VIASAT turi naujus savininkus, pradeda atsinaujinimą

Didžiausia skaitmeninės palydovinės televizijos operatorė Baltijos šalyse VIASAT nuo šiol turi naujus savininkus ir su jų pagalba pradeda didelių atsinaujinimų etapą. Svarbiausias jų tikslas – esamiems ir būsimiems klientams pasiūlyti aukščiausios kokybės TV paslaugas ir išskirtinę vartotojų patirtį.

Įmonę įsigijusi JAV investicijų bendrovė „Providence Equity Partners“ planuoja aktyviai investuoti į technologines inovacijas, paslaugų kokybę, modernesnę techninę įrangą. Beveik 30-ies metų patirtį žiniasklaidos versle JAV, Vakarų Europoje ir kitose rinkose sukaupusi kompanija, šias žinias yra pasiryžusi pritaikyti Baltijos šalyse, o pirmuosius teigiamus pokyčius vartotojams pristatys jau 2018 m. pradžioje.

 

Vienas iš pirmųjų numatytų žingsnių – žiūrovų Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje pamėgtų kanalų „VIASAT Sport Baltic“ ir „TV1000 Premium“ transliacijų aukščiausia raiška (HD) startas. Ir tai bus tik viena iš gerų naujienų, kurios pasieks VIASAT klientus per artimiausią pusmetį.

 

Įvykęs savininkų pasikeitimas kasdieninei VIASAT veiklai ir bendravimui su klientais bei partneriais įtakos neturės: toliau bus teikiamos visos paslaugos, laikomasi sutartų įsipareigojimų, klientų aptarnavimo ir kiti procesai išliks tokie pat, kaip iki šiol.

Uždaryti

GAUKITE ASMENINĮ VIASAT PASIŪLYMĄ

Jei norite įsigyti VIASAT išskirtinėmis sąlygomis, palikite savo kontaktus ir mes Jums paskambinsime darbo dienomis per 24 val.