Klientai:
Klientų aptarnavimo linija:
(8~5) 236 3365
Adresas laiškams:
P. D. 145, Gedimino pr. 7, LT-01003, Vilnius
Klientų aptarnavimo centro adresas:
Kalvarijų g. 135, Vilnius
Darbo laikas:
10.00 
– 19.00 val. (pirm.  penkt.)

Užsisakykite VIASAT:
Užsisakykite internetu
Užsakymų linija:
1609
9.00 – 19.00 val. (pirm. – penkt.)
 

TV programa

СТС

04:20

Ranetki

170 serija. Tonia su Roma kartu eina į mokyklą. Tai pamačiusi Julia pradeda įtarinėti, kad tarp jų romanas. Į mokyklą ateina naujas solfedžio mokytojas. Šinskis surengia Nadiai patikrinimą, palikęs ją vyresniąja banketo metu. Lecha nesėkmingai bando atsiprašyti Kiros. Romanovskis įtikina Kaleriją leisti grupei Ranetki repetuoti mokykloje. Merginos iš muzikos klasės ateina į aktų salę pažiūrėti savo mėgstamos grupės repeticijos.

05:10

Tėčio dukros

165 serija. Galina Sergejevna gauna džiugią žinią: ji įstojo į Oksfordą. Bet norėdama ten mokytis ji turi sumokėti nemažą sumą. Mama su Poležaikinu pasiruošia viskam, norėdami gauti pinigus! Artėja Veniko gimtadienis, bet paruošti jam šventinį stalą, pasirodo, visai nelengva...

05:30

Tėčio dukros

166 serija. Galina Sergejevna bando sukliudyti išvykti Poležaikinui, susiruošusiam į Ameriką uždarbiauti. Ji pasiryžta žūtbūtiniam žingsniui – pavogti jo pasą. Tamara įtraukia mamą į eilinę aferą, pasiūliusi jai pasinaudoti kitų agentūrų klientų duomenų bazėmis. Patikėjusi reklama, močiutė nusiperka stebuklingą kremą.

06:00

Žvaigždžių istorijos

Tiesa iš pirmų lūpų. Be glamūro ir kaukių. Be antspaudų ir ribų. Tik retos nuotraukos ir asmeniniai vaizdo įrašai. Pirmą kartą jūs pamatysit žvaigždes tokias, kokių dar niekas niekada nerodė. Kaip žinoma, žvaigždėmis negimstama. Kad tave pripažintų žvaigžde, reikia turėti kokį nors talentą, bet vien to nepakanka. Sėkmė daugiausia priklauso nuo kasdienio sunkaus darbo, ir net sunkiai dirbant niekas negarantuoja pasisekimo. Dar vienas, labai svarbus, dalykas – sėkmė.

06:50

Žvaigždžių istorijos

Tiesa iš pirmų lūpų. Be glamūro ir kaukių. Be antspaudų ir ribų. Tik retos nuotraukos ir asmeniniai vaizdo įrašai. Pirmą kartą jūs pamatysit žvaigždes tokias, kokių dar niekas niekada nerodė. Kaip žinoma, žvaigždėmis negimstama. Kad tave pripažintų žvaigžde, reikia turėti kokį nors talentą, bet vien to nepakanka. Sėkmė daugiausia priklauso nuo kasdienio sunkaus darbo, ir net sunkiai dirbant niekas negarantuoja pasisekimo. Dar vienas, labai svarbus, dalykas – sėkmė.

07:40

Aiškiaregė

5 serija Likimas po spinta . Moters gyvenime dažnai iškyla rimtų problemų. Atsitinka ir taip, kad bėda ateina ne viena: tvirta šeima sugriūna, finansinė gerovė lieka praeityje. Atsiranda neviltis ir vienatvė, mūsų herojė linksta į neįprastus poelgius – ji eina pas aiškiaregę. Laimei, aiškiaregė turi ne tik mistinių sugebėjimų, bet ir tampa tikra drauge. Interesantė suranda ilgai ieškotą paramą ir, kas svarbiausia, − dabar ji ne viena. Dabar jai tikrai pavyks suvienyti šeimą ir išnarplioti detektyvinę istoriją.

08:35

Tuoj pat suvalgykite!

Ši laida kiekvieną, net ir pradedantį virėją, mokys ruošti nuostabius ir kartu paprastus patiekalus. Joje gali dalyvauti bet kas, išdrįsęs mesti iššūkį patyrusiems šefams Jurijui Rožkovui ir Ivlevui Konstantinui. Pirmiausia į studiją atvežami laidos dalyvių šaldytuvuose rasti produktai. Iš jų du kulinarijos grandai ruošia kuo skaniausius patiekalus. Staigmenų tikrai netrūks. Gardžiausių patiekalų taip pat!

09:00

Saldžios istorijos

121 serija. Žinoma, viską galima nusipirkti parduotuvėje, bet savo rankomis pagamintieji itališki biscotti, anglų pudingas, Vienos Zacher”, austriškas sūrio pyragas, airiškas šaltasis tortas – žymiai skanesni! Absoliutus Rusijos konditerijos meno čempionas, kulinarinio meistriškumo Pasaulio Taurės Liuksemburge laimėtojas, Maskvos kulinarų asociacijos valdybos dalyvis Aleksandras Selezniovas – geras pavyzdys to, kad vyrai nuostabūs kulinarai. Laidoje Saldžios istorijos” Aleksandras pasidalija savo receptais ir patiekalų ruošimo paslaptimis.

