Premjeros

Spektras

TV1000 Premium, Kovo 25 d. 20:00 val.

JAV, detektyvinis trileris, 2015

Džeimsas Bondas sugrįžta po M mirties. Bondui įvykdžius nepatvirtintą veiksmą Meksiko mieste, MI6 viršininkas (Ralph Fiennes), kuris bando išspręsti nesutarimą dėl slaptosios tarnybos egzistavimo, jį laikinai nušalina nuo pareigų. Agentas 007 sulaukia Q (Ben Whishaw) ir Moneypenny (Naomie Harris) pagalbos slapstantis. Visur pastebimi ženklai, vedantys prie nusikaltėlių grupuotės, suorganizavusios visus pavojus, su kuriais teko susidurti Bondui per paskutiniąsias savo misijas. Bondo tyrimas priveda prie žmogaus iš jo praeities, kuris jį sukrės iki pat gelmių.
 

Teisėjas

TV1000 Premium, Balandžio 8 d. 20:00 val.

JAV, komedija, drama, 2014

Šaltakraujiškas, sėkmingas teisininkas Hank Palmer (Robert Downey Jr.) grįžta namo į savo motinos laidotuves. Ryšys su tėvu Joseph (Robert Duvall) nėra artimas ir netrukus senos nuoskaudos ir pavydas iškyla į paviršių. Įvykus ginčui, Hank planuoja išvykti, tačiau miestelio šerifas suima Joseph dėl įtarimų, kad jis suteikė per švelnią bausmę iš nusikaltimo vietos pabėgusiam žudikui. Hank pasiryžta ginti savo tėvą teisme, tačiau susiduria su stipriu Dwight Dickham (Billy Bob Thornton) pasipriešinimu, kuris nori apkaltinti Joseph pirmojo laipsnio žmogžudyste.

Tarp žvaigždžių

TV1000 Premium, Balandžio 9 d. 20:00 val.

D. Britanija/JAV, mokslinės fantastikos filmas, 2014

Sausros sunaikino pasėlius ir pamažu nyksta žmonijos maisto atsargos. Buvęs NASA inžinierius ir pilotas Joseph “Coop” Cooper (Matthew McConaughey) nusprendė apsigyventi sėsliai ir užauginti du vaikus. Tačiau jų namuose apsilanko paslaptingas vaiduoklis ir nuveda juos prie seniau buvusios didingos Erdvės agentūros. Garsus fizikos profesorius Brand (Michael Caine) įtikina Cooper kartu su jo dukterimi Amelia (Anne Hathaway) ištirti neseniai atrastą kirmgraužą ieškant naujos planetos žmonijai.

Uždaryti

GAUKITE ASMENINĮ VIASAT PASIŪLYMĄ

Jei norite įsigyti VIASAT išskirtinėmis sąlygomis, palikite savo kontaktus ir mes Jums paskambinsime darbo dienomis per 24 val.