„Viasat Lietuva“ vasaros uždarymo vakarėlyje – komandinė dvasia ir nesibaigiančios pramogos

2002 m. įkurta „Viasat Lietuva“ šiandien yra didžiausia skaitmeninės palydovinės televizijos operatorė Baltijos regione. Įmonė, šiemet švenčianti jubiliejinį 15 metų gimtadienį, surengė nepamirštamą vasaros išlydėjimo šventę savo darbuotojams. Neįpareigojančiai, sportiškai ir linksmai nuotaikai sukurti buvo pasirinktas šūkis „Išsitaškyk!”. O „išsitaškyti“ kur tikrai buvo: kolektyvas, pasidalinęs į komandas, žaidė futbolą, konstravo mašiną, sprendė logines užduotis, bei bandė pelnyti šauniausios komandos titulą. Buriant darbuotojus į komandas siekta sustiprinti tarpusavio ryšį, supratimą bei komandinę dvasią.

Vakarinėje dalyje komandos laukė muzikinė viktorina bei viską vainikuojantis aukcionas, kurio pagrindinis prizas – laisvadienis.

Šiais metais tai buvo penktasis „Viasat Lietuva“ vasaros uždarymo vakarėlis. Viena iš „Viasat Lietuva“ įmonės vertybių – nešti pramogas kitiems, todėl tokios šventės – neatsiejama kompanijos kultūros dalis. 

Uždaryti

GAUKITE ASMENINĮ VIASAT PASIŪLYMĄ

Jei norite įsigyti VIASAT išskirtinėmis sąlygomis, palikite savo kontaktus ir mes Jums paskambinsime darbo dienomis per 24 val.