Senosios VIASAT kortelės keičiamos naujomis

Skaitmeninė palydovinė televizija VIASAT investuoja į naujas technologijas – aukščiausią raišką (HD) ir interaktyvių paslaugų platformos vystymą. Išskirtinis dėmesys skiriamas techniniams ir technologiniams patobulinimams, kad nauji produktai ir paslaugos atitiktų net ir reikliausių vartotojų lūkesčius bei suteiktų geresnę patirtį. Todėl jau artimiausiu metu VIASAT klientai, turintys senesnę įrangą, sulauks informacijos apie VIASAT kanalų atkodavimo kortelės pakeitimą.

Įgyvendindama kortelių keitimą VIASAT bendradarbiauja su „Bite“. VIASAT klientai, gavę SMS žinutę arba el. laišką apie kortelės keitimą, naująją kortelę galės atsiimti viename iš 55-ų „Bitės“ salonų visoje Lietuvoje. Tokiu būdu VIASAT užtikrina, kad kortelės keitimas VIASAT klientams būtų kuo patogesnis ir greitesnis, nes naująją kortelę VIASAT klientai gali atsiimti arčiausiai namų esančiame „Bitės“ salone.

Gavę kortelę, VIASAT klientai turės kuo greičiau ją aktyvuoti pagal instrukciją, pridedamą prie kortelės. Naujoji kortelė ir jos aktyvavimas – nemokami.

Techniniai ir technologiniai patobulinimai, kuriuos įgyvendins VIASAT, leis jau šiemet mėgautis „VIASAT Sport Baltic“ ir „TV1000 Premium“ kanalų transliacija HD kokybės raiška, taip pat didesne interaktyvių paslaugų pasiūla bei nauju, išskirtinės kokybės turiniu.

Uždaryti

GAUKITE ASMENINĮ VIASAT PASIŪLYMĄ

Jei norite įsigyti VIASAT išskirtinėmis sąlygomis, palikite savo kontaktus ir mes Jums paskambinsime darbo dienomis per 24 val.