09:30

Pasaulio miestai

10:00

Pasaulio skoniai

5 serija. Po klausimo Kur atostogavai? visada seka O ko nors ypatingo ragavai? Ir štai prasideda detalūs svečios šalies delikatesų, kurių teko paragauti jūsų draugui, apibūdinimai. Nacionaliniai patiekalai ir tradicijos gali daug ką papasakoti apie vietos gyventojus, jų gyvenimo būdą. Pavyzdžiui, ar jūs žinote, kodėl japonų virtuvėje taip dažnai naudojami vasabis ir sojų padažas? Kodėl Tailande į visus patiekalus prideda aštrių prieskonių? Kodėl Azijoje geria žalią arbatą? Daugybę klausimų užduoda keliautojai. Ir atsakymai į juos visada glaudžiai susiję su klimatu, kultūra, tautos papročiais ir senovinėmis legendomis. Laidos vedėjai ir įžymus žmonės pasiruošę ne tik papasakoti apie pasaulio tautų kulinarinius papročius, bet ir pamokyti ruošti unikalius delikatesus.

10:15

Pasaulio skoniai

6 serija. Po klausimo Kur atostogavai? visada seka O ko nors ypatingo ragavai? Ir štai prasideda detalūs svečios šalies delikatesų, kurių teko paragauti jūsų draugui, apibūdinimai. Nacionaliniai patiekalai ir tradicijos gali daug ką papasakoti apie vietos gyventojus, jų gyvenimo būdą. Pavyzdžiui, ar jūs žinote, kodėl japonų virtuvėje taip dažnai naudojami vasabis ir sojų padažas? Kodėl Tailande į visus patiekalus prideda aštrių prieskonių? Kodėl Azijoje geria žalią arbatą? Daugybę klausimų užduoda keliautojai. Ir atsakymai į juos visada glaudžiai susiję su klimatu, kultūra, tautos papročiais ir senovinėmis legendomis. Laidos vedėjai ir įžymus žmonės pasiruošę ne tik papasakoti apie pasaulio tautų kulinarinius papročius, bet ir pamokyti ruošti unikalius delikatesus.

10:30

Šuo namie

11:00

Kiaurinė draubužinė

5 serija. Profesionalus stilistas Timuras Gučkajevas padeda moterims rasti savo nepakartojamą madingą įvaizdį. Šį kartą – laidoje, kur dalyvės parenka viena kitai aprangą ypatingai progai ar šventei, besivadovaudamos tik savo skoniu ir moteriška intuicija. Konkurse dalyvauja 16 skirtingų savo charakteriais, socialiniais statusais, išvaizda ir drabužių stiliumi moterų, kurios turi sukurti įvaizdį ne sau, o savo varžovėms.

12:00

Pirkimo karalienė

5 serija. Realybės šou apie tai, kaip pasikeisti. Transformacijos laidos jau seniai ne naujiena televizijos ekrane. Ir ne paslaptis, kad profesionalių stilistų darbo rezultatai ne visada patenkindavo laidų dalyvius ir žiūrovus. Dažnai tokių projektų kūrėjai girdėjo: Na ką per baisybę jūs padarėt? Geriau tiesiog pinigų būtumėt davę! Žiūrovų balsas išgirstas! Kanalas CTC parengė prabangią dovaną apsipirkimų mėgėjoms! Projektas Apsipirkimų karalienė skirtas paprastų merginų sugebėjimui pasiversti tikra karaliene be stilistų, įžymių prekinių ženklų ir lojalaus rėmėjo pagalbos.

12:30

Moters forma

12:45

Moters forma

13:00

Studentai

2 serija. Humoro skečų serialas apie tai, su kuo susiduria skirtingų universitetų studentai. Tai jaunimo televizijos žurnalas su ryškiu, akiplėšišku ir linksmu pasauliu. Studentuose jūs pamatysite jau jums pažįstamus kiekvieno universiteto personažus : gobšų rektorių, merginą, kurią įsimylėjo visas kursas, geekus , pakvaišusius dėl kompiuterinių žaidimų, draugovininkus, kurie pervertina savo darbo svarbumą, savim pasitikinčius penkto kurso studentus ir daugelį kitų. Visus skečus jungia nevaržomas, netikėtas ir jaunatviškai absurdiškas humoras.

14:00

Stroybatia

15 serija. Tiesiant naują kelią kariai statybininkai netikėtai susiduria su problema. Vietos gyventojai neduoda jiems nukirsti trukdančio darbams medžio. Žmonės įsitikinę, kad medis stebuklingas. Archipovas nepatenkintas tuo, kad Sveta susitikinėja su Šumakovu. Šumakovas ateina į sanitarinę dalį. Po dvikovos jam labai skauda traumuota ranka. Gerasimovas ir Jeremejevas parengia planą, kaip nukreipti vietos gyventojų dėmesį nuo medžio, tačiau viskas kur kas sudėtingiau, nei jie manė.

