Premjeros

Masterminds

TV1000 Premium, sausio 15 d. 20:00 val.

JAV, kriminalinis/komedija 2015

David Ghantt (Zach Galifianakis) pajunta tikro nuotykio skonį, kurio net sapnuoti nesapnavo. Tai paprastas, monotonišką gyvenimą gyvenantis vyrukas. Kiekvieną dieną jis vairuoja savo šarvuotą automobilį, transportuodamas kitiems žmonėms priklausančius milijonus, nematydamas jokios išeities. Vienintelis įdomumas gyvenime yra flirtuojanti mergina darbe. Tai - Kelly Campbell (Kristen Wiig), netrukus įviliojanti jį į didžiulį nusikaltimą. David, kartu su Steve Chambers (Owen Wilson) vadovaujama silpnapročių plėšikų gauja ir absurdišku apiplėšimo planu neįtikėtinai sugeba pabėgti su $17 mln grynų. Vienintelė problema yra tai, jog jis palieka didžiulę sumą pinigų šiai laukinei gaujai, kol pats susiruoš pabėgimui. Banditams leidžiant milijonus didžiulei, juokingai prabangai, po savęs jie palieka daugybę įrodymų. Taigi dabar David privalo pabėgti nuo teisėsaugos, atsikratyti žudiko Mike McKinney (Jason Sudeikis) ir apsukti viską prieš tuos, kuriais labiausiai pasitikėjo.

Amerikiečių snaiperis

TV1000 Premium, sausio 21 d. 20:00 val.

JAV, nuotykių drama, 2014

JAV specialiųjų karinių jūrų pajėgų pareigūnas Chris Kyle (Bradley Cooper) rimtai pasiryžta apsaugoti savo bendražygius ir tampa vienu pavojingiausių snaiperių Amerikos istorijoje. Jo preciziškas tikslumas ne tik išgelbėja nesuskaičiuojamas gyvybes, bet ir paverčia jį sukilėlių taikiniu. Kyle Irake tarnauja keturis kartus nepaisydamas didžiulio pavojaus ir stengdamasis būti geru vyru ir tėvu savo šeimai Amerikoje. Tačiau, sugrįžęs namo, jis supranta, kad karas taip paprastai jo nepaleis.

Tami

TV1000 Premium, sausio 22 d. 20:00 val.

JAV, komedija, 2014

Tami gyvenimas apsiverčia aukštyn kojomis, kai ji netenka darbo greito maisto restorane Toppy Jacks ir sužino, kad jos vyras Greg apgaudinėja ją su kaimyne Missi. Tami nusprendžia keliauti į Niagaros krioklius, bet neturi nei pinigų, nei automobilio kelionei, taigi jai lieka tik viena išeitis – su savimi pasiimti močiutę Pearl. Kelionės metu paaiškėja, kad Pearl – alkoholikė, o Tami, bandydama ją prižiūrėti, įsitraukia į įvairiausius nuotykius, įskaitant ir Toppy Jacks apiplėšimą.

 

Skotas Pilgrimas prieš pasaulį

TV1000 Action, sausio 23 d. 20:10 val.

JAV/D.Britanija, veiksmo komedija, 2010

Hardcore Henris

TV1000 Premium, Sausio 28 d. 20:00 val.

Rusija, JAV, nuotykinis veiksmo filmas, 2015

Kria-kria-keriai

TV1000 Premium, sausio 29 d. 20:00 val.

Rusija, JAV, animacinis, 2016

Uždaryti

GAUKITE ASMENINĮ VIASAT PASIŪLYMĄ

Jei norite įsigyti VIASAT išskirtinėmis sąlygomis, palikite savo kontaktus ir mes Jums paskambinsime darbo dienomis per 24 val.