Netikėtas laimėjimas tapo priešvestuvine dovana

Jei planuojate vestuves, likimas gali nuspręsti, kad jums reikia ne tik jūsų pačių suplanuotos povestuvinės kelionės, bet dar vienos ir prieš jas. Taip nutiko Andželikai Vysockai ir jos draugui Sergėjui, kurie visiškai netikėtai buvo pakviesti nuvykti į Slovėniją. Tokios staigmenos Trakų rajone gyvenanti pora sulaukė sudalyvavę 15-os metų gimtadienį šiemet švenčiančios Viasat televizijos žaidime.

“Gavosi nuostabi priešvestuvinė dovana, o įspūdžiai iš kelionės tokie geri ir taip puikiai pravėdino galvą, kad vos nepamiršome, jog pirmadienį jau reikia grįžti į darbus, – sako restorane dirbanti moteris. – Anksčiau nieko panašaus nebuvau mačiusi. Pirmą kartą išvydau kalnus, krištolo skaidrumo upelius ir neapsakomo mėlynumo ežerą. Jame, kaip akvariume, taip aiškiai matosi visos žuvys! Ir jos ne šiaip kokios mažytės, o didžiulės!”.

Moteriai šį neišdildomą įspūdį paliko Slovėnijos kalnų kurortas Bledas, įsikūręs prie Triglavo nacionalinio parko. Čia tarp kalnų yra įsiterpęs ir ledyninės kilmės ežeras Bledas, šalia glaudžiantis ir turistų visais metų laikais mylimą miestelį.

“Jau pakeliui iki Slovėnijos vaizdai buvo įspūdingi, tačiau atvykus prie Bledo ežero aplinka visai nuginklavo. Čia galima būti dienų dienas, vaikščioti aplink ežerą, nuplaukti į saloje esančią pilį ir tiesiog grožėtis pasakiškais vaizdais, - įspūdžiai dalijosi p. Andželika. – O kokie kalnai! Niekaip nesupratome, kaip kai kurie juose poilsiaujantys žmonės vis tiek negali atsitraukti nuo telefono ekranų, kai aplink vaizdai kaip iš atviruko”.

Porą sužavėjo ne tik gamta, tačiau ir jaukūs miesteliai bei laisvesnė atmosfera. “Visur labai švaru. Namukai be galo gražūs, apsodinti gėlėmis, nedidukai, sustatyti vienas prie kito. Nuostabūs vynuogynai greta. O ir žmonės čia visi šypsosi ir atrodo labai linksmi. Matyti, kad gyvenimo lygis čia geresnis”, - sako p. Andželika.

Dovanų šeimynai į namus moteris parvežė nuostabaus skonio moliūgų sėklų aliejaus, kurį atrado pakeliui aplankytoje Austrijoje, saldumynų, slovėniškų gėrimų ir jau būtiną atributą iš visų kelionių – magnetuką. Moteris sako, kad progų lauktuvėms iš Slovėnijos dar bus ir daugiau, nes būtinai grįš į šią šalį pakeliauti daugiau. Juolab, kad planuose yra aplankyti ir greta esančią gražiąją Kroatiją.

Moteris sako, kad būdama jau trečius metus Viasat kliente, labai mėgstanti žiūrėti ir laidas apie keliones, gamtą bei gyvūnus, o jos dviems dukrelėms nepakeičiama vaikų animacija. Į gražiausius įspūdžius filmais ir laidomis Viasat televizija savo klientus nukelia jau net 15 metų, o šiemet vienos iš mokamos televizijos lyderių Lietuvoje klientai turėjo galimybę  laimėti įspūdingas keliones ir patys nuvykti į gražiausius Europos miestus.

Uždaryti

GAUKITE ASMENINĮ VIASAT PASIŪLYMĄ

Jei norite įsigyti VIASAT išskirtinėmis sąlygomis, palikite savo kontaktus ir mes Jums paskambinsime darbo dienomis per 24 val.