Skaitmeninės TV galimybės

1. Palydovinės televizijos antenos montavimo vietos parinkimas pagal azimutą

Palydovinės televizijos antena negali būti montuojama uždarose patalpose ar kabinama ant medžio šakų. Antena turi būti atsukta į PIETŲ pusę 204 laipsnių kampu pagal azimutą ir sumontuota ant stabilaus bei tvirto vertikalaus pagrindo taip, kad 25 laipsnių kampu į horizontą nuo pastatymo vietos niekas neužstotų - nei medžiai, nei pastatai.
Antenos montavimo vietos parinkimas pagal azimutą parodytas pav. Nr.1 ir Nr.2.

Tinkamai pasirinkta antenos vieta:

Tinkamai parinkta antenos vieta

Netinkamai pasirinkta antenos vieta:

Netinkamai parinkta antenos vieta

 

Jeigu neturite kompaso, tai apytikriai pietų pusę galite nustatyti pagal Saulę. Kalendoriuje suraskite Saulės patekėjimo ir nusileidimo laiką. Sudėkite laikus ir padalinkite pusiau. Gautu laiku Saulė būna tiksliai PIETUOSE. Tai būna dieną apie 12 val.

 

2. Palydovinės televizijos antenos montavimo vietos parinkimas pagal polinkio kampą.

Suradus tinkamą antenos montavimo vietą pagal azimutą horizontalia kryptimi, reikia patikrinti ar niekas netrukdo palydovinės TV signalo priėmimui vertikalia kryptimi. Tai labai paprastai galima padaryti naudojant mokyklinį matlankį kampams matuoti ir dvi liniuotes. Tarp liniuočių nustačius 25 laipsnių kampą iš numatomos antenos montavimo vietos reikia pažiūrėti į horizontą. Jei pastatai ir medžių šakos ar viršūnės netrukdo – vieta antenai montuoti parinkta teisingai. Jeigu medžiai trukdo, bet VIASAT televiziją norisi matyti labiau kartais tenka panaudoti kirvį ir pjūklą.
Antenos montavimo vietos parinkimas pagal polinkio kampą parodytas paveikslėliuose Nr.3 ir Nr.4

Tinkamai pasirinkta antenos vieta:

Tinkamai parinkta antenos vieta

Netinkamai pasirinkta antenos vieta:

Netinkamai parinkta antenos vieta

Uždaryti

GAUKITE ASMENINĮ VIASAT PASIŪLYMĄ

Jei norite įsigyti VIASAT išskirtinėmis sąlygomis, palikite savo kontaktus ir mes Jums paskambinsime darbo dienomis per 24 val.