Dėl Viasat Motor ir Viasat Golf programų

Mes investuojame į atsinaujinimą ir televizijos programų vystymą, o didžiausias dėmesys skiriamas vartotojų patirčiai – tiek techninės įrangos modernizavimui, tiek turinio pasiūlos išplėtimui, jo kokybės stiprinimui. Jau pradėjome transliuoti „Viasat Sport Baltic“ programą HD raiška visą parą ir pasiūlysime dar daugiau gerų naujienų savo žiūrovams. Atsižvelgdami į sporto transliacijų pomėgio augimą, peržiūrime visą mūsų turimą sporto turinio pasiūlą ir ieškome kas dar galėtų sudominti vartotojus. Nuo liepos 2 d. neberodysime “Viasat Golf” ir “Viasat Motor” televizijos programų.

 

Šiuo metu aiškinamės paklausą ir vietą papildomai sporto televizijos programai, kuri planuojama, kad bus paleista jau šį rudenį, o turinys bus artimesnis Baltijos šalių auditorijai. Peržiūrėję visas turimas sporto programas ir transliacijų teises mes galime apibendrinti, kad susidomėjimas „Viasat Motor“ ir „Viasat Golf“ televizijos programomis buvo pakankamai žemas, o žiūrovų skaičius pastebimai mažėjo. Dėl mažo šių televizijos programų žiūrimumo ir mūsų ateities planų, buvo priimtas sprendimas, kad mes nerodysime „Viasat Motor“ ir „Viasat Golf“ televizijos programų visose mūsų valdomose platformose.

 

Vartotojų patirties gerinimas išlieka vienu iš mūsų pagrindinių prioritetų, todėl sporto transliacijų pasiūlą nuosekliai plėsime ir toliau. Jau turime įsigiję teises transliuoti UEFA Čempionų lygą, UEFA Europos lygą, Anglijos „Premier“ lygą, Anglijos futbolo asociacijos taurės turnyrą (FA Cup), Vokietijos futbolo taurę (DFB Pokal), Vokietijos vyrų futbolo rinktinės namų rungtynes ir naują UEFA Tautų lygos turnyrą (UEFA Nations League). Baltijos šalių žiūrovai galės taip pat stebėti prestižinį bokso turnyrą „World Boxing Super Series“ (WBSS), Europos vyrų krepšinio čempionatą, Europos moterų krepšinio čempionatą, 2019 m. FIBA Pasaulio čempionato atrankas, Eurolygą, Kontinentinę ledo ritulio lygą (KHL), Pasaulio ralio čempionatą (WRC), motociklų lenktynes „Moto GP“, „Speedway“ pasaulio čempionatą, tarptautinį „Šešių nacijų“ regbio turnyrą, Europos rankinio čempionatą, “X Games” žaidynes, “IndyCar” lenktynes ir kitas tarptautines bei vietines sporto varžybas ir turnyrus.

 

Jūsų VIASAT

Uždaryti

GAUKITE ASMENINĮ VIASAT PASIŪLYMĄ

Jei norite įsigyti VIASAT išskirtinėmis sąlygomis, palikite savo kontaktus ir mes Jums paskambinsime darbo dienomis per 24 val.