15:00

Anekdotai

Visi PEREC kanalo Anekdotai švieži ir juokingi: lengvai žiūrimi, o kuo baigsis – nė už ką neatspėsi. Visi herojai kaip artimieji giminaičiai: glamurinė blondinė, kardadantė uošvė, Vovočka, žmonės su dryžuotomis lazdelėmis ir Kazanova spintoje. Pagrindinius šios unikalios Rusijos televizijos laidos vaidmenis atlieka patyrę humoristai: Jurijus Galcevas, Andrejus Fiodorcovas, Semionas Strugačiovas, Natalija Ungard, Antonas Jurjevas ir kiti smagūs aktoriai.

15:30

6 kadrai

16:00

Duok jaunimą

16:30

Viena už visus

17:00

Svetimas norų sūkurys

1. serija Makaras prieš penkiolika metų neteko mylimos merginos, bet iki šiol nesusitaikė su jos mirtimi. Todėl atsitiktinai pamatęs per televizorių to nusikaltimo liudininkę, jis nusprendė bet kokia kaina rasti ir nubausti žudiką. Prie Marijos verpeto Nikolajus pamatė... gražuolę undinę! Sapne ar tikrovėje ji prižadėjo jam įgyvendinti bet kokią jo svajonę, jei jis išraižys iš medžio jos atvaizdą.

18:00

Svetimas norų sūkurys

2. serija Katia be proto mylėjo savo vyrą, todėl kai Artūras pasakė, kad jį nori nužudyti dėl skolos, Katia neprieštaraudama sutiko išvažiuoti su juo į Maskvą. Sostinė, kaip žinoma, ašarom netiki, ir rasti padorų darbą tampa labai sunku. Kas galėjo pagalvoti, kad Katiai šiuo klausimu padės... undinė! Mes visi svajojame apie savo norų išsipildymą. Bet retai susimąstom, kas bus, kai tai staiga atsitiks – gali nutikti taip, kad išsipildys ne jūsų, o kieno nors kito norai.

18:50

6 kadrai

19:20

Klasiokai

Komiško serialo Klasiokai herojai mokėsi eilinėje Pyrjevsko mokykloje. Susitikę po daugelio metų pobūvyje gimtoje valgykloje, jie dalinasi paskalomis, prisimena bendrus nuotykius ir giriasi aiškiai pagražintais pasiekimais. Kiekvienoje naujoje serijoje užkandžių ant stalų vis mažiau, o buvusių botanikų ir dvejetukininkų gyvenimų istorijos vis juokingesnės: Pardavėjas-konsultantas Kazanova bando pakabinti gražią pirkėją. Norėdamas sužinoti gražuolės adresą, jis prižada asmeniškai pristatyti jai skalbyklę ir net nemokamai prijungti. Tačiau paaiškėja, kad gražuolė skalbyklę pirko ne sau.

19:50

Studentai

3 serija. Humoro skečų serialas apie tai, su kuo susiduria skirtingų universitetų studentai. Tai jaunimo televizijos žurnalas su ryškiu, akiplėšišku ir linksmu pasauliu. Studentuose jūs pamatysite jau jums pažįstamus kiekvieno universiteto personažus : gobšų rektorių, merginą, kurią įsimylėjo visas kursas, geekus , pakvaišusius dėl kompiuterinių žaidimų, draugovininkus, kurie pervertina savo darbo svarbumą, savim pasitikinčius penkto kurso studentus ir daugelį kitų. Visus skečus jungia nevaržomas, netikėtas ir jaunatviškai absurdiškas humoras.

20:20

Stroybatia

17 serija. Situacija su akumuliatoriumi sėkmingai išsisprendė, tačiau atsirado nauja problema. Kaime gaisras. Gerasimovas nori pasinaudoti sumaištimi ir nukirsti medį. Ar galės kariai statybininkai pasielgti taip negarbingai? Kolesnikovo mintys užimtos romano su buvusia drauge. Netikėtai užplūdę jausmai Ženiai priverčia jį apgaudinėti ir savo sužadėtinę, ir draugus. O Bulykinui įkando gyvatė. Kas išgelbės karį – daktarai ar gydomasis medis?

21:15

Svetimas norų sūkurys

1. serija Makaras prieš penkiolika metų neteko mylimos merginos, bet iki šiol nesusitaikė su jos mirtimi. Todėl atsitiktinai pamatęs per televizorių to nusikaltimo liudininkę, jis nusprendė bet kokia kaina rasti ir nubausti žudiką. Prie Marijos verpeto Nikolajus pamatė... gražuolę undinę! Sapne ar tikrovėje ji prižadėjo jam įgyvendinti bet kokią jo svajonę, jei jis išraižys iš medžio jos atvaizdą.

22:00

Svetimas norų sūkurys

2. serija Katia be proto mylėjo savo vyrą, todėl kai Artūras pasakė, kad jį nori nužudyti dėl skolos, Katia neprieštaraudama sutiko išvažiuoti su juo į Maskvą. Sostinė, kaip žinoma, ašarom netiki, ir rasti padorų darbą tampa labai sunku. Kas galėjo pagalvoti, kad Katiai šiuo klausimu padės... undinė! Mes visi svajojame apie savo norų išsipildymą. Bet retai susimąstom, kas bus, kai tai staiga atsitiks – gali nutikti taip, kad išsipildys ne jūsų, o kieno nors kito norai.

