Premjeros

Liūtas

TV1000 Premium, spalio 8 d. 20:00 val.

D. Britanija, Australija, biografinė drama, 2016

1986 m., Šiaurės Indija. Guddu (Abhishek Bharate) su jaunesniuoju broliu Saroo (Sunny Pawat) padeda savo skurstančiai šeimai rausdamiesi šiukšlėse ir rinkdami viską, ką randa. Vieną vakarą Guddu ir Saroo atsiskiria traukinių stotyje. Saroo bando surasti Guddu, bet netikėtai atsiduria traukinyje, kuris jį nuklaidina už tūkstančių kilometrų, į Kalkutą. Ten jį priglaudžia organizacija, ieškanti našlaičiams ir pasimetusiems vaikams įtėvių. Saroo (Dev Patel) įsivaikina australų pora Sue (Nicole Kidman) ir John Brieley. Tuomet jie persikelia gyventi į Hobarto miestą Tasmanijoje. Po dvidešimties metų jaunuolis nusprendžia surasti savo biologinius tėvus.
 

Netaikomos taisyklės

TV1000 Premium, spalio 14 d. 20:00 val.

JAV, romantinė komedija, 2016

Holivudas 1958-aisiais. Daug žadanti ir dora aktorė Marla Mabrey (Lily Collins) ir dešiniųjų pažiūrų vairuotojas Frank Forbes (Alden Ehernreich) iš karto susižavi vienas kitu. Prasidedančiam romanui kliudo tai, kad Maria priklauso Baptistų bažnyčiai, o Frank yra susižadėjęs su mergina iš savo mokyklos. Jų meilei kliudo ir taisyklė, kurią paskelbė jų darbdavys, ekscentriškas milijardierius Howard Hughes (Warren Beatty) ir kuri draudžia su juo sutartį pasirašiusioms aktorėms susitikinėti su kitais darbuotojais. Marlos ir Franko santykiams nuolat daro įtaką vis keistesnis Hughes mastymo būdas, todėl jie privalo iš naujo įvertinti savo nuostatas ir gyvenimus.

Dainuok

TV1000 Premium, spalio 28 d. 20:00 val.

JAV, animacinė muzikinė komedija, 2016

Siekdamas išvengti teatro uždarymo, šou verslui neabejingas koala Buster Moon (Matthew McConaughey) surengia dainavimo konkursą. Vietiniai gyvūnai džiaugiasi šia puikia proga pasirodyti. Viena iš jų yra kiaulė Rosita (įgarsino Resse Witherspoon), namuose vaikus auginanti mama, paaukojusi savo jaunystės svajonę tapti dainininke. Taip pat konkursu susidomėjo alternatyvaus pankroko grupėje grojanti dygliakiaulė Ash (Scarlett Johansson). Tėvelis Big Daddy (Peter Serafinowicz) moko sūnų gorilą Johnny (Taron Egerton) sekti jo pėdomis ir tapti banko plėšiku. Kiekvienas iš šių gyvūnų siekia svajonių išsipildymo ir nori dainuoti iš visos širdies!

Uždaryti

GAUKITE ASMENINĮ VIASAT PASIŪLYMĄ

Jei norite įsigyti VIASAT išskirtinėmis sąlygomis, palikite savo kontaktus ir mes Jums paskambinsime darbo dienomis per 24 val.