Premjeros

Ragana

TV1000 Premium, Birželio 24 d. 20:00 val.

JAV, siaubo filmas, 2015

Naujoji Anglija, 1630 m., William (Ralph Ineson) su šeima gresia pašalinimas iš bažnyčios dėl prieštaravimo Naujajam testamentui, taigi jie apsisprendžia išvykti iš gimtojo kaimelio. Galiausiai šeima apsistoja ūkyje keisto miško pakrašty. Netekusi derliaus, nerimaujanti šeima viskuo ima kaltinti savo dukterį Thomasin (Anya Taylor-Joy). Ūkis ir šeima apkaltina Thomasin raganavimu ir, užvaldyti įtarimų, ima griūti.

Tamsa

TV1000 Premium, Birželio 25 d. 20:00 val.

JAV, siaubo trileris, 2016

Taylorų šeimyna atostogauja Didžiąjame Kanjone. Jų lengva autizmo forma sergantis sūnus Mikey (David Mazouz) ten randa penkis akmenis, kuriuose išraižyti keisti simboliai. Jiems sugrįžus į namus priemiestyje, ant sienų netikėtai atsiranda plaštakų žymės. Netrukus Mike tėtis Peter (Kevin Bacon) ir mama Bronny Taylor (Radha Mitchell) nebežino ką daryti, tačiau viskas pasisuka blogyn, kai jie supranta, kad už šių nepaaiškinamų reiškinių slypi demoniška dvasia. Ar jiems pasiseks išgelbėti savo šeimą, kol blogio kerai jų nesunaikino?

Nepriklausomybės diena: atgimimas

TV1000 Premium, Liepos 1 d. 18:00 val.

JAV, mokslinės fantastikos, nuotykinis filmas, 2016

Po viską nusiaubusios ateivių invazijos J.T. Įsteigia „Planetos erdvės apsaugą“, kad apsaugotų Žemę. Tačiau iškyla nežemiška grėsmė, dar didesnė už visas pajėgas, su kuromis anksčiau yra tekę susidurti žmonijai. Visos pasaulio armijos susijungia, kad išvengtų gresiančio išnykimo.

Uždaryti

GAUKITE ASMENINĮ VIASAT PASIŪLYMĄ

Jei norite įsigyti VIASAT išskirtinėmis sąlygomis, palikite savo kontaktus ir mes Jums paskambinsime darbo dienomis per 24 val.