23:05

Geri pokštai

00:50

Tylus liudytojas

01:15

Tylus liudytojas

01:40

Tylus liudytojas

02:00

Aiškiaregė

5 serija Likimas po spinta . Moters gyvenime dažnai iškyla rimtų problemų. Atsitinka ir taip, kad bėda ateina ne viena: tvirta šeima sugriūna, finansinė gerovė lieka praeityje. Atsiranda neviltis ir vienatvė, mūsų herojė linksta į neįprastus poelgius – ji eina pas aiškiaregę. Laimei, aiškiaregė turi ne tik mistinių sugebėjimų, bet ir tampa tikra drauge. Interesantė suranda ilgai ieškotą paramą ir, kas svarbiausia, − dabar ji ne viena. Dabar jai tikrai pavyks suvienyti šeimą ir išnarplioti detektyvinę istoriją.

02:50

Kiaurinė draubužinė

5 serija. Profesionalus stilistas Timuras Gučkajevas padeda moterims rasti savo nepakartojamą madingą įvaizdį. Šį kartą – laidoje, kur dalyvės parenka viena kitai aprangą ypatingai progai ar šventei, besivadovaudamos tik savo skoniu ir moteriška intuicija. Konkurse dalyvauja 16 skirtingų savo charakteriais, socialiniais statusais, išvaizda ir drabužių stiliumi moterų, kurios turi sukurti įvaizdį ne sau, o savo varžovėms.

03:40

Žvaigždžių istorijos

Tiesa iš pirmų lūpų. Be glamūro ir kaukių. Be antspaudų ir ribų. Tik retos nuotraukos ir asmeniniai vaizdo įrašai. Pirmą kartą jūs pamatysit žvaigždes tokias, kokių dar niekas niekada nerodė. Kaip žinoma, žvaigždėmis negimstama. Kad tave pripažintų žvaigžde, reikia turėti kokį nors talentą, bet vien to nepakanka. Sėkmė daugiausia priklauso nuo kasdienio sunkaus darbo, ir net sunkiai dirbant niekas negarantuoja pasisekimo. Dar vienas, labai svarbus, dalykas – sėkmė.

TV3

06:40

Teleparduotuvė

Parduotuvė televizijoje.

06:55

Mano mažasis ponis

Tai spalvingos, ryškios, pozityvios, šiltos mažųjų žiūrovų dievinamų herojų – ponių draugystės istorijos. Vaivorykštės spalvomis akį traukiantys poniai pasižymi išskirtinėmis savybėmis, individualiais charakteriais, mėgsta diskutuoti ir mokosi priimti sprendimus. Jie puoselėja gražiausias vertybes, o savo magiškoje pasakų šalyje neria į neįtikėčiausius nuotykius ir išbandymus, todėl jais žavisi ne tik mergaitės, bet ir berniukai. Nors be galo mielas, šis animacinis filmukas nėra pernelyg sentimentalus. Pateiktas su puikiu humoru. Pasakiška spalvų karalystė, rodos, visai čia pat, prie mūsų, kur žavingieji poniai gyvena su savo broliais ir sesėmis, tėčiais ir mamomis, net seneliais – išmintingaisiais poniais, o jų kaimynystėje įsikūręs ir vienas kitas monstras.

07:25

Smurfai

Smurfai – maži, mieli mėlyni herojai, gyvenantys namukuose-grybuose viduryje miškų. Vienintelis jų ramios ir mielos kasdienybės vargas – piktasis Gargamelis, vis norintis pakenkti Smurfams ir jų mėlyniesiems draugams. Šis viso pasaulio vaikų ir suaugusių mylimas serialas 2011 metais atšventė 20-ąjį gimtadienį!

08:00

Didvyrių draugužiai

Didvyrių draugužiai – superherojų ir piktadarių pasaulio dalis. Vienintelis dalykas, kurio trokšta herojus Erikas Nydlas – tapti puikiu didvyrių draugužiu ir patirti nuostabių nuotykių. Jis gauna šį šansą, kai jį įsivaikina pasaulyje garsus superherojus Maksumas Menas. Deja, Maksumas Menas dingsta palikdamas Eriką ir jo sargybinį Maksumą Brainą. Ar pasaulis supras, kas iš tiesų yra garsusis superherojus ir, kad deramai atlieka savo pareigas?

08:30

Čipas ir Deilas skuba į pagalbą

Čipas ir Deilas – nuotaikingi ir gudrūs Disėjaus personažai. Du burundukai – puikūs komandos, išaiškinančios kebliausias detektyvines istorijas ir nusikaltimus, lyderiai. Jų gaujoje – ir dvi pelės bei namie zvimbianti musė. Burundukai, turintys uoslę patiems slapčiausiems nutikimams, įkuria savo detektyvų kontorą ir aiškinasi visus nusikaltimus, kurie policijos pareigūnams atrodo tiesiog per menki. Ši kompanija patenka į netikėčiausias situacijas. Nė viena serija nelieka be istorijos moralo, naudingo ne tik vaikams!

