Interviu

Modelis Gabrielė Matelytė: šį filmą turi pažiūrėti visi homofobai

Mis Lietuva 2014 dalyvė ir modelis Gabrielė Matelytė teigia, kad kitokiam būti yra labai sunku. Todėl jai labai artimas pasirodė Oskaru už geriausią scenarijų apdovanotas filmas „Vaizduotės žaidimas“, pasakojantis apie homoseksualų matematiką Alaną Tiuringą, iššifravusį vokiečių „Enigma“ kodą Antrojo pasaulinio karo metu ir padėjusį sąjungininkams šį karą laimėti.

Vytaras Radzevičius: būtų didelė garbė tarnauti Lietuvos kariuomenėje

Žinomas keliautojas ir televizijos žvaigždė Vytaras Radzevičius, kurio keliones su Martynu Starkumi galima išvysti TV3 eteryje, teigia, kad jis būtų su džiaugsmu tarnavęs Lietuvos kariuomenėje, tačiau, deja, jam teko tarnauti svetimoje – tarybinėje – armijoje. Jaunuolius, besiruošiančius tarnauti armijoje, jis padrąsino sakydamas, kad tarnauti savo šalies kariuomenėje ne tik didelė garbė, bet ir gera vyriškumo mokykla.

Aidas Puklevičius: nustebsite, kaip tikroviškai galima sukurti fiktyvią prodiuserinę bendrovę

Kaip savaitgalį atitrūkti nuo kasdienybės, kad pirmadienį su nauju energijos užtaisu kibtumėte į darbus? Rašytojas ir scenaristas Aidas Puklevičius siūlo savo receptą: jis mėgsta žiūrėti politinius trilerius. Vienas iš jo favoritų – net septyniems „Oskarams“ nominuota ir trimis apdovanota juosta „Operacija „Argo“, kurią jau šį šeštadienį, gegužės 9 dieną, turės progą pamatyti kanalo „TV1000 Premium“ žiūrovai.

Indrė Kavaliauskaitė: žiūriu visus filmus, kuriuose yra šokama

TV3 televizinių projektų vedėja Indrė Kavaliauskaitė yra garsi savo meile šokiui. Tačiau nedaugelis žino, kad mergina po pramoginių šokių pradėjo šokti hiphopą, čia pasiekė aukštumų, o Lietuvos scenose ją buvo galima išvysti beveik visų didžiųjų artistų šou programose.

Beata Nicholson: net ir du virėjai šeimoje gali sutarti

Ar iš tiesų dviem šefams vienoje virtuvėje per ankšta? Garsi kulinarė, kulinarinių knygų autorė ir TV laidų vedėja Beata Nicholson įsitikinusi, kad viską galima suderinti, tačiau tam reikia nemažai pastangų. Jos ir vyro Tomo, restoranų „Jurgis ir Drakonas“ įkūrėjo, virtuvėje galioja savos taisyklės.

Uždaryti

GAUKITE ASMENINĮ VIASAT PASIŪLYMĄ

Jei norite įsigyti VIASAT išskirtinėmis sąlygomis, palikite savo kontaktus ir mes Jums paskambinsime darbo dienomis per 24 val.