TVPlay Sports

Sporto kanalas skirtas populiariausioms Baltijos šalyse sporto rungtynėms.

champions_league.jpg

Čempionų lyga

UEFA Čempionų lyga. Prestižiškiausias Europos futbolo klubų turnyras, organizuojamas nuo 1955 m. Tik UEFA Čempionų lygoje – stipriausių Europos klubų „FC Barcelona“, Mančesterio „United“, Madrido „Real“, Miuncheno „Bayern“, Londono „Chelsea“ ir kitų galingų klubų kovos. UEFA Čempionų lyga yra labiausiai per televiziją žiūrimas sporto turnyras, transliuojamas daugiau kaip 70 šalių visame pasaulyje. Lietuvoje žiūrovai turnyrą gali stebėti per „TVPlay Sports“, TV6 ir „Viasat Extra“ kanalus.

premiere_league.jpg

Premier lyga

Anglijos „Premier“ lyga yra žiūrimiausia pasaulyje futbolo lyga. Londono „Chelsea“ ir „Arsenal“, „Manchester United“ ir „Manchester City“, „Liverpool“ ir daugelis kitų klubų turi daugybę gerbėjų ir Lietuvoje. Stebėkite čempionatą, kurio kiekvienos rungtynės gali baigtis nenuspėjamai, per „TVPlay Sports“.

motogp.jpg

Moto GP

„Moto GP“ („Moto Grand Prix“) – aukščiausios klasės pasaulio motociklų čempionatas. Šios lenktynės žinomos kaip dviejų ratų „Formulė 1“. Jose motociklininkai lenktyniauja trijose klasėse: Moto GP, Moto2 ir Moto3. Stebėkite karščiausias motosporto lenktynes per „TVPlay Sports“. 

eurobasket-promo.jpg

Eurobasket

Geriausi Europos krepšinio žaidėjai, atstovaujantys savo nacionalinėms komandoms Europos čempionate, susitinka kas dvejus metus, o kas antrame čempionate rinktinės kovoja dėl patekimo į olimpines žaidynes. Kaip sekasi Lietuvos ir kitoms geriausioms senojo  žemyno ekipoms kovoti dėl stipriausiojo titulo žiūrėkite per „TVPlay Sports“.

fiba_world_cup.jpg

FIBA Pasaulio taurė

Kas ketverius metus vykstanti FIBA Pasaulio taurė suburia geriausias krepšinio rinktines ir žaidėjus iš viso pasaulio. Kita FIBA Pasaulio taurė vyks 2019 m. 

eurolyga.jpg

Eurolyga

„Turkish Airlines“ Eurolyga yra stipriausias Europos klubinio krepšinio čempionatas. Jame nuolat žaidžia ir Lietuvos klubai, ir stipriausioms Europos komandoms atstovaujantys mūsų šalies krepšininkai. Stebėkite stipriausių senojo žemyno krepšinio klubų kovas per „TVPlay Sports“. 

bbl_logo.jpg

Baltijos krepšinio lyga

Prestižiškiausias Baltijos jūros klubų turnyras, kurio išskirtinės transliacijos teisės priklauso sporto kanalui „TVPlay Sports“. Stebėkite ar Latvijos ir Estijos klubams pavyks palaužti Lietuvos klubų dominavimą turnyre.

europa_lyga.jpg

Europos lyga

Europos lyga yra antros pagal svarbą senojo žemyno futbolo klubų varžybos po UEFA Čempionų lygos. 48 klubai pradeda varžybas dėl Europos taurės, po Čempionų lygos grupių etapo prie jų prisijungia dar 8 klubai, stipriausiame turnyre savo grupėse užėmę trečiąsias vietas. Pastaraisiais metais turnyrą laimi tokie grandai kaip Londono „Chelsea“ ir Madrido „Atletico“. Stebėkite intriguojančias Europos lygos kovas per „TVPlay Sports“.

khl.jpg

KHL

Kontinentinė ledo ritulio lyga (KHL) yra stipriausia Europos ledo ritulio lyga. Joje žaidžia komandos iš Rusijos, Čekijos, Slovakijos, Latvijos, Suomijos, Baltarusijos ir kt. 28 komandos rungtyniauja dviejose grupėse po 14. Stebėkite per „TVPlay Sports“ kaip seksis mūsų kaimynų latvių klubui Rygos „Dinamo“. 

iihf.jpg

IIHF Pasaulio ledo ritulio čempionatas

Pasaulio ledo ritulio čempionatas vyksta kasmet. Stebėkite 16 stipriausių  pasaulio rinktinių kovas dėl nugalėtojų karūnos per „TVPlay Sports“.

Uždaryti

GAUKITE ASMENINĮ VIASAT PASIŪLYMĄ

Jei norite įsigyti VIASAT išskirtinėmis sąlygomis, palikite savo kontaktus ir mes Jums paskambinsime darbo dienomis per 24 val.