09:00

Statybų TV

Statybų TV – laida, pristatanti statybų, nekilnojamojo turto ir interjero naujienas, analizuojanti aktualias problemas bei pateikianti atsakymus į daugelį su statybų sektoriumi susijusių klausimų. Laida skirta visiems, besidomintiems nekilnojamojo turto rinka, statybų sektoriaus naujovėmis, savo būsto gerinimu ir saugumu, aplinkos gražinimu. Laidoje ekspertų bei analitikų komentarai, prognozės ir praktiniai patarimai.

09:30

Mamyčių klubas

Informatyvi savaitgalio laida Mamyčių klubas mamytėms ir tėveliams naujajame sezone suteiks visą aktualią informaciją nuo nėštumo pradžios iki tol, kol vaikai sulaukia mokyklinio amžiaus. Nors tėvų ir vaikų tema neišsenkama, ši TV3 laida ypač daug pasakos apie vaikų vystymąsi. Ikimokyklinio amžiaus vaikus auginantys tėvai išgirs apie naujausias tendencijas, susijusias su vaikų auginimu, išklausys vaikų gydytojų ir specialistų patarimų, sužinos, kaip pasirengti vyresnėliams sutikti broliuką ar sesutę.

10:00

Tobula moteris

Tobula moteris kviečia visas savo išvaizdai ir gerai savijautai neabejingas moteris puikiai pradėti dieną. TV3 laidoje pateikiama praktinių patarimų kūno, veido, odos, plaukų, nagų puoselėjimui tiek namų sąlygomis, tiek pasinaudojant naujausiomis technologijomis. Laidoje patyrę kosmetologijos ir grožio specialistai, o kartais ir netradicinių medicinos, grožio šakų atstovai patars, kaip pasiekti greitą ir efektyvų rezultatą. Savo grožio paslaptimis čia dalinsis Lietuvos pramogų pasaulio žvaigždės. Žiūrovės ne tik išvys grožio procedūras, bet ir sužinos, kaip tinkamai laikytis dietos. Savo patirtimi dalinsis tie, kuriems pavyko sėkmingai sulieknėti. Norinčių sportuoti namuose žiūrovių lauks trumpi, bet efektyvūs, kalorijas deginantys užsiėmimai, kurie visas išjudins kiekvieną šeštadienio rytą. Tai ir įvairias raumenų grupes stiprinantys koncentruoti pratimai, ir kūno linijas tobulinantys emocionalūs šokiai.

10:30

Beatos virtuvė

TV3 žiūrovus savo gera nuotaika, gardžiausiais receptais ir įdomiausiais pasakojimais apie valgių ruošimą jau ketvirtus metus iš eilės džiugins Beata Nicholson. Populiariausia Lietuvoje kulinarinė laida pasitinka atsinaujinusi. Šie metai iš visų sezonų pasiims, kaip toj pasakoj, po šaukštą kas buvo geriausio. Tikrai bus receptų, taip pat bus pirmų kartų ir tikrų ekspertų ir net beveik žurnalistinių tyrimų. Pavyzdžiui, ant kokio griliaus ar šašlykinės geriausia kepti mėsą arba kaip namie pažaisti greito maisto restoraną, arba kaip giminių pobūvy sužibėti lyg tikrai kulinarijos žvaigždei, arba kaip pirmą kartą paraugti kopūstus ar greitai išvirti labai gardžios uogienės. Aš pati noriu mokytis ir sužinoti daugiau, taigi atsakymų į rūpimus klausimus ieškosiu kartu su tais, kurie gali ir mane, ir TV3 žiūrovus praturtinti savo patirtimi, naudingais patarimais. Rugsėjo mėnesį keliausiu po Lietuvą, o spalį jau pakviesiu žiūrovus į savo atsinaujinusią virtuvę , – pasakoja Beata. Pasak laidos vedėjos, gaminti su vaikais yra smagu – tai ir žaidimas, ir edukacija: Vaikai yra labai imlūs naujienoms, jie smalsūs. Sutinku labai daug vaikų, kurie žiūri mano laidą, tikrai metas laidoje padaryti jiems atskirą skyrelį. Pavadinau jį Šiandien aš virtuvės šefas , nes tikiu, kad jei nuo mažų dienų skatinsime vaikus suktis virtuvėje, pratinsime juos būti savarankiškus ir atsakingus, tai tikrai nepasigailėsim.

11:30

Visa tiesa apie ryklį

Gangsterinis povandeninis animacinis filmas, kurio veiksmas rutuliojasi kažkur labai giliai vandenyje. Vandens pasaulio gyventojus sukrečia drąsaus rykliuko paslaptinga žūtis. Įsiutęs ryklių mafijos bosas Donas Lino paskelbia žūtbūtines mylimo sūnaus nužudymo užsakovų, organizatorių ir vykdytojų paieškas. Jis žūtbūt turi išsiaiškinti, kas tai galėjo padaryti. Banginis Vilis? Aštuonkojai Luka ir Bernis? O gal koks ryklys? Netikėtai vandenyne pasklinda gandas, kad rykliuką nužudė žuviukas Oskras. Netikėtai įgijęs grėsmingo ryklių žudiko reputaciją, mažiukas tampa tikra garsenybe, nuolatiniu straipsnių ir televizijos reportažų herojumi.

