Viasat archyvas

Galimybė žiūrėti mėgstamus filmus ir programas tada, kai patogu jums.

Užsisakyti

Viasat archyvas

Žiūrėkite populiariausius filmus / laidas Jums patogiu metu. Klientų patogumui pristatome „Viasat archyvo“ paslaugą. Ji leis žiūrėti populiariausias TV laidas, filmus ir serialus net ir po to, kai šie jau buvo parodyti per įprastą (linijinę) televiziją. 

Visų pirma Jums prireiks „Viasat HD“ arba „Viasat Superbox“ įrašančio imtuvo iš „Viasat“. Jei turite „Viasat HD“ imtuvą, Jums prireiks „Viasat“ USB rakto. Turintiems seniausių modelių „Viasat Superbox“ įrašančius imtuvus (modeliai „Pace TDS 850NV“ ir „Pace TDS 855NV“) reikės įsigyti naujesnio modelio imtuvą. Antra, savo imtuvą reikės prijungti prie interneto maršrutizatoriaus („Ethernet“ kabeliu). Jums taip pat reikės užsisakyti paslaugą „Viasat archyvas“. Tai galėsite padaryti tik turėdami „Auksinį paketą“.

  • „Viasat archyvo“ kaina – 2,99 €/mėn.
  • Specialaus „Viasat“ USB rakto, reikalingo naudotis Archyvo paslauga su „Viasat HD“ imtuvu, kaina – 15 €.
  • „Viasat archyve“ TV1000 Premium filmus matysite, jei esate užsisakę šį kanalą papildomai prie savo „Auksinio paketo“.

Užsisakyti „Viasat archyvą“

D.U.K.

K: Kas yra „Viasat archyvas“?
A: „Viasat archyvas“ yra paslauga, leidžianti kada tik patinka žiūrėti populiariausias TV laidas, filmus ir serialus, jau parodytus per įprastą (linijinę) televiziją. Prie paslaugos galite prisijungti per „Viasat Superbox“ ar „Viasat HD“ imtuvus.
 
K: Kokių kanalų filmus ar laidas galėsiu žiūrėti su „Viasat archyvo“ paslauga?
A: TV3, TV6, „Viasat Explore“, „Viasat History“, „Viasat Nature“, „TV1000 East“, „TV1000 Action“, „TV1000 Premium“*.
 
K: Ko reikia, kad galėčiau naudotis paslauga?
A: Visų pirma Jums prireiks „Viasat HD“ arba „Viasat Superbox“ įrašančio imtuvo iš „Viasat“. Jei turite „Viasat HD“ imtuvą, Jums prireiks „Viasat“ USB rakto. Turintiems seniausių modelių „Viasat Superbox“ įrašančius imtuvus (modeliai „Pace TDS 850NV“ ir „Pace TDS 855NV“) reikės įsigyti naujesnio modelio imtuvą. Antra, savo imtuvą reikės prijungti prie interneto maršrutizatoriaus („Ethernet“ kabeliu). Jums taip pat reikės užsisakyti paslaugą „Viasat archyvas“. Tai galėsite padaryti tik turėdami „Auksinį paketą“.
 
K: Kodėl norint naudotis paslauga su „Viasat HD“ imtuvu man reikalingas „Viasat“ USB raktas?
A: „Viasat HD“ imtuvas neturi vidinės atminties, kuri būtina, norint naudotis paslauga  „Viasat archyvas“ ir siųstis filmus ar laidas.
 
K: Kaip man parsisiųsti ir žiūrėti norimą filmą ar laidą? 
A: Jums tereikia paspausti VOD mygtuką savo TV pultelyje arba imtuvo meniu pasirinkti „Viasat archyvo” ar „Viasat Kinas“ skiltį, čia pasirinkti norimą filmą ar laidą ir parsisiųsti.  
 
K: Ar galiu žiūrėti filmą ar laidą kol vyksta siuntimas?
A: Taip, galite pradėti žiūrėti norimą filmą ar laidą dar  nesibaigus siuntimui. Nuo Jūsų interneto greičio priklausys, kiek nuo siuntimosi pradžios užtruks laiko, kol galėsite pradėti žiūrėti laidą. Turintys greitą interneto ryšį laidą gali pradėti žiūrėti beveik iš karto, vos tik pradėjus ją siųstis.
 
K: Ar galiu žiūrėti filmą ar laidą vėliau? 
A: Taip, galite išsaugoti parsisiųstą filmą ar laidą ir žiūrėti vėliau, kol baigsis filmo ar laidos rodymo terminas. Šiam pasibaigus, parsisiųstasis filmas ar laida automatiškai pašalinama iš paslaugos ir įrangos.  
 
K: Kiek kartų galiu žiūrėti filmą ar laidą?
A: Pradėję žiūrėti filmą ar laidą (pirmą kartą paspaudę mygtuką „Play“) turėsite 24 val. Per jas galėsite žiūrėti kiek tik norėsite kartų.   Po 24 valandų filmas ar laida bus automatiškai pašalinta iš įrangos. Praėjus 24 valandoms nuo pirmo žiūrėjimo, norėdami darkart žiūrėti, Jūs vėl turėsite parsisiųsti.  
 
