Svarbi informacija VIASAT klientams

Skaitmeninė palydovinė televizija VIASAT investuoja į naujas technologijas – aukščiausią raišką (HD), interaktyvių paslaugų platformos vystymą. Išskirtinį dėmesį skiriame techniniams ir technologiniams patobulinimams, kad nauji produktai ir paslaugos atitiktų net ir reikliausių vartotojų lūkesčius bei suteiktų geresnę patirtį.

Iki gegužės 2 d. vykdysime televizijos sistemos techninius atnaujinimo darbus. Po šių atnaujinimų imtuvų programinė įranga atsinaujins pati ir klientams nereikės atliktų jokių papildomų veiksmų.

Jei atsirastų trikdžiai rekomenduojame atlikti šiuos veiksmus, kad galėtumėte žiūrėti savo mėgstamus kanalus:

Aukštos raiškos (HD) ir skaitmeninių imtuvų (SD) (Thomson, Pace, Samsung, Strong, Nokia. Arris) turėtojai, norėdami toliau žiūrėti televiziją, turėtų perkrauti savo imtuvą.
Jei trikdžiai išliktų perkrovus imtuvą, reikės atstatyti gamyklinius parametrus. Instrukcijas, kaip tai atlikti, rasite šiose nuorodose:

https://www.viasat.lt/klientams/naudinga/imtuvai/gamykliniu-parametru-atstatymas

https://www.viasat.lt/klientams/naudinga/imtuvai/imtuvu-naudojimo-instrukcijos

Besinaudojantys „trijų galvučių sistema“ (3LNB), padarę anksčiau minėtus veiksmus, turės atlikti ir savarankišką kanalų paiešką:

https://www.viasat.lt/klientams/naudinga/vartotojo-vadovas/megstamu-kanalu-nustatymai-viasat-ir-3lnb

Dėkojame už supratingumą!

Uždaryti

GAUKITE ASMENINĮ VIASAT PASIŪLYMĄ

Jei norite įsigyti VIASAT išskirtinėmis sąlygomis, palikite savo kontaktus ir mes Jums paskambinsime darbo dienomis per 24 val.