VIASAT įsigijo amerikiečiai

Stokholme įsikūrusi MTG kompanija šiandien paskelbė, kad pasirašė sutartį dėl skaitmeninės televizijos „Viasat“, vaizdo transliacijų internetu platformos „Viaplay“ bei TV3 žiniasklaidos grupės pardavimo JAV privataus kapitalo bendrovei „Providence Equity Partners“.

MTG šiai bendrovei pardavė visus savo verslus, esančius Baltijos šalyse, t.y. nemokamos ir mokamos televizijos, radijo bei skaitmeninius verslus. Vis dėlto, „Viasat“ ir toliau tęs verslą lygiai taip kaip iki šiol – dirbs su visais turimais produktais bei prekės ženklais bei savo klientams užtikrins geriausias pramogas ir potyrius. Tai reiškia, kad visi „Viasat“ klientai galės matyti tokius pačius kanalus bei savo pamėgtą turinį. 

Planuojama, kad sandoris bus užbaigtas vasaros pradžioje, kai bus gauti atitinkamų reguliuotojų visose šalyse leidimai. JAV įsikūrusį „Providence“ valdo beveik 50 mlrd. dolerių investicijų portfelį, kuriame yra įvairiausios pasaulinio lygio kompanijos. Nuo veiklos pradžios, 1989 metų, įmonė investavo į daugiau nei 160 kompanijų. Dabar ji yra viena pirmaujančių investicijų bendrovių, orientuota į komunikacijos, medijų, mokslo industrijas. Prieš keletą metų „Providence“ buvo investavusi į visiems žinomą Vokietijos televizijos grupę „ProSiebenSat1“, JAV media gigantą „Hulu“, vieną didžiausių pasaulio muzikos kompanijų „Warner Music Group“.„Providence“ taip pat yra investavę į tokias kompanijas kaip „AutoTrader.com Group“, „Blackboard Inc.“, „eircom“, „Hulu“, „Kabel Deutschland“, „MLS Media“, „NEW Asurion“, „Newport Television“, „Univision“, „T-Mobile US“, „Western Wireless“, „World Triathlon Corporation (Ironman)“, „YES Network“, „ZeniMax Media“ and „TopGolf“.

Naujoji savininkė „Providence Equity Partners“ jau turi įsipareigojimų Baltijos šalyse – Lietuvoje valdo „Providence“mobilių telekomunikacijų įmonę „Bitė“, Latvijoje – kabelinį operatorių „Baltcom“. Ilgalaikė „Providence“ strategija Baltijos šalyse leis „Viasat“ ir toliau ne tik kurti pasaulinio lygio pramogas, bet ir būti šios rinkos inovatoriais ir lyderiais.

Uždaryti

GAUKITE ASMENINĮ VIASAT PASIŪLYMĄ

Jei norite įsigyti VIASAT išskirtinėmis sąlygomis, palikite savo kontaktus ir mes Jums paskambinsime darbo dienomis per 24 val.