų meilę

Tai paskutinė Paul´o savaitė šunų prieglaudoje; jis labai džiaugiasi matydamas, kaip du šuniukai atrado savo motinas po to, kai buvo dirbtinai maitinami nuo pat gimimo.

18:00

Paulas O’Grady´s. Už šunų meilę

Paulas susiduria su nepaprasto charakterio britų buldogu nesveikomis kojomis. Veterinaras Philas negali nustatyti negalavimo priežasties ir mano, kad tai gali būti susiję su nervais.

18:30

Paulas O’Grady´s. Už šunų meilę

Trys mastifo jaunikliai atvežami į šunų prieglaudą. Mažylius garaže augino benamis, nebegalintis daugiau jais pasirūpinti.

18:55

Paulas O’Grady´s. Už šunų meilę

Šioje serijoje Paulas susitinka su keturių mėnesiu paklydusiu šuneliu Patriku, kuris buvo rastas vienas klaidžiojantis Londono gatvėmis.

19:20

Paulas O’Grady´s. Už šunų meilę

Apleista jauna, išsekusi kalytė Tvinkl atvežama į centrą, ir Paulas kantriai laukia, kol Tvinkl priaugs svorio ir bus galima ją atiduoti į naujus namus.

19:45

Paulas O’Grady´s. Už šunų meilę

The staff at the dogs home battle to save the life of a tiny, three-month-old puppy, who was found dumped on a doorstep in the freezing cold, with an excruciating skin disorder.

20:15

Laukinė Serbija

Pačioje Balkanų regiono širdyje įsikūrusi Serbija vadinama Mažąja Europa . Šis pavadinimas visiškai tinka šaliai ir jos neįtikėtinai įvairiam kraštovaizdžiui bei gamtai. Kelionėje į gražiausias ir labiausiai nepaliestas laukinės Balkanų pusiasalio gamtos vietas pagrindinis dėmesys skiriamas didingiems, kvapą gniaužiantiems Serbijos apylinkių vaizdams ir unikaliam gyvūnijos pasauliui. Iki šiol niekas negalėjo visapusiškai apžvelgti šių neaprėpiamų teritorijų. Tačiau šiame dokumentiniame filme, pateikiančiame retus laukinių šakalų ir juodųjų gandrų kadrus, pirmą kartą pristatomas šis unikalus Europos regionas ir jame tarpstančių rūšių įvairovė.

21:10

Gyvūnija ir augmenija

Džiunglėse, laukuose, dykumose ir ledynuose plėšrūnai kasdien kovoja su savo aukomis. Pamatysime, kaip gepardai medžioja stručius. Kaip šermuonėlis puola dešimteriopai didesnį triušį. Kaip ruonio jauniklius grobsto orkos. Kaip voverės pergudrauja gyvates. Ir kaip kiškialūpiniai šikšnosparniai puola aukas skriedami 100 kilometrų per valandą greičiu.

22:00

Britanijos gamta

Prie Didžiosios Britanijos krantų augalijos ir gyvūnijos pasaulį veikia vėjas, lietus, saulė, potvyniai. Alanas Titchmarshas aiškinasi, kodėl pakrantėje kuždėte kužda tokia gyvūnų gausa: banginiai, bitės, žuvėdros, rupūžės, jūrų paukščiai ir daugybė kitų. Čia gyvena ir vienas pavojingiausių plėšrūnų, todėl Alano laukia pavojai ir netikėtumai.

23:00

Dėl dramblių meilės

Persikelsime į Afriką ir pamatysime, kaip prižiūrimi našlaičiai drambliukai. Reabilitacijos centrą įsteigė ir jame darbuojasi Daphne Sheldrick su savo dukra Angela. Jos atsidavusios savo darbui ir su drambliukais dažnai užmezga ypatingą ryšį. Vieną gražią dieną į centrą atvežama drambliukė Sitė, kurios mamą nušovė brakonieriai. Tokiems jaunikliams pavojų kelia dehidratacija ir ligos. Prižiūrėti drambliukus ir paleisti juos į laisvę yra labai sunku, tačiau rezultatas visuomet paglosto širdį.

00:00

Kodėl mylime kates ir šunis?

Amerikiečiai augina 73 milijonus šunų ir 90 milijonų kačių. Jie juos laiko geriausiais draugais, sielos broliais, šeimos nariais ir net įvaikiais. Gyvūnų elgesio tyrėjai, biologai, veterinarai ir augintojai papasakos įvairiausių dalykų apie keturkojus žmonių bičiulius. Sužinosime, koks stiprus ryšys gali atsirasti tarp žmonių ir jų keturkojų augintinių.

01:00

Užliejamojo miško paslaptys. Dunojaus nacionalinis parkas

Šis nuostabus dokumentinis filmas atskleidžia paslaptingus Dunojaus nacionalinio parko kampelius. Matysime per dešimt Centrinės Europos valstybių besidriekiančią upę ir ją supantį pasaulį. Parke gausu įvairių augalų ir gyvūnų rūšių. Peri paukščiai, užtvankas stato bebrai. Upė, tekanti per Slovakiją, Vengriją, Kroatiją, Ukrainą ir Rumuniją, yra gyvybiškai svarbi šių šalių augmenijos ir gyvūnijos rūšims.

02:00

Viorterzė ežeras. Žmogaus ir gamtos sąjunga

Viorterzės ežeras Karintijoje yra vienas gražiausių Austrijoje ir garsiausių pasaulyje. Jau visą šimtmetį čia atvyksta garsūs kompozitoriai, architektai, Holivudo žvaigždės. Čia buvo įsteigtos pirmosios Austrijos oro linijos ir legendinis laivynas. Nuostabus ežeras, pilnas salų ir pusiasalių, yra natūralus Austrijos lobis.

03:00

Savanos urvuose

Įsivaizduokite pasaulį, kuriame niekuomet nešviečia saulė. Čia gausu painių labirintų ir tūkstančiai gyvūnų. Vabzdžiams ir kitiems požemio karalystės gyventojams reikalingas tinkamas dirvožemis. Tai jų namai ir apsauga nuo pavojų. Tačiau gyvenimas čia nėra ramus ir saugus. Mūšis dėl išlikimo su plėšrūnais – tai kasdienybė. Kiekvienas padarėlis yra prisitaikęs pulti, slėptis, gintis.

04:00

Planeta Europa

Vandeninis kirstukas – vienintelis nuodingas žinduolis Europoje. Šioje serijoje vienas mitrus kirstukas atsiduria damboje: ar tai bus maloni staigmena, o gal nepageidaujamas šeimos vizitas?

Auksinis paketas

Kaina per mėnesį
(1-36 mėn.)
49.00 Lt
14.19 €

Viasat SUPERBOX

Kaina: 390.00 Lt
112.95 €
Norėdami pasirinkti produktą, iš pradžių pasirinkite kanalų paketą
Gaukite asmeninį pasiūlymą
Gaukite asmeninį pasiūlymą x
Planuojate įsigyti VIASAT? Registruokitės ir gaukite asmeninį VIASAT pasiūlymą.

Su Jumis susisieksime darbo dienomis per 24 val.
_
Gaukite asmeninį VIASAT pasiūlymą
Palikite savo kontaktus ir mes Jums paskambinsime darbo dienomis per 24 val.
Spausdami "Gauti pasiūlymą" sutinkate, kad jūsų suvesti duomenys bus naudojami informavimo apie "Viasat" paslaugas tikslais.

Pateikti asmens duomenys bus naudojami tik AS "Viasat" ir nebus platinami jokioms trečiosioms šalims.
Viasat Lietuva - Facebook