13:10

Šuo policininkas

Policijos pareigūnas Džeikas, tragiškai žuvus porininkui, gauna naują pagalbininką – šunį Reno. Nors ir kaip neįprastai iš pradžių gali atrodoti tokia pareigūnų pora, naujasis porininkas padeda spręsti pačias sudėtingiausias bylas.

15:00

Dauntono abatija

16:15

Kurt Sejitas ir Šura

Tai istorinis filmas apie paskutines Osmanų imperijos dienas, perversmų draskomą Rusiją ir kitus dvidešimto amžiaus įvykius. Žinoma, greta istorinių nutikimų, žiūrovams bus atskleista ir jaudinanti meilės istorija, kurios centre – Kurt Sejitas – vyriausias Krymo turkų šeimos sūnus, išaugintas pritekliuje ir išmokytas ištikimai tarnauti tėvynei. Jis jaunas, ambicingas ir drąsus leitenantas, kuris pagal tėvo valią, sulaukęs tam tikro amžiaus, turi vesti turkę, tačiau įsimyli kitatautę. Šura – jauniausia Rusijos bajoro dukra, užgausi tarp Čaikovskio melodijų ir Maskvos pūgų. Vos ją išvydęs Kurt Sejitas iškart įsimylės. Bet ar santykiams netrukdys tautiniai skirtumai, skirtingas auklėjimas ir skirtingi tėvų lūkesčiai? Įsimylėjėlius išskirs Kurt Sejito karinė tarnyba, tačiau netrukus sužeistas jis grįš į Sankt Peterburgą, nors, kaip caro karininkas, ramybės negalės rasti ir ten. Pora ryšis bėgti iš bolševikų valdomos Rusijos Juodosios jūros link. Ar jų meilei bus lemta pergyventi visus karo sunkumus, nepriteklių ir kitus išbandymus, – sužinosime žiūrėdami istorinę romantinę dramą Kurt Sejitas ir Šura . Filmas sukurtas pagal Nerminos Bezmen knygą ir filmuotas Turkijoje, Rusijoje bei Ukrainoje.

17:20

Ekstrasensai tiria

Geriausi realybės šou Ekstrasensai dalyviai yra pagrindiniai šios laidos herojai. Juos patalkinti pasikvietė Rusijos kriminalistai, siekdami išsiaiškinti pačius paslaptingiausius nusikaltimus. Ekstrasensų laidos finalininkams pateikiamos vadinamosios uždarytos bylos , ir šie, dirbdami poromis, pasitelkę savo nežemiškus sugebėjimus, ieško atsakymų, kurie galėtų padėti ne tik policijos pareigūnams, bet ir paprastiems nežinioje skendintiems žmonėms.

18:30

TV3 žinios

TV3 žinios – tai dinamiška, kiekvienam svarbi, objektyviai ir suprantamai pateikta informacija. TV3 žinių veidai – patyrę, žinomi ir savo darbą išmanantys žurnalistai: Rokas Petkevičius ir Kristina Aleknaitė, sporto naujienas pristato Vlada Musvydaitė ir Mindaugas Rainys, orus - kiekvienam lietuviui puikiai pažįstamas sinoptikas Naglis Šulija.

18:50

TV3 sportas

Išsamiausios ir aktualiausios Lietuvos ir pasaulio sporto naujienos, papildytos profesionaliais komentarais.

18:55

TV3 orai

19:00

Šrekas Trečiasis

Kuomet Šrekas vedė princesę Fioną, jis visai nenorėjo valdyti karalystės. Vis dėlto kai jo uošvis, karalius Haroldas, suserga, Šrekui tenka imtis valdovo pareigų. Nenorėdamas apleisti mylimos pelkės, tačiau negalėdamas nuvilti žmonos ir visos karalystės, Šrekas ima ieškoti išeities. O išeitis yra – Artūras, Fionos pusbrolis. Tiesa, apie galimybę valdyti karalystę Artūras dar nieko nežino. Užtat Šrekas su ištikimais kompanionais – Asilu ir Batuotu Katinu – iškeliauja jam to pranešti. Šrekui išvykus, karalystė praktiškai lieka be valdovo, neskaitant tik sergančio karaliaus Haroldo. Žavusis Princas ima regzti sosto užgrobimo planus. Užkirsti kelią piktiems jo kėslams gali tik princesė Fiona.

20:55

Toras

Tai pasakojimas apie du skirtingus pasaulius ir vieną herojų, kuriam lemta pažinti juos abu. Norėdamas pamokyti arogantišką sūnų Torą, jo tėvas Odinas, fantastinės karalystės Asgardo valdovas, išmeta Žemėn. Mitologijoje plaktuku mojuojantis dievas Toras žinomas kaip griaustinio, žaibų, audrų, stiprybės ir vaisingumo globėjas. Tačiau tėvas jam atims visas galias. Mirtinguoju paverstas Toras prabunda Meksikos žemėse, kur jį randa mokslininkė Foster. Galingo nepažįstamojo atsiradimas kels klausimus ne tik mokslininkams, bet ir specialiųjų tarnybų darbuotojams: iš kur jis, kaip jis išsiugdė tokius gebėjimus ir kokia yra jo istorija. Torą vaidina australų kilmės gražuolis Chris Hemsworth, jo tėvą Odiną – legendinis, Oskaro laureatas Anthony Hopkins, o mokslininkę Foster – taip pat Oskaru įvertinta aktorė Natalie Portman. Filmą režisavo net penkiems Oskarams nominuotas Kenneth Branagh ir jo kolega Joss Whedon.

