Apie Viasat

VIASAT – didžiausia skaitmeninės palydovinės televizijos operatorė Baltijos regione. VIASAT Lietuvoje įkurta 2002 metų vasario 1 dieną.

Informuojame, kad nuo 2017 m. lapkričio 3 d. pasikeitė bendrovės Viasat AS pavadinimas. Oficialus įmonės VIASAT AS pavadinimas keitėsi į AS TV Play Baltics.

Oficialaus įmonės pavadinimo kaita buvo numatyta sutartyje, pagal kurią JAV privataus kapitalo bendrovė „Providence Equity Partners“ baigė koncerno „Modern Times Group“ Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje valdytų įmonių įsigijimą.  Lietuvoje „Providence Equity Partners“  valdo televizijos kanalus TV3, TV6, TV8, interneto televiziją „TV3 Play“, radijo stotį „Power Hit Radio“ ir portalą tv3.lt, mokamą televiziją VIASAT ir vaizdo transliacijų internetu platformą „Viaplay“.

VIASAT valdo nemokamos ir mokamos televizijos kanalus, prieinamus per VIASAT nuosavą palydovinę platformą ir trečiųjų šalių tinklus, ir taip pat teikia TV turinį internete.

VIASAT ne tik rodo, bet ir, atsižvelgdama į vartotojų poreikius, pati formuoja savo kanalus, pateikia vertimą į lietuvių kalbą. Lietuvoje galima matyti šiuos autorinius VIASAT kanalus: „TV1000 Premium“, „TV1000 Action“, „TV1000 Ruskoje kino“, „Viasat Sport Baltic“, „Viasat Golf“, „Viasat Motor“, „Viasat History“, „Viasat Explore“, „Viasat Nature“. VIASAT pakete yra ir populiarūs nacionaliniai kanalai: TV3, TV6, TV8, LNK, TV1, LRT, „Baltijos TV“, taip pat „Lietuvos ryto TV“.

VIASAT įsigyja teises transliuoti populiarius visame pasaulyje TV kanalus, kuria autorinius TV kanalus kiekvienam regionui atskirai, ruošia TV paketus, įgarsina laidas (arba rodo su subtitrais) vietine kalba, be to pasiūlys ir visiškai naujus produktus bei paslaugas tuo pačiu metu užtikrinant, kad vartotojai ir toliau gaus aukštos kokybės turinį įvairiose platformose.

Uždaryti

GAUKITE ASMENINĮ VIASAT PASIŪLYMĄ

Jei norite įsigyti VIASAT išskirtinėmis sąlygomis, palikite savo kontaktus ir mes Jums paskambinsime darbo dienomis per 24 val.