Klientai:
Klientų aptarnavimo linija:
(8~5) 236 3365
Adresas laiškams:
P. D. 145, Gedimino pr. 7, LT-01003, Vilnius
Klientų aptarnavimo centro adresas:
Kalvarijų g. 135, Vilnius
Darbo laikas:
10.00 
– 19.00 val. (pirm.  penkt.)

Užsisakykite VIASAT:
Užsisakykite internetu
Užsakymų linija:
1609
9.00 – 19.00 val. (pirm. – penkt.)
 

TV programa

Viasat Nature

05:00

Anna laukinėje gamtoje (II sezonas)

Antras serialo sezonas kupinas veiksmo, nelaimių ir linksmybių, kurios nutinka gyvenant tarp gyvūnų. Anna vėl atvyksta į laukinės gamtos parką. Čia esančiam zoologijos sodui reikia prisitaikyti prie šiuolaikinių taisyklių: auginti nykstančius gyvūnus pagal Europos veisimo programas, sutelkti dėmesį į apmokymus ir gamtosaugą. Pirmoji užduotis – perdaryti bizonų aptvarą į nykstančių Afrikos gyvūnų kampelį. Tam reiks perkelti vieną pavojingiausių pasaulyje gyvūnų, todėl lengva nebus.

05:30

Anna laukinėje gamtoje (II sezonas)

Antras serialo sezonas kupinas veiksmo, nelaimių ir linksmybių, kurios nutinka gyvenant tarp gyvūnų. Anna vėl atvyksta į laukinės gamtos parką. Čia esančiam zoologijos sodui reikia prisitaikyti prie šiuolaikinių taisyklių: auginti nykstančius gyvūnus pagal Europos veisimo programas, sutelkti dėmesį į apmokymus ir gamtosaugą. Pirmoji užduotis – perdaryti bizonų aptvarą į nykstančių Afrikos gyvūnų kampelį. Tam reiks perkelti vieną pavojingiausių pasaulyje gyvūnų, todėl lengva nebus.

06:00

Gyvūnų viltis

Gyvūnų gelbėtojais virsta eiliniai žmonės. Houp pasamdo naują darbuotoją.

07:00

Zoologijos sodo jaunikliai

Leopardų aptvare kyla neramumai. Šie nykstantys gyvūnai apsunkina prižiūrėtojų gyvenimą. Būrys paršiukų patenka į bėdą. Kažkur staugia vienišas vilkas.

07:30

Zoologijos sodo jaunikliai

Jaunikliai mokosi įvairiausių dalykų: medžioti, laipioti medžiais, gintis. Jūrų liūtai mokosi atlikinėti triukus ir rodyti juos lankytojams. Jiems sekasi puikiai, tereikia išmokti gražiai elgtis su žmonėmis.

08:00

Zoologijos sodo jaunikliai

Nors zoologijos sode jauniklių atsivedama dažnai, motinos meilę kiekvienas iš jų patiria skirtingai. Kai kurie jaunikliai labai mylimi ir saugomi. O kai kuriems tenka kentėti ir badauti dėl kitų šeimos narių ėdrumo.

08:30

Zoologijos sodo jaunikliai

Zoologijos sodo jaunikliams svarbiausia išmokti už save kovoti. Kai kokiai nors šeimai kyla pavojus, gintis turi kiekvienas šeimos narys. Kiti svarbūs įgūdžiai – reikia išmokti klausyti mamos, laikytis šalia šeimos narių ir nepatraukti plėšrūnų dėmesio.

08:55

Zoologijos sodo jaunikliai

Berlyno zoologijos sode visų rūšių jaunikliams sudarytos puikios gyvenimo sąlygos. Tai akivaizdu malajinių lokių aptvare. Zoologijos sodo patogumus pirmą kartą išbando ir Pietų Amerikos guanakai.

09:25

Greitoji gyvūnų pagalba

AKGGD sprendžia kilusią bėdą dėl blusų.

10:20

Greitoji gyvūnų pagalba

Ar bus išgelbėta antis, kuriai lūžo sparnas? Tomas Heapas padeda sužalotiems paukščiams vėl pakilti.

11:10

Pamokos Antarktidoje

Tarptautiniais jaunimo metais surengta jaunuolių ekspedicija į Antarktidą. Ekspedicijos tikslas – išsiaiškinti klimato pokyčių priežastis. Tai pirma tokia jaunimo ekspedicija, rizikinga ir labai pavojinga. Australai Malcolmas Lynchas ir Narelle Long keliauja kartu su keturiasdešimties jaunuolių grupe iš viso pasaulio: iš Indijos, Kinijos, Saudo Arabijos, Šri Lankos, Jungtinės Karalystės, Jungtinių Amerikos Valstijų, Kanados, Pietų Afrikos ir Airijos. Ekspedicijos dalyviai tyrinėja paskutinį nepaliestą Žemės kampelį – Antarktidą. Jie sužino, kodėl reikia saugoti savo planetą.

