Naujienos

16/11/2017 Donatas Lauciunas Jei jums atėjo netikėta mintis, jokiu būdu neignoruokite jos, nes tai gali būti nuoroda į kažką ypatingo. Tuo įsitikino ponia Ilona Žukauskienė iš Lazdijų... Skaityti daugiau »

18/10/2017 Donatas Lauciunas Didžiausia skaitmeninės palydovinės televizijos operatorė Baltijos šalyse VIASAT nuo šiol turi naujus savininkus ir su jų pagalba pradeda didelių atsinaujinimų... Skaityti daugiau »

26/09/2017 Donatas Lauciunas Tam, kad atrastum savo svajonę, nebereikia perplaukti septynių jūrų, kaip sakoma pasakose. Užtenka įveikti vos vieną. Taip nutiko mokykloje dirbančiai p.... Skaityti daugiau »

11/09/2017 Donatas Lauciunas Liaudies išmintis sako, kad gerumas atsiperka dvigubai. Tuo įsitikino Varėnos rajone gyvenanti Daiva Kašėtienė, kuri savo vyrui 60-ies metų proga nusprendė... Skaityti daugiau »

30/08/2017 Donatas Lauciunas Jei planuojate vestuves, likimas gali nuspręsti, kad jums reikia ne tik jūsų pačių suplanuotos povestuvinės kelionės, bet dar vienos ir prieš jas. Taip nutiko... Skaityti daugiau »

27/08/2017 Donatas Lauciunas “Ką tik grįžau iš rojaus!”, – taip šilutiškis Eugenijus Kriaučiūnas apibūdino vieną įspūdingiausių patirčių savo gyvenime. Beveik 9 metus būdamas Viasat... Skaityti daugiau »

16/08/2017 Donatas Lauciunas Ar jums yra taip buvę, kai garsiai pasakote savo svajonę, o ji kitą dieną opt ir išsipildo? Šiaulietis Edmundas Švarcukas negalėjo tuo patikėti. Vieną dieną... Skaityti daugiau »

28/07/2017 Donatas Lauciunas Kiek tikėtina, kad pirmąją savo kelionę į užsienį laimėsite dovanų? Taip visiškai netikėtai nutiko Kauno rajone gyvenančiam Rimvydui. Vyras tiesiog užsuko... Skaityti daugiau »

20/07/2017 Donatas Lauciunas Artėjant Europos krepšinio čempionatui „Viasat“ jam skirtoje reklamoje kreipiasi į krepšinio sirgalius ir kelia klausimą, ar šis sportas tikrai yra antroji... Skaityti daugiau »

Pages

Uždaryti

GAUKITE ASMENINĮ VIASAT PASIŪLYMĄ

Jei norite įsigyti VIASAT išskirtinėmis sąlygomis, palikite savo kontaktus ir mes Jums paskambinsime darbo dienomis per 24 val.