Premjeros

Giliavandenis horizontas

TV1000 Premium, rugpjūčio 19 d. 20:00 val.
JAV, drama, 2016

2010 m. balandžio 20 d. „Deepwater Horizon“ - naftos gavybos bendrovė, eksploatuojama privataus rangovo „Transocean“< pradeda gręžti gręžinį Luizianos pietinėje pakrantėje pagal „BP“ užsakymą. Vyr. „Electronics“ technikas, Michael „Mike“ Williams (Mark Wahlberg) ir gręžimo priežiūros vadovas, James „Jimmy“ Harrell (Kurt Russell) nustebo sužinoję, kad cementą pumpuoti paskirti darbininkai, kad šulinys būtų stabilus, buvo anksti išsiųsti namo, neatlikus slėgio bandymo, reikalaujant „BP“ vadovų, Donald Vidrine (John Malkovich) ir Robert Kaluza (Brad Leland). Kol Mike rengia grę-imo brigadą, įskaitant Caleb Holloway (Dylan O'Brien), Harrell susitinka su Vidrine ir įtikina jį, kad būtų atliktas bandymas, kuris tik toliau silpnina blogai išlietą cementą.

Pašalintieji

TV1000 Premium, rugpjūčio 20 d. 20:00 val.
Kanada, nusikaltimo drama, 2015

Morgan Sher (Devin Kelley) atsakingas už nusikaltimų vietų išvalymą, bet jai sunku išlaikyti savo padėjėjų dėl tokio „kruvino“ darbo. Savo asmeniniame gyvenime ji stengiasi užmegzti artimus ryšius su žmonėmis, bet jaučiasi vieniša. Dirbdama nusikaltimo vietoje ji susipažįsta su detektyvu Nick Hopewell (Aaron Ashmore), naujuoju Ed Braxton (Brett Ryan) partneriu. Braxton nemėgsta jos, kai ji suteršė jo reputaciją išspręsdama bylą, kurios negalėjo išspręsti pats. Sher paskutinioji padėjėja meta darbą ir ji kalbasi su Hopewell. Jam daro įspūdį jos įžvalgos nagrinėjant nužudymo bylą. Sher apsilanko policijos nuovadoje, kad įteiktų Braxton įkaltį iš nusikaltimo vietos, bet jis ignoruoja ją, nes yra įsitikinęs, kad ji vėl bando jį pažeminti. Po kasdieninio vienos nakties romano su duomenų įvedimo darbuotoju, Sher susitinka su Hopewell, kuris nori įsiteikti savo vadovams ir prašo, kad ji pateiktų įrodymus, kuriuos perdavė Braxton. Ji perduoda jam nendrės lazdelę, rastą nusikaltimo vietoje.

Slaptasis agentas

TV1000 Premium, rugpjūčio 26 d. 20:00 val.
JAV, kriminalinė drama, 2016

1980 m. Amerika užplūdo iš Kolumbijos gabenamas kokainas, kurio tiekimą prižiūri liūdnai pagarsėjęs narkobaronas, Pablo Escobar. Federalinis agentas, Robert Mazur (Bryan Cranston) pasamdo slaptą asmenį, apsimetančiu pinigų plovėju, kad įsiskverbtų į Escobar gaujos operacijų „vykdymo skyrių“ ir išsiaiškintų korumpuotus bankus, kuriuose plaunami purvinai uždirbti pinigai.

Rocky siaubo šou: Dar kartą iškreipkime laiką

TV1000 Premium, rugpjūčio 27 d. 20:00 val.
JAV, muzikinė siaubo komedija, 2016

Šiame linksmame miuzikle kriminologas ekspertas (Tim Curry) pasakoja istoriją apie naujai susižadėjusią porą Brad Majors (Ryan McCartan) ir Janet Weiss (Victoria Justice), kai ją užklupo audra Ohajo dykynėse. Beviltiškai bandydami susirasti telefono būdelę, kad paskambintų automobilių remonto dirbtuvėms, jie randa prieglobstį netolimoje pilyje. Jos pasveikina padėjėjas Riff Raff (Reeve Carney) ir tarnas Magenta (Christina Milian), pakviesdami į vidų. Nežinant Brad ir Janet, pilyje rengiamas metinis Transilvanijos suvažiavimas.

Uždaryti

GAUKITE ASMENINĮ VIASAT PASIŪLYMĄ

Jei norite įsigyti VIASAT išskirtinėmis sąlygomis, palikite savo kontaktus ir mes Jums paskambinsime darbo dienomis per 24 val.