K: Kiek filmų ir laidų galiu išsaugoti vienu metu? 
A: Norimų išsaugoti filmų ir laidų kiekis priklauso nuo jų apimties ir Jūsų turimo imtuvo. Jei turite „Viasat Superbox“ įrašomąjį imtuvą, galite išsaugoti apie 50 įprastos apimties filmų ir laidų. Turėdami „Viasat HD“ imtuvą galėsite išsaugoti 1 filmą arba 2–3 laidas vienu metu. Filmus/laidas iš savo imtuvo ar USB rakto galite ištrinti rankiniu būdu naudodamiesi imtuvo meniu.
 
K: Ar norėdamas prisijungti prie „Viasat archyvo“ paslaugos per „Viasat HD“ imtuvą galiu naudoti savo paties USB raktą?
A: Galite naudoti tik „Viasat“ USB raktą.
 
K: Negaliu tiesiogiai pajungti imtuvo ir prie interneto maršrutizatoriaus. Ar tai reiškia, kad negaliu naudotis archyvo paslauga?  
A: Tikrai galite. Jums padės adapteriai, kuriuos galite įsigyti iš „Viasat“ ar specializuotose elektronikos prekių parduotuvėse. Tai – paprastas ir lengvas sprendimas. Gausite du nedidelius į elektros lizdus jungiamus įrenginius: prie vieno jų pajungsite savo imtuvą, prie kito –  maršrutizatorių. Pvz., maršrutizatorius yra pirmame namo aukšte, o imtuvas – antrame. Tuomet vieną adapterį jungiate į elektros lizdą pirmame aukšte ir prijungiate prie jo maršrutizatorių, kitą adapterį – antrame aukšte ir prie jo prijungiate imtuvą. Tuomet interneto signalas bus perduodamas elektros bangomis.
 
K: Ar įmanoma pajungti imtuvą prie interneto be maršrutizatoriaus?
A: Ne, norėdami naudotis „Viasat archyvo“ paslauga, jūs turėsite pajungti imtuvą prie interneto per interneto maršrutizatorių.
 
K: Nuo ko priklauso filmo ar laidos parsisiuntimo laikas?
A: Parsisiuntimo laikas priklauso nuo Jūsų interneto greičio. Teoriškai, jei jūsų interneto greitis 5Mbit/s (0,625 MB/s) ar didesnis ir tuo metu nevykdote kitų parsisiuntimų  žiūrėti filmą ar laidą galite pradėti vos tik pradėtą siųstis.
 
K: Koks yra didžiausias parsisiuntimo greitis? 
A: Imtuvo didžiausias  parsisiuntimo greitis iki 15 Mbit/s (1,875 MB/s)
 
K: Ar galiu Viasat archyvo paslaugai naudoti mobilųjį internetą?
A: Taip, jei turite mobiliojo interneto maršrutizatorių su LAN lizdu. Tačiau dauguma mobiliojo interneto paketų turi duomenų ribojimus, priklausomai nuo interneto tiekėjo ir plano. Daugiau informacijos suteiks Jūsų interneto tiekėjas.
 
K: Kada filmai ir laidos pradedamos siūlyti „Viasat“ archyvo paslaugoje?
A: Populiariausi filmai ir laidos pradedami siūlyti „Viasat“ archyvo paslaugoje praėjus kelioms valandoms po to, kai parodomi per įprastinę (linijinę) televiziją.
 
K: Kiek laiko filmai ir laidos bus siūlomi „Viasat archyvo“ paslaugoje?
A: Tai priklauso nuo konkretaus filmo ir jo transliavimo teisių, įprastai filmai ir laidos yra siūlomi nuo 7 iki 30 dienų po to, kai buvo parodyti per įprastinę (linijinę) televiziją.
 
K: Kodėl „Viasat archyvo“ paslaugoje galiu rasti tik vieną mano mėgstamo serialo seriją?
A: Taip būna, jei turiniui taikomas 7 dienų galiojimo archyve terminas. Tokiu atveju visuomet bus siūloma tik viena serija, kurią galima parsisiųsti ir žiūrėti savaitę.
 
*K: Kodėl archyve negaliu žiūrėti „TV1000 Premium“ filmų?
A: Jei nesate užsisakę „TV1000 Premium“ kanalo iš skaitmeninės televizijos „Viasat“, tuomet negalėsite matyti ir šio kanalo filmų  „Viasat archyve“. 

Raiškioji televizija (HD)

Pamatykite viską iki smulkiausių detalių

TV1000 Premium

Įspūdingų Holivudo filmų kanalas

VIASAT keliuose kambariuose

Mėgaukitės televizijos pramogomis per kelis televizorius

Uždaryti

GAUKITE ASMENINĮ VIASAT PASIŪLYMĄ

Jei norite įsigyti VIASAT išskirtinėmis sąlygomis, palikite savo kontaktus ir mes Jums paskambinsime darbo dienomis per 24 val.