Apie Viasat

VIASAT – didžiausia skaitmeninės palydovinės televizijos operatorė Baltijos regione. VIASAT Lietuvoje įkurta 2002 metų vasario 1 dieną.

VIASAT ne tik rodo, bet ir, atsižvelgdama į vartotojų poreikius, pati formuoja savo kanalus, pateikia vertimą į lietuvių kalbą. Lietuvoje galima matyti šiuos autorinius VIASAT kanalus: „TV1000 Premium“, „TV1000“, „TV1000 Action“, „TV1000 Ruskoje kino“, „Viasat Sport Baltic“, „Viasat Golf“, „Viasat Motor“, „Viasat History“, „Viasat Explore“, „Viasat Nature“. VIASAT pakete yra ir populiarūs nacionaliniai kanalai: TV3, TV6, TV8, LNK, TV1, LRT, „Baltijos TV“, taip pat „Lietuvos ryto TV“.

VIASAT priklauso bendrovei „Modern Times Group“ (MTG), kuri yra tarptautinė žiniasklaidos ir televizijos transliuotojų grupė, veikianti keturiuose žemynuose ir teikianti nemokamos ir mokamos televizijos, radijo ir turinio kūrimo paslaugas. VIASAT valdo nemokamos ir mokamos televizijos kanalus, prieinamus per VIASAT nuosavą palydovinę platformą ir trečiųjų šalių tinklus, ir taip pat teikia TV turinį internete. MTG − auganti kompanija, įtraukta į sąrašus NASDAQ OMX Stokholmo biržoje.

Didelė žiūrovų auditorija Europoje suteikia galimybę skaitmeninei palydovinei televizijai VIASAT įsigyti teises transliuoti populiarius visame pasaulyje TV kanalus, kurti autorinius TV kanalus kiekvienam regionui atskirai, ruošti TV paketus, įgarsinti laidas (arba rodyti su subtitrais) vietine kalba, nuolat gerinti ir plėsti TV paslaugas. 

Uždaryti

GAUKITE ASMENINĮ VIASAT PASIŪLYMĄ

Jei norite įsigyti VIASAT išskirtinėmis sąlygomis, palikite savo kontaktus ir mes Jums paskambinsime darbo dienomis per 24 val.