23:05

Šefas ant ratų

Vos šią vasarą Lietuvos kino teatruose pasirodęs filmas – jau televizijos ekranuose! Geriausia virtuvė – Paryžiuje? Seksas – geriau už maistą? Manykite iš naujo! – sako gerą ir skanų maistą pamėgęs režisierius Jonas Favreau ir kviečia žiūrėti skaniausią komediją. Komedijoje vaidina garsiausi šių dienų aktoriai – Robertas Downey jaunesnysis, Scarlett Johansson, Sofia Vergara ir kit. Pagrindinis herojus Karlas, jo seksualioji buvusi žmona ir dešimtmetis sūnus bei kolegos iš restorano garantuos nuoširdžias, itin gardžias ir linksmas emocijas. Karlas – kadaise garsus virtuvės šefas, dabar dirbantis populiariame restorane, bet priverstas paklusti senamadiško savininko reikalavimams. Vieną dieną sutriuškintas žinomo maisto kritiko, Karlas meta darbą restorane, sėda į maisto furgoną ir į pašonę pasičiupęs savo buvusią žmoną bei sūnų, iškeliauja ieškoti laimės į Majamį.

01:30

Banditai

Žavusis mergišius Džo ir jo liguistas draugužis Teris pabėga iš kalėjimo. Jie keliauja iš Oregono į Kaliforniją ir plėšia bankus, kaupdami pinigus naujam gyvenimui. Bėgdami nuo teisingumo už nugaros jie palieka sumaištį ir sudaužytas mašinas. Jų planas klostosi kuo puikiausiai, kol staiga jie sutinka Keitę. Plėšikai jai suteikia galimybę pasprukti nuo atsibodusio gyvenimo.

TV6

08:45

Teleparduotuvė

Parduotuvė televizijoje.

09:00

Vienam gale kablys

Susitikite pažvejoti kiekvieną sekmadienį per TV6 kartu su Pauliumi Korsaku ir laida ”Vienam gale kablys”!

09:30

Universitetai.lt

Laidoje naujienos iš Lietuvos universitetų, įvairūs reportažai, apklausos, pokalbiai su akademinės visuomenės atstovais, sporto naujienos.

10:00

Iš peties

11:00

Kovotojas nindzė

Tai šou, kuriame vyksta atviros varžybos, siekiant rasti dešimt drąsiausių ir fiziškai stipriausių amerikiečių. Laimingieji keliauja į Japoniją, kad įveiktų Sasuke – pasaulyje sudėtingiausią ir žiauriausią kliučių kelią. Tas, kuris greičiausiai sėkmingai pereis visus keturis Sasuke etapus, laimės pagrindinį – Kovotojo nindzės vardą.

12:00

Trys pedalai

Trys Pedalai laidos vedėjai ieškos atsakymų, kokie automobiliai palengvina jūsų gyvenimą ir geba kiekvieną kelionę pagardinti džiaugsmu. Būtinai papasakos ir kokie automobiliai suteikia galvos skausmą. Laidos herojai - Marius ir Tomas. Abu yra tiek skirtingi, kad gyvendami viename mieste niekada nėra susitikę. Jų skirtumus puikiai iliustruoja jų mėgiami automobiliai. Marius važinėja ne pirmos jaunystės automobiliu ir nemato prasmės svajoti apie kitos markės mašinas. O Tomas renkasi brangesnius automobilius.

12:30

Juokingiausi Amerikos namų vaizdeliai

Kartais sunku net patikėti, ką gali užfiksuoti buitinė vaizdo kamera. Neįtikėčiausi vaizdeliai, keliantys juoką. O kartasi net juoką pro ašaras.

13:00

Oliverio tvistas

Į kiekvieną laidą jaunas linksmas kulinaras Džeimis Oliveris pasikviečia netikėtų svečių, pvz., Londono policininkus, ir jiems gamina vaišes. Oliveris ne tik žaibiškai sukinėjasi virtuvėj, bet mūsų akyse paruošia neįtikėtinų patiekalų, į kuriuos žiūrint tiesiog renkasi seilės. Bet prieš tai turime galimybę pakeliauti su Oliveriu po Londono turgus ir prekyvietes, išsirinkti tinkamiausių produktų ir gauti vertingų praktiškų patarimų. Dinamiška laida ne tik namų šeimininkėms, bet ir skubančiam jaunimui, mėgstančiam greitai pasiruošt ką nors originalaus.

13:35

Jokių kliūčių!

Iš šios laidos herojų galite ne tik pasijuokti, bet ir pasimokyti - drąsos, pasitikėjimo savimi ir nutrūktgalviško požiūrio. Britai, kurie mums atrodo šalti ir rimti, taškosi purve, pūkši baseine ir aimanuoja bėgdami per kliūtis...

