SD imtuvų ir senų kortelių turėtojams

Skaitmeninė palydovinė televizija VIASAT investuoja į naujas technologijas – aukštą raišką (HD) ir interaktyvių paslaugų platformos vystymą. Išskirtinis dėmesys skiriamas techniniams ir technologiniams patobulinimams, kad nauji produktai ir paslaugos atitiktų net ir reikliausių vartotojų lūkesčius bei suteiktų geresnę patirtį.

Todėl VIASAT klientai, turintys senesnę įrangą (SD imtuvus arba kanalų atkodavimo korteles, kurių Nr. prasideda skaitmenimis 015 arba 016), iš mūsų jau sulaukė arba artimiausiu metu sulauks informacijos apie jos pakeitimą. Senųjų SD imtuvų ir kortelių grąžinti nereikia.

Informuojame, kad iki 2018 m. rugpjūčio 31 d. VIASAT klientai, neaktyvavę gautų naujų VIASAT kortelių (arba negavę naujų kortelių) HD imtuvuose arba turintys SD imtuvus, nebegalės naudotis VIASAT paslaugomis ir žiūrėti mėgstamas televizijos programas.  

Jeigu kiltų klausimų, susijusių su naujuoju imtuvu arba naujosios VIASAT kortelės aktyvavimu kviečiame bendrauti ne tik įprastu klientų aptarnavimo telefonu, bet ir per pokalbių programėlę „LiveChat“, kurią rasite apatiniame dešiniajame šio puslapio kampe, paspaudę mygtuką „Kalbėtis dabar“. Čia į Jūsų užklausas kasdien nuo 8 iki 22 val., įskaitant savaitgalius, atsakys VIASAT konsultantai. Su pokalbių programėle daugelį kylančių klausimų galėsite išspręsti kur kas greičiau ir patogiau.

Dėkojame, kad esate drauge ir linkime nuostabių įspūdžių su VIASAT!

Jūsų VIASAT

Uždaryti

GAUKITE ASMENINĮ VIASAT PASIŪLYMĄ

Jei norite įsigyti VIASAT išskirtinėmis sąlygomis, palikite savo kontaktus ir mes Jums paskambinsime darbo dienomis per 24 val.