12:05

Naturopolis

Paryžius – ne tik vienas iš tankiausiai apgyvendintų miestų, bet ir mažiausiai žalias. Gyventojai, statybininkai ir mokslininkai suvienija pastangas į šį akmeninį rojų sugrąžinti biologinę įvairovę.

13:00

Planeta Europa

Koks gyvenimas lapės urve? Stebėkite kasdienę pūstauodegės veiklą, įdedančią daug energijos jaunikliams auginti, ir sužinokite, kaip ji gina savo vadą nuo laukinės katės užmačių.

13:55

Jimmy´s Doherty´s Darvino sode

Išleidęs knygą Rūšių kilmė , Darvinas tęsė tyrimus ir aptiko nerimą keliantį panašumą tarp silpnų savidulkių augalų atžalų... ir žmonių kraujomaišos palikuonių.

14:55

Roplių gelbėtojai

Mirtinas grybelis naikina pasaulio varles. Norint išgelbėti nykstančius gyvūnus, jiems buvo pastatyti specialūs namai, kuriuose telpa 500 rūšių roplių. Šiuos mokslininkai turės sugauti Panamos džiunglėse. Čia, be varlių, yra narkotikų gabentojų, partizanų ir nuodingų gyvačių. Taigi kelionė bus nepamirštama.

15:50

Tigrai. Džiunglių šnipai

Jaunikliai ūgtelėjo, tačiau svarbiausias jų užsiėmimas – vis dar žaidimai. Atėjo metas ugdyti medžioklės ir kovojimo įgūdžius, kurių jiems prireiks suaugus. Pasidomėsime ir kitų gyvūnų jaunikliais, tigrų kaimynais.

16:45

Jūrinio erelio sakmė

Jūriniai ereliai buvo paplitę visoje Europoje. Deja, dabar jie baigia išnykti. Jaudinantis dokumentinis filmas atskleidžia tikrąją šio paukščio gyvenimo istoriją. Filme pasakojama apie vienerius jūrinio erelio gyvenimo metus. Filmavimo komanda stebi, kaip viename iš Europos miškų išsirita erelio jauniklis, nufilmuoja pirmąjį jo skrydį iš lizdo ir kelionę iki pat Norvegijos. Kameros užfiksuoja dramatišką paukščio apsinuodijimą švinu. Laimė, jūrinis erelis pasveiksta ir apsigyvena gamtos draustinyje.

17:40

Nigelo Marveno nuotykiai Arktyje

Pavasaris. Nigelas Marvenas leidžiasi į devynių mėnesių kelionę, kurioje stebės Kanados Arkties gyvūnus.

18:30

Nigelo Marveno nuotykiai Arktyje

Nigelui Marvenui keliaujant po Kanados Arktį, pavasarį pakeičia vasara. Netoli Kembridžo įlankos jis pamato, kaip vilkas užpuola avijautį, tačiau narsi banda nuveja plėšrūną alkaną.

19:20

Cheetah Diaries

Donas ir Lislas du gepardus ambasadorius vešis išbandyti būsimų namų, Lesta oro uoste paims du šuniukus, kurie, tikėkimės, leis atgaivinti veisimo programą.

19:45

Cheetah Diaries

Kad išsaugotų Afrikos gepardus, Botsvana ir Pietų Afrika turės suvienyti jėgas. Tad Anė susitinka su Rebeka iš gepardų išsaugojimo Botsvanoje programos, kad išsiaiškintų, kaip galima bendradarbiauti.

20:15

Gamtos mikropasaulis

Sužinokite, kaip Amazonės medžių ir dirvoje esančių grybų ryšys susijęs su medžių gebėjimu augti aplinkoje, kurioje taip mažai maistingų medžiagų.

20:45

Gamtos mikropasaulis

Leiskitės į kelionę po Monterėjaus įlankos Kalifornijoje jūrų ekosistemą. Milžiniškuose rudadumblių miškuose plyti viena įvairiausių ekologijos sistemų pasaulyje. Sužinokite jos pusiausvyros paslaptį.

21:15

Krokodilų augintojas: serialas

Shaun´ui liko 3 savaitės iki svarbios naujo Krokodilų centro atidarymo dienos. Jis metė darbą ir pardavė namą, tačiau pinigai senka, ir Shaun´o centras turi pradėti atsipirkti.

