Premjeros

Auksas

TV1000 Premium, gruodžio 16 d. 20:00 val.

JAV, biografinė drama, 2016

Kenny Wells (Matthew McConaughey) paveldi aukso ieškojimo įmonę, tačiau jos turtai senka. Energingas geologas Michael Acosta (Èdgar Ramírez) jį įtikina Indonezijos džiunglėse atidaryti kasyklą. Kenny suserga maliarija ir yra ilgam prikaustomas prie lovos. Pasveikęs jis iš Michael išgirsta, kad jie rado aukso. Importavusi aukso depozitą į Ameriką, Kenny Washoe kasybos įmonė tampa negailestingų Volstrito prekiautojų, nusprendusių susišluoti iš jų pinigus, taikiniu. Su ilgalaikės merginos Kay (Bryce Dallas Howard) palaikymu ir padrąsinimu Kenny išsiruošia apsaugoti savo aukso.

Lovingai

TV1000 Premium, gruodžio 17 d. 20:00 val.

D. Britanija/JAV, drama, 2016

1958 m., Virdžinija. Baltaodis Richard (Joel Edgerton) ir afroamerikietė Mildred Loving (Ruth Negga) negali teisėtai susituokti savo valstijoje, todėl to padaryti keliauja į Vašingtoną D. C. Jie informuojami, kad jų santuokos liudijimas negalioja ir yra areštuojami vietinės policijos. Lovingų šeima pradeda kovą su įstatymais, prieštaraujančiais skirtingų rasių santuokoms ir, kovodami dėl teisės mylėti, su savo byla pasiekia aukščiausiąjį Jungtinių Valstijų teismą.

Dvasia šarvuose

TV1000 Premium, gruodžio 23 d. 20:00 val.

JAV, mokslinės fantastikos filmas, 2017

Netolimoje ateityje žmonija galės tiesiogiai panaudoti technologijas. Naujoviška technika suvienija žmogaus smegenis ir mechaninį kūną, taigi Mira Killian (Scarlett Johansson) kūnas tampa pirmuoju tokiu istorijoje. Ji geba pasinaudoti savo ypatingais sugebėjimais, didesnėmis jėgomis ir nematomumu ir tampa viena svarbiausių „Section 9“ – elitinės kovos su terorizmu būrio narių. Po gelbėjimo misijos jai paaiškinama, kad jos, kaip ypatingo žmogiškojo ir kibernetinio hibrido tikslas glūdi paslaptyje. Netrukus ji įsivelia į konspiraciją, kurios metu jos bus klausinėjama apie tikrąją jos tapatybę.

Naktiniai gyvuliai

TV1000 Premium, gruodžio 24 d. 20:00 val.

JAV, drama, 2016

Pasiturinti galerijos savininkė Susan Morrow (Amy Adams) išgyvena sunkų santuokos laikotarpį su antruoju vyru Hutton (Armie Hammer) ir gauna pirmojo sutuoktinio Edward Sheffield (Jake Gyllenhaal) sukurtą romaną. Moteris pasineria į rakraštyje aprašomą istoriją, kurioje pasakojima apie šeimos vyrą Tony Hastings (also Jake Gyllenhaal), kurį nuo kelio automobiliu nustumia vietinių nusikaltėlių gauja. Vedini Ray Marcus (Aaron Taylor-Johnson), jie pagrobia Tony žmoną Laura (Isla Fisher) ir paauglę dukterį India (Ellie Bamber). Kartu su detektyvu Bobby Andes (Michael Shannon) jie seka nusikaltėlius, pagrobusius jo šeimą. Ši istorija stipriai paveikia Susan ir ji susisiekia su Edward.

Bet kokia kaina

TV1000 Premium, gruodžio 25 d. 20:00 val.

JAV, kriminalinė drama, 2016

Du broiai, išsiskyręs tėvas Toby Howard (Chris Pine) ir sunkiai besiverčiantis Tanner (Ben Foster) išgyvena krizę, kadangi bankas ketina atimti jų šeimos sodybą. Neturėdai kito pasirinkimo, broliai Howard pradeda plėšti vietinius bankus. Jų nusikaltimus tiria ir seka Teksaso policininkas Marcus Hamilton (Jeff Bridges), kuris bando numatyti, ką plėšikai ruošiasi daryti toliau.

Prarastasis miestas Z

TV1000 Premium, gruodžio 30 d. 20:00 val.

JAV, drama, nuotykių, 2016

Karališkoji geologų draugija siunčia Percy Fawcett (Charlie Hunnam) tarpininkauti tarpvalstybiniame Bolivijos ir Brazlijos ginče. Būdamas Amazonės baseine, jis randa įrodymų, kurie patvirtina ten anksčiau buvusią nežinomą civilizaciją, įsikūrusią vešliose džiunglėse. Draugijos nariai paneigia jo teoriją ir atsisako patikėti, kad laukiniai būtų sugebėję tai sukurti. Per ateinančius dešimtmečius Fawcett leidžiasi į ekspediciją Amazonės džiunglėse, nepaisant didelių išlaidų ir to, kad juo netikėjo nei šeimos nariai, nei kolegos.

Skrodimas

TV1000 Premium, gruodžio 31 d. 20:00 val.

JAV, siaubo trileris, 2016

Koroneriai Austin (Emile Hirsch) ir Tommy Tilden (Brian Cox) privalo greitai atlikti skrodimą anonimiškai moteriai. Jiems vykdant procedūrą, jie supranta, kad kūno požymiai neatitinka mirties laiko. Austin suvokia, kad jos kūnas pažymėtas keistais ženklais ir simboliais, kurie susiję su raganyste ir satanizmu. Netrukus visos durys užsirakina ir pastatą apgaubia tamsa.

Uždaryti

GAUKITE ASMENINĮ VIASAT PASIŪLYMĄ

Jei norite įsigyti VIASAT išskirtinėmis sąlygomis, palikite savo kontaktus ir mes Jums paskambinsime darbo dienomis per 24 val.