14:55

Aukščiausia pavara

Pripažinti automobilių ekspertai iš D. Britanijos Jeremy Clarkson, Richard Hammond ir James May ir toliau laužys standartus apie automobilius ir griaus visus įmanomus mitus.

16:00

Crisso Angelo iliuzijų pasaulis

Magas Crissas Angelas atskleis Jums naująjį magijos pasaulį. Jis įrodys, kad magija nėra vien tik apsukrumo triukai. Tai bus kur kas rimtesni išbandymai ir kur kas įspūdingesnė mistika. Ekstremalūs, protu nesuvokiami pasirodymai prikausto žiūrovų žvilgsnius. Su savo burtais Crissas Angelas keliauja po visą pasaulį ir stebina atokiausių kampelių gyventojus.

17:00

Jokių kliūčių!

Iš šios laidos herojų galite ne tik pasijuokti, bet ir pasimokyti - drąsos, pasitikėjimo savimi ir nutrūktgalviško požiūrio. Britai, kurie mums atrodo šalti ir rimti, taškosi purve, pūkši baseine ir aimanuoja bėgdami per kliūtis...

18:00

6 kadrai

Iki ašarų juokingas rusų humoro serialas populiarus ne tik gimtojoje Rusijoje. Serialo herojai jau ne vienerius metus cituojami iš lūpų į lūpas, o kai kurie jų dialogai yra tapę visiems pažįstamais anekdotais. Kurią savaitės dieną galime sau leisti neiti į darbą? Kada verslas turi rimtą užnugarį? Kodėl žvejyba vyrams tampa svarbesnės nei moterys? Iš pirmo žvilgsnio paprasti ar rimti dalykai herojų galvose virsta tikra komedija. Žodžio kišenėje neieškantys, visuomet linksmai nusiteikę ir nebijantys pasijuokti iš savęs aktoriai privers nusišypsoti net didžiausią paniurėlį.

18:30

6 kadrai

19:00

Dešimt jardų

Buvusio kaimyno Nikolo ”Ozo” Ozeranskio dėka inscenizavęs savo mirtį buvęs samdomas žudikas Džimis ”Tulpė” Tudeskis gyvena ramų gyvenimą, tvarkosi namuose ir tobulina kulinarinius sugebėjimus su žmona Džil - daug žadančia samdoma žudike, taip ir neturėjusia progos atskleisti savo sugebėjimų. Ir staiga, nekviestas ir nelauktas, ant jų namų slenksčio išdygsta Ozas ir prašo padėti išgelbėti jo žmoną (beje, buvusią Džimio eks) iš vengrų mafijos nagų. Tačiau pagrobėjai tik ir laukia, kada Ozas kreipsis pagalbos į Džimį - mat vengrų mafijai vadovauja Lašlo Gogolakas, garsus samdomas žudikas ir Džimio konkurentas nuo pat vaikystės. Ozui, Džimiui ir Džil teks nueiti visus devynis jardus ir dar vieną norint susitvarkyti su vengrų mafija.

21:00

Pavojingiausias karys

Epinis mūšis tarp SWAT, JAV teisėsaugos elitinių specialiųjų pajėgų, ir GSG-9, Vokietijos policijos slaptųjų sukarintų pajėgų.

22:00

Žmogžudystė

Detektyvai Sara Linden ir Stivenas Holderis narplioja jaunos merginos dingimo priežastis.

23:00

24 valandos

10:00 A.M.-11:00 A.M.

00:00

Trapučio parkas

00:25

Horizontas

Džerodas su nėščia mergina Eleina atvyksta į Los Andželą aplankyti seno draugo Terio ir jo žmonos Kendisės. Ta proga Teris surengia vakarėlį ir pasiūlo Džerodui darbą. Tačiau džiaugsmas trunka neilgai, nes kitą rytą miestą pabudina iš debesų sklindantys paslaptingi šviesos spinduliai. Bičiuliai bando išsiaiškinti, kas nutiko, bet netrukus jiems tenka sprukti nuo ateivių žudikų.

Auksinis paketas

Kaina per mėnesį
(1-36 mėn.)
49.00 Lt
14.19 €

Viasat SUPERBOX

Kaina: 390.00 Lt
112.95 €
Norėdami pasirinkti produktą, iš pradžių pasirinkite kanalų paketą
Gaukite asmeninį pasiūlymą
Gaukite asmeninį pasiūlymą x
Planuojate įsigyti VIASAT? Registruokitės ir gaukite asmeninį VIASAT pasiūlymą.

Su Jumis susisieksime darbo dienomis per 24 val.
_
Gaukite asmeninį VIASAT pasiūlymą
Palikite savo kontaktus ir mes Jums paskambinsime darbo dienomis per 24 val.
Spausdami "Gauti pasiūlymą" sutinkate, kad jūsų suvesti duomenys bus naudojami informavimo apie "Viasat" paslaugas tikslais.

Pateikti asmens duomenys bus naudojami tik AS "Viasat" ir nebus platinami jokioms trečiosioms šalims.
Viasat Lietuva - Facebook