Įmonėms

mall_promo05_280x182_offentligvisning.jpg

„Hoist Technology” – „Viasat” partneris Skandinavijos ir Baltijos šalyse, turintis išskirtines teises atstovauti „Viasat” kanalus juridiniams asmenims bei jų rodymą viešosiose erdvėse (pvz. viešbučiuose, baruose, kavinėse, restoranuose, boulingo klubuose, lažybų punktuose, biuruose, treniruočių salėse, valstybinėse įstaigose, mokyklose ir kt.). Remiantis Lietuvos Respublikos įstatymais, rodant TV programas viešosiose erdvėse, būtina licencinė sutartis.

Barai ir restoranai

Jūsų bare, kavinėje ar restorane sporto sirgaliai visada turės galimybę stebėti populiariausių sporto renginių tiesiogines transliacijas. Taip pat savo klientams galėsite pasiūlyti geriausius pramoginius, dokumentinius ir vaikams skirtus kanalus.

Viešbučiai

Savo viešbučio svečiams niekuomet neleisite nuobodžiauti su „Oskarus“ laimėjusiais filmais, animacija vaikams ar tiriamosios dokumentikos laidomis.

Sporto klubai

Sporto klubo lankytojai nepraleis tiesioginių sporto renginių transliacijų ir visuomet bus geros nuotaikos klausydami muzikos, transliuojamos geriausių muzikos kanalų.

Daugiau informacijos apie „Viasat” kanalus bei jų rodymą juridiniams asmenims, prašome kreiptis žemiau nurodytais kontaktais.

Tel.: +37052730105
El. p.: info.lt@hoistgroup.com
UAB „HoistTechnology”
Šeimyniškių 1A, LT-09312 Vilnius

Uždaryti

GAUKITE ASMENINĮ VIASAT PASIŪLYMĄ

Jei norite įsigyti VIASAT išskirtinėmis sąlygomis, palikite savo kontaktus ir mes Jums paskambinsime darbo dienomis per 24 val.