22:05

Britanijos gamta

Pirmojoje serijoje Alanas Titchmarshas keliauja į Didžiosios Britanijos pietus. Jis nori rasti čia gyvenančius ypatingus gyvūnus: kiškius, jūrų paukščius, ruonius, delfinus. Didžiosios Britanijos gamta kupina stebuklų ir staigmenų.

23:00

Britanijos gamta

Ūkiai užima beveik tris ketvirčius Britų salų ploto. Keliausime ten kartu su Alanu ir pamatysime, kokie gyvūnai slepiasi pievose ir gyvatvorėse. Sužinosime, kaip bitės padeda auginti puikiausius pomidorus, kodėl škotiškos avys mėgsta jūros dumblius ir koks gyvūnas pasaulyje yra greičiausias.

00:00

Britanijos gamta

Devyniasdešimt procentų Didžiosios Britanijos piliečių gyvena miestuose ir miesteliuose, kuriuose netrūksta ir įvairiausių gyvūnų. Alanas Titchmarshas paaiškins, kur ir kodėl jie gyvena. Braitone pamatysime barsukus, Glazge – lapes, Dandyje – voveres, Bristolyje – sakalus, Londone – papūgėles.

01:00

Naturopolis

Paryžius – ne tik vienas iš tankiausiai apgyvendintų miestų, bet ir mažiausiai žalias. Gyventojai, statybininkai ir mokslininkai suvienija pastangas į šį akmeninį rojų sugrąžinti biologinę įvairovę.

02:00

Laukiniai Andai

Andai – ilgiausia pasaulyje kalnų grandinė, besidriekianti palei visą Pietų Amerikos pakrantę. Kalnų sistemos ilgis – per 7500 kilometrų. Kai kurios viršukalnės – iki 7000 metrų aukščio. Vėtringuose Patagonijos pietuose driekiasi rantyti ledynai. O sausose plokštumose gausu ugnikalnių ir druskos ežerų. Vakarinėje kalnyno dalyje žaliuoja augmenija, vešlūs miškai. O Pantanalio rytuose telkšo didžiausias pasaulyje pelkynas. Stulbinamoje laidoje pamatysite neįprastą gamtą ir įdomius pasakojimus apie čia įsikūrusius gyvūnus.

03:00

Antarktidos iššūkis. Visuotinis atšilimas

Dabartiniai Antarktidos pokyčiai netrukus paveiks visą pasaulį. Ašigalyje keičiasi oro sąlygos ir nyksta gyvybė po vandeniu. Marko Terry vadovaujama ekspedicija nustebins moksliniais atradimais. Septintojo žemyno gyvūnija ir reljefas nuolat kinta. Pamatysime įvairiausias gamtos bėdas. Tokias, kaip atsiskyrėliai savižudžiai pingvinai ir ultravioletinių spindulių akinami jūrų liūtai. Ekspedicijos tikslas – atskleisti pasauliui pribloškiamą tiesą.

04:00

Malda už paukščius

Susipažinkite su juodųjų baltauodegių kakadu šeima – mama, tėčiu ir kiaušiniu. Laidoje užfiksuotas kiekvienas jų gyvenimo etapas. Meilė, netektys ir pastangos išlikti. Juodosioms baltauodegėms kakadu gresia išnykimas. Jos susiduria ne tik su lesalo ir gyvenamosios vietos paieškų keblumais. Nemažai šių paukščių neteisėtai parduodami kolekcionieriams arba nušaunami. Laidoje užfiksuoti įsimintini vienos šių paukščių šeimos įspūdžiai ir ištikimai jų išlikimu besirūpininantis laukinės gamtos tyrinėtojas.

Auksinis paketas

Kaina per mėnesį
(1-3 mėn.)
29.00 Lt
Kaina per mėnesį
(4-36 mėn.)
49.00 Lt

Viasat SUPERBOX

Kaina: 390.00 Lt
Norėdami pasirinkti produktą, iš pradžių pasirinkite kanalų paketą
Gaukite asmeninį pasiūlymą
Gaukite asmeninį pasiūlymą x
Planuojate įsigyti VIASAT? Registruokitės ir gaukite asmeninį VIASAT pasiūlymą.

Su Jumis susisieksime darbo dienomis per 24 val.
_
Gaukite asmeninį VIASAT pasiūlymą
Palikite savo kontaktus ir mes Jums paskambinsime darbo dienomis per 24 val.
Spausdami "Gauti pasiūlymą" sutinkate, kad jūsų suvesti duomenys bus naudojami informavimo apie "Viasat" paslaugas tikslais.

Pateikti asmens duomenys bus naudojami tik AS "Viasat" ir nebus platinami jokioms trečiosioms šalims.
Viasat Lietuva - Facebook