Naujų HD imtuvų programinės įrangos atnaujinimas

Skaitmeninė palydovinė televizija VIASAT investuoja į naujas technologijas – aukščiausią raišką (HD), interaktyvių paslaugų platformos vystymą. Išskirtinį dėmesį skiriame techniniams ir technologiniams patobulinimams, kad nauji produktai ir paslaugos atitiktų net ir reikliausių vartotojų lūkesčius bei suteiktų geresnę patirtį.

Birželio 13-14 d. atnaujinsime naujų hibridinių HD imtuvų programinę įrangą.

Klientams, kurie naudojasi naujuoju HD imtuvu, televizoriaus ekrane atsiras užrašas „Dėmesio. Galimas programinės įrangos atnaujinimas. Spauskite Perkrauti, kad jūsų imtuvas būtų atnaujintas“.

Paspaudus Perkrauti imtuvas bus perkrautas ir atsinaujins programinė įranga, tai užtruks 5-7 min. Pasirinkus Atšaukti užrašas apie programinės įrangos atnaujinimą pakartotinai atsiras kelis kartus vėliau.

Jeigu imtuvas šiuo metu išjungtas, tai po šių atnaujinimų pirmą kartą įjungus imtuvą programinė įranga atsinaujins pati ir klientams nereikės atliktų jokių papildomų veiksmų.

Programinės įrangos atnaujinimo metu bus ištaisytos vertimo ir subtitrų klaidos, kiti techniniai neatitikimai. Atsiras nauji meniu punktai „Archyvas“ ir „Užsakomasis turinys“ („Videoteka“), kurie iki naujų paslaugų šiemet pristatymo, bus laikinai neaktyvūs.

Svarbu. Nuo šiol pasirinkus “atstatyti gamyklinius nustatymus“ naujų HD imtuvų PIN kodas bus 0000.

Netolimoje ateityje nauji HD imtuvai suteiks dar didesnę interaktyvių paslaugų pasiūlą  ir leis mėgautis nauju, išskirtinės kokybės turiniu.

 

Jūsų VIASAT

     

Uždaryti

GAUKITE ASMENINĮ VIASAT PASIŪLYMĄ

Jei norite įsigyti VIASAT išskirtinėmis sąlygomis, palikite savo kontaktus ir mes Jums paskambinsime darbo dienomis per 24 val.