Premjeros

Bėdos kurorte

TV1000 Premium, vasario 17 d. 20:00 val.

JAV, veiksmo komedija, 2017

Jauna, drąsi mergina Emily Middleton prarado darbą. Reikalai žymiai pablogėjo, kai ją netikėtai paliko vaikinas Michael. Jai teliko du negrąžinami lėktuvo bilietai į Ekvadorą. Mergina nusprendė su savimi pasiimti mamą Lindą, kuri įspūdingu nuotykiu laikė molio lipdymo pamokas. Ši nederanti pora atvyko į rojų ir netrukus įsijungė Lindos globėjiškasis instinktas. Emily neatsispyrė be galo patraukliam James, kuris nusivedė jas į tolimą ekspediciją, tačiau žygis baigėsi netikėtai – juos visus pagrobė prekiautojai žmonėmis. Bandydamos pabėgti nuo medžiotojų, kaip diena ir naktis skirtingos mama su dukra susidūrė su džiunglių pavojais.

Pašėlęs Maksas: įtūžio kelias

TV1000 Premium, vasario 18 d. 20:00 val.

Australija, JAV, veiksmo drama, 2015

Įvykus branduolinei apokalipsei, Australija tapo sunykusia dykuma. Po jos išlikęs Max vos ne vos išgyvena erozijos suskaidytose žemėse ir baigia prarasti žmogiškumą. Jį pagrobia Immortan Joe tarnaujantys War Boys, siekdami panaudoti jo kraują. Joe vairuotoja paslaptingoji Furiosa iš tikrųjų siekia prisipilti pilną baką benzino, tačiau paaiškėjus jos tikrajai motyvacijai, Joe pasiunčia visą armiją ją susekti. Kartu su Max jie suformuoja abejotiną sąjungą ir susiduria su labai stipriu jų spaudimu.

Uždaryti

GAUKITE ASMENINĮ VIASAT PASIŪLYMĄ

Jei norite įsigyti VIASAT išskirtinėmis sąlygomis, palikite savo kontaktus ir mes Jums paskambinsime darbo dienomis per 24 val.