Interviu

Plantagenetai – kruvinoji britų dinastija, įkvėpusi ir serialo „Sostų karai“ kūrėją

Visas pasaulis eina iš proto dėl serialo „Sostų karai“. Čia pasakojama istorija nėra tik fantazijos vaisius. Sakoma, kad šį serialą galėjo įkvėpti viduramžiais Angliją valdžiusios Plantagenetų dinastijos kovos. Žinovai teigia, kad, pavyzdžiui, serialo herojus Teonas Greidžojus yra tarsi nulietas realybėje egzistavęs Džordžas Plantagenetas.

Naujos kraustymosi mados: užtenka perkelti namą į kitą vietą

Kanalas „Viasat Explore“ pradėjo rodyti dokumentinį serialą „Namų pervežėjai“ apie neįtikėtiną verslą – namų perkėlimą į kitas vietas. Filmo herojai, įmonės perkėlinėjančios namus Kanadoje savininkai, teigia, kad dažniausiai žmonės nori perkelti namus dėl emocijų. Daugelis žmonių sako: „Tai mano prosenelės namas, aš jį paveldėjau, bet man nepatinka ši vieta, taigi noriu jį perkelti kitur.“ Jeigu pastatą perkelsite tinkamai, dažnai tai kainuos perpus pigiau, negu tektų statyti naują namą. Serialo herojai Jaylene‘as LaRosa ir Wade‘as Kerneris sutiko duoti išskirtinį interviu portalui tv3.lt apie savo unikalaus verslo užkulisius. Serialą stebėkite ketvirtadieniais 22.00 val.

Neįtikėtina: bet kurį namą galima pakelti!

Pasaulyje dėl gamtos stichijų kasmet nukenčia tūkstančiai žmonių ir jų namų. Praūžus uraganams, žmonės siekia kuo greičiau atsistatyti namus ir atsikurti savo įprastą gyvenimą. Tai nėra paprasta, dažnai žmonės pasiryžę savo namus nugriauti. Tačiau įmanoma namus išgelbėti. Juos reikia pakelti virš potvynio lygio.

Pilies paslaptys

Didžiausioje eksperimentinės archeologijos vietoje pasaulyje sumaniai sprendžiamos nedarbo problemos

Uždaryti

GAUKITE ASMENINĮ VIASAT PASIŪLYMĄ

Jei norite įsigyti VIASAT išskirtinėmis sąlygomis, palikite savo kontaktus ir mes Jums paskambinsime darbo dienomis per 24 val.