Slapukų politika

Pagrindiniai principai

AS TV Play Baltics gerbia Jūsų privatumą ir įsipareigoja saugoti Jūsų asmens duomenis pagal galiojančius teisės aktus, šio verslo standartus ir kitus susijusius dokumentus. Kad geriau suprastumėte, kaip tvarkomi Jūsų duomenys, toliau pateikiame pagrindinius principus, kuriais vadovaujamės.

 

Informacijos rinkimas

AS TV Play Baltics siūlo galimybę užsisakyti produktus ir paslaugas arba užsiregistruoti interneto svetainėje norint gauti būtiną informaciją. Svetainėje kaupiame Jūsų asmens duomenis, reikalingus su Jumis susisiekti, sąskaitoms išrašyti, įsigytam produktui pristatyti.

 

Slapukai

Siekdami užtikrinti, kad gautumėte būtiniausią informaciją ir kuo geriausias paslaugas, Jums apsilankius mūsų interneto svetainėje viasat.lt, renkame informaciją ir duomenis pasitelkdami slapukus. Slapukai mums (ir kitoms įgaliotoms trečiosioms šalims) padeda užtikrinti, kad Jūs visada liktumėte patenkinti apsilankę mūsų svetainėje, padeda tobulinti svetainę ir nuolat stengtis, kad naršymas būtų kuo paprastesnis.

Kas yra slapukai?

Slapukai yra mažos rinkmenos, siunčiamos iš žiniatinklio serverio į Jūsų tinklo naršyklę ir saugomos Jūsų kietajame diske, kad interneto svetainė galėtų atpažinti Jūsų kompiuterį. Yra du slapukų tipai – seanso slapukai ir ilgalaikiai slapukai. Ilgalaikiai slapukai išlieka Jūsų kompiuteryje arba mobiliajame įrenginyje ilgą laiką. Seanso slapukai yra laikini – Jūsų kompiuteryje jie būna tol, kol naršote tinklalapyje. Jie dingsta, kai jį išjungiate. Tai reiškia, kad jie neišsaugomi Jūsų įrenginyje. Daugelis bendrovių slapukus savo interneto svetainėse naudoja siekdamos lengvinti naršymą tinklalapiuose. Slapukai Jūsų rinkmenų nepažeidžia ir nedidina virusų pavojaus.

 

Kam naudojame slapukus?

Naudojame slapukus tam, kad mūsų svetaine būtų patogu ir paprasta naudotis, bei tam, kad gautumėte naudingiausius pasiūlymus. Mums paslaugas teikia ir kitos įgaliotosios trečiosios šalys, kurios naudoja slapukus mūsų svetainėje. Seanso slapukai perkelia informaciją iš puslapio į puslapį ir Jums nereikia iš naujo pildyti informacijos.

Ilgalaikiai slapukai naudojami:

  • siųsti informaciją iš puslapio į puslapį (informacijos iš naujo pateikti nereikia);
  • greičiau atpažinti Jus, kai grįžtate į mūsų svetainę naudotis paslaugomis;
  • suteikti galimybę pasiekti saugomą informaciją;
  • užtikrinti, kad nebūtumėte kas kartą prašomas pildyti apklausos formą.

 

Mes (ir mūsų įgaliotos trečiosios šalys) galime pasinaudoti ne asmenine iš ilgalaikių ir seanso slapukų gauta informacija šiais statistiniais tikslais:

  • sužinoti, kokios interneto svetainės dalys pačios populiariausios;
  • stebėti, kaip naudojamasi svetaine (kaip dažnai ir kuriomis valandomis);
  • išsiaiškinti, kaip dažnai Jūs ir kiti interneto svetainės naudotojai lankosi svetainėje ir perka produktus;
  • apklausoms atlikti, siekiant gerinti Jūsų bendravimo su mumis ir naudojimosi svetaine kokybę.

Mes naudojame šios trečiosios šalies, „Google Analytics“, slapukus. Jie saugomi ne ilgiau kaip dvejus metus.

 

Jeigu interneto svetainėje yra nuorodos į kitas svetaines, kurios taip pat naudoja slapukus, jie čia neapibūdinti.

 

Kaip ištrinti slapukus?

Jūs galite nuspręsti priimti slapukus arba ne. Jeigu norite žinoti, kada Jūsų kompiuteris gauna slapuką, galite nustatyti naršyklę taip, kad ji praneštų. Tada galėsite rinktis, ar jį priimti. Jūsų kompiuteris gali būti nustatytas taip, kad atmestų visus slapukus. Atkreipiame dėmesį, kad pasikeitimai Jūsų tinklo naršyklėje (kai neveikia slapukų funkcija) gali trukdyti kai kurioms mūsų interneto svetainės dalims tinkamai veikti.

 Norėdami daugiau sužinoti apie slapukus, apsilankykite adresu: http://www.allaboutcookies.org.

 

Saugumas

AS TV Play Baltics saugo Jūsų asmens duomenis techninėmis ir organizacinėmis priemonėmis. Siekdami apsaugoti nuo neteisėtos prieigos ir užtikrinti informacijos tikslumą, naudojame vienos krypties šifravimą, kai apdorojami neskelbtini duomenys.

Norint naršyti „Mano puslapiuose“ svetainėje viasat.lt, būtinas vartotojo vardas ir slaptažodis. Už slaptažodžio slaptumo išsaugojimą atsakote Jūs. Jeigu Jūsų kompiuteriu naudojasi ir kitas asmuo, privalote išsiregistruoti išeidami iš interneto svetainės, kad apsaugotume savo asmens duomenis.

 

Informacijos naudojimas 

AS TV Play Baltics Jūsų pateiktus duomenis naudoja Jūsų poreikiams tenkinti ir teikti kuo geresnes paslaugas, įskaitant svetainės tobulinimą, kad ji būtų kuo asmeniškesnė. Asmens tapatybė registruojama siekiant padidinti saugumą, jeigu būtų bandoma sukčiauti, ir kad AS TV Play Baltics galėtų patikrinti Jūsų kredito reitingą.

Galime su Jumis susiekti ir rinkos tyrimo tikslais, siųsdami naujienlaiškius bei įvairius pasiūlymus, vykdydami tiesioginę rinkodarą.

Be Jūsų sutikimo AS TV Play Baltics niekam neperduos Jūsų duomenų, išskyrus tuos atvejus, kai tai leidžiama pagal teisės aktus, jeigu tai būtina dėl Jūsų užsisakyto produkto ar paslaugos arba jeigu AS TV Play Baltics mano, kad tai būtina siekiant apsaugoti AS TV Play Baltics teises arba turtą.

AS TV Play Baltics tikslingai nenaudoja vaikų ir nepilnamečių duomenų ir nevykdo su tuo susijusios rinkodaros.

 

Neteisėti veiksmai, susiję su naudotojo paskyra

Išsiaiškinus sukčiavimo arba neteisėto viasat.lt paslaugų naudojimo atvejį, AS TV Play Baltics pasilieka teisę uždrausti naudotojams patekti į svetainę ir naudotis paslaugomis. 

 

Nuorodos į kitas interneto svetaines

Atkreipiame dėmesį, kad pasirinkus svetainėje esančią nuorodą galima patekti į kitas svetaines, kurių privatumo apsaugos taisyklės gali būti kitokios.

 

Politikos keitimas

AS TV Play Baltics gali papildyti šią politiką nauja informacija. Raginame ją nuolat peržiūrėti, kad žinotumėte, kaip AS TV Play Baltics tvarko asmens duomenis.

Galioja nuo 2018 gegužės 25 d.

Uždaryti

GAUKITE ASMENINĮ VIASAT PASIŪLYMĄ

Jei norite įsigyti VIASAT išskirtinėmis sąlygomis, palikite savo kontaktus ir mes Jums paskambinsime darbo dienomis per 24 val.