Garantinis aptarnavimas

Iškilus klausimams dėl įrangos garantinio aptarnavimo prašome kreiptis į Klientų aptarnavimo centrą tel.: (8~5) 236 3365 arba adresu Kalvarijų g. 135, Vilnius.

Svarbu įsitikinti ar televizijos nerodymas tikrai yra įrangos gedimo pasekmė. Televizijos gali nerodyti ir dėl šių priežasčių:

  • nebuvo apmokėta sąskaita, todėl signalas yra blokuojamas;
  • nuo stipraus vėjo arba fizinio pažeidimo nusireguliavo antena (reikia kreiptis į įrangą montavusį meistrą);
  • atsipalaidavo imtuvo jungtys.

Imtuvo garantinis aptarnavimas

Sugedus vienam iš šių imtuvų: Pace (DS830NV), Pace (TDS865NV), Pace/Arris (DZS3000NV), Samsung (SMT-S5140), Samsung (SMT-S7140), Klientas jį turi pristatyti į UAB „ServiceNet“ garantinio aptarnavimo servisą, adresais:

  • P. Lukšio g. 23, Vilnius; 
  • Gaižiūnų g. 3, Kaunas;
  • Bijūnų g. 8, Klaipėda.

Jeigu Klientas gyvena kitame mieste ir neturi galimybės atvykti į aukščiau įvardintus garantinio aptarnavimo servisus arba sugedusio imtuvo modelis nėra įvardintas aukščiau esančiame sąraše, jis turi paskambinti į Viasat Klientų aptarnavimo liniją kur bus suteikta informacija ką daryti toliau.

Ar reikia mokėti už sugedusio imtuvo remontą?

Kiekvienam Viasat išduotam imtuvui ir jo pulteliui suteikiama 2 metų gamintojo garantija.
Jeigu imtuvo garantija yra praėjusi, o Kliento imtuvas sugedo, tačiau jis turi galiojančią VIASAT sutartį arba sutarties pratęsimo priedą, VIASAT kompensuoja Klientui imtuvo taisymo išlaidas.
Šios sąlygos netaikomos imtuvo pulteliui. Jam  taikoma 2 metų garantija, nepriklausomai ar galioja kliento sutartis ar ne. 
Sugedus imtuvo pulteliui Klientas turi paskambinti į Viasat Klientų aptarnavimo liniją kur bus suteikta informacija ką daryti toliau.

Jeigu kliento sutarties su VIASAT Minimalus laikotarpis yra pasibaigęs (atsispindi sutartyje arba sutarties priede), tačiau klientas vis tiek naudojasi VIASAT paslaugomis, imtuvą jis taiso už savo lėšas (arba pratęsia sutartį ir jo imtuvo taisymo išlaidas apmoka VIASAT).

Kada VIASAT netaiso imtuvo, nors klientas turi galiojančią sutartį su VIASAT?

Jeigu yra nustatoma arba akivaizdžiai matyti, kad gedimas atsirado ne savaime, o imtuvui buvo pakenkta fiziškai (apliejus skysčiu, nuo smūgio ar kito tyčinio ar netyčinio fizinio veiksmo). Tokiu atveju už imtuvo pataisymą moka Klientas.

 

Uždaryti

GAUKITE ASMENINĮ VIASAT PASIŪLYMĄ

Jei norite įsigyti VIASAT išskirtinėmis sąlygomis, palikite savo kontaktus ir mes Jums paskambinsime darbo dienomis per 24 val.