Pirmą kartą plaukė laivu ir atrado svajonę

Tam, kad atrastum savo svajonę, nebereikia perplaukti septynių jūrų, kaip sakoma pasakose. Užtenka įveikti vos vieną. Taip nutiko mokykloje dirbančiai p. Daliai Lopatienei, kuri leidosi į kruizą po Baltijos jūrą ir netikėtai atrado savo svajonių vietą gyventi.

“Nieko panašaus iki šiol nebuvau mačiusi ir dabar tikrai žinau kur svajosiu gyventi. Švedija ir jos salelės. Tai yra kažkas nenupasakojamai gražaus, - susižavėjimo skandinavijos šalimi neslėpė p. Dalia. -  Kadangi man be galo patinka vanduo, būtų nuostabu turėti kokį namuką saloje. Gamta čia tiesiog ypatinga”.

Netikėta p. Daliai buvo ne tik šis atradimas, bet ir pati kelionė, mat ją moteriai padovanojo Vilniaus rajone gyvenantis sūnus Andrius. Vyras buvo vienas iš Viasat televizijos laimingųjų klientų, kuriems šiemet ši televizija dovanojo išskirtines dovanas – keliones į gražiausius Europos miestus. Negalėdamas pats vykti į kelionę, vyras nusprendė nuostabia dovana nustebinti tiek savo mamą, tiek ir žmonos mamą Janiną.

Ir dovana tikrai pavyko. Abi moterys iš kelionės grįžo su gausybe įspūdžių ir naujų atradimų. “Man tai buvo pirma kelionė laivu. Iš pradžių labai nerimavau, kaip gi teks nakvoti uždaroje kajutėje, kaip jausiuos laivui siūbuojant. Tačiau viskas buvo puiku. Suomijos ir Švedijos vaizdai aplink buvo tokie nuostabūs, kad apie nerimą galvoti nebeliko kada”, - sako. p. Dalia.

Baltijos kruizo kelionės metu abi moterys ne tik grožėjosi įspūdingais pakrančių vaizdais, tačiau aplankė net keturis didelius miestus – Rygą, Helsinkį, Stokholmą ir jaukųjį Taliną. Pastarasis jas itin sužavėjo. “Talino senamiestis ypatingas. Koks jis gražus ir šarmingas! Mūsų Vilnius gražus, tačiau Talino architektūra ir atmosfera tikrai išskirtinė, -  pasakojo p. Dalia. – Ne mažesnį įspūdį paliko ir Stokholmas, jame įsikūrę Karalių rūmai, Katedra, Parlamento rūmai. Ne veltui jis vadinamas Šiaurės Venecija. Aplankėm penkias šio miesto salas, tačiau jau noriu grįžti ir apžiūrėti likusias”.

Prieš kelionę moteris sakė labai norėjusi prasiblaškyti nuo rutinos. “Grįžau ir vis dar esu euforijoje. Kelionė labai įkvėpė, tad dabar būtinai pažiūrėsiu daugiau pažintinių laidų – tiek apie Švediją, tiek ir kitas šalis”, - sako p. Dalia.

Pažintinėmis laidomis apie gražiausias pasaulio vietas Viasat savo klientus džiugina kasdien, o šiemet, švęsdama savo 15-ąjį gimtadienį, juos nustebino ir tiesiogiai nukeldama į nuostabiausius Europos miestus. Ši, viena iš mokmos televizijos lyderių Lietuvoje, savo klientams padovanojo net 15 kelionių, o su jomis ir neišdildomus įspūdžius visam gyvenimui.

 

 

Uždaryti

GAUKITE ASMENINĮ VIASAT PASIŪLYMĄ

Jei norite įsigyti VIASAT išskirtinėmis sąlygomis, palikite savo kontaktus ir mes Jums paskambinsime darbo